IBus - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Use global input method
eu: Erabili sarrera metodo orokorra

en: Auto hide
eu: Ezkutatu automatikoki

en: Show input method name
eu: Erakutsi sarrera metodoaren izena

en: Use custom font
eu: Erabili letra-tipo pertsonalizatua

en: Custom font
eu: Letra-tipo pertsonalizatua

en: Copyright (c) 2007-2010 Peng Huang
    Copyright (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.
eu: Copyright-a (c) 2007-2010 Peng Huang
    Copyright-a (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.

en: Other
eu: Beste bat

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _OK
eu: _Ados

en: About
eu: Honi buruz

en: _Close
eu: It_xi

en: Language: %s
eu: Hizkuntza: %s

en: Keyboard layout: %s
eu: Teklatu-diseinua: %s

en: Author: %s
eu: Egilea: %s

en: Description:
eu: Deskribapena:

en: Select an input method
eu: Hautatu sarrera metodo bat

note: add button
en: _Add
eu: _Gehitu

note: create im name & icon column
en: Input Method
eu: Sarrera metodoa

en: IBus Preferences
eu: IBus hobespenak

en: Set IBus Preferences
eu: Ezarri IBus hobespenak

en: Keyboard shortcuts
eu: Teklatu lasterbideak

en: Key code:
eu: Tekla kodea:

note: apply button
en: _Apply
eu: _Aplikatu

note: delete button
en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: Horizontal
eu: Horizontala

en: Vertical
eu: Bertikala

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Always
eu: Beti

en: Next input method:
eu: Hurrengo sarrera metodoa

en: Previous input method:
eu: Aurreko sarrera metodoa

en: Enable or disable:
eu: Gaitu edo desgaitu:

en: Enable:
eu: Gaitu:

en: Disable:
eu: Desgaitu:

en: Use custom font:
eu: Erabili letra-tipo pertsonalizatua:

en: <b>Font and Style</b>
eu: <b>Letra-tipoa eta estiloa</b>

en: General
eu: Orokorra

en: _Remove
eu: _Kendu

en: _Up
eu: _Gora

en: _Down
eu: _Behera

en: _About
eu: Honi _buruz

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: <b>Keyboard Layout</b>
eu: <b>Teklatu-diseinua</b>

en: <b>Global input method settings</b>
eu: <b>Sarrera metodo orokorraren ezarpenak</b>

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Quit
eu: Irten
