IBus - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Enable shortcut keys
et: Võimalda kiirklahvid

en: Custom font
et: Kohandatud font

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _OK
et: _Olgu

en: About
et: Programmist

en: _Close
et: Sul_ge

en: Language: %s
et: Keel: %s

en: Keyboard layout: %s
et: Klaviatuuri asetus: %s

en: Author: %s
et: Autor: %s

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Select an input method
et: Vali sisestusmeetod

note: add button
en: _Add
et: L_isa

note: create im name & icon column
en: Input Method
et: Sisestusmeetod

en: IBus Preferences
et: IBus eelistused

en: Set IBus Preferences
et: Määra IBus eelistused

note: apply button
en: _Apply
et: _Rakenda

note: delete button
en: _Delete
et: Ku_stuta

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Top left corner
et: Ülemine vasak nurk

en: Top right corner
et: Ülemine parem nurk

en: Bottom left corner
et: Alumine vasak nurk

en: Bottom right corner
et: Alumine parem nurk

en: Custom
et: Kohandatud

en: Always
et: Alati

en: Next input method:
et: Järgmine sisestusmeetod:

en: Previous input method:
et: Eelmine sisestusmeetod:

en: Enable or disable:
et: Võimalda või keela:

en: Enable:
et: Võimalda:

en: Disable:
et: Keela:

en: Use custom font:
et: Kasuta kohandatud fonti:

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Up
et: _Üles

en: _Down
et: _Alla

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Quit
et: Lõpeta
