IBus - en to he translation catalogue (140 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
he: לטעון מנועים מראש

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
he: לטעון מנועים במהלך הטעינה של ibus

en: Engines order
he: סדר מנועים

en: Saved engines order in input method list
he: סדר מנועים שמור ברשימת שיטות קלט

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
he: השהיית חלונית קופצת במילישניות לחלון בורר IME

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 < Delay milliseconds. 0 > Do not show the window and switch prev/next engines.
he: הגדרת השהיית חלונית קופצת במילישניות כדי להציג חלון בורר IME. בררת המחדל היא 400. 0 = להציג את החלון מיידית. 0 < ההשהיה במילישניות. 0 > לא להציג את החלון ולהחליף למנוע הקודם/הבא.

en: Saved version number
he: מספר גרסה שמור

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
he: מספר הגרסה השמור ישמש לבדוק את ההבדל בין הגרסה של ה־ibus הקודם שהותקן לזאת של ה־ibus הנוכחי.

en: Latin layouts which have no ASCII
he: פריסות לטיניות שאין להן ASCII

en: US layout is appended to the Latin layouts. variant can be omitted.
he: פריסת ארה״ב נוספת לסוף הפריסות הלטיניות. אפשר להשמיט את ההגוון.

en: Use xmodmap
he: להשתמש ב־xmodmap

en: Run xmodmap if .xmodmap or .Xmodmap exists when ibus engines are switched.
he: להריץ את xmodmap אם קיימים ‎.xmodmap או ‎.Xmodmap בעת החלפת מנועי ibus.

en: Use system keyboard layout
he: להשתמש בפריסת המקלדת של המערכת

en: Use system keyboard (XKB) layout
he: להשתמש בפריסת המקלדת של המערכת (XKB)

en: Embed Preedit Text
he: הטעמת טקסט שנערך מראש

en: Embed Preedit Text in Application Window
he: הטמעת טקסט שנערך מראש בחלון היישום

en: Use global input method
he: להשתמש בשיטת קלט גלובלית

en: Share the same input method among all applications
he: לשתף את אותה שיטת הקלט בין כל היישומים

en: Enable input method by default
he: הפעלת שיטת קלט כבררת מחדל

en: Enable input method by default when the application gets input focus
he: הפעלת שיטת שלט כבררת מחדל כאשר היישום מקבל מיקוד על קלט

en: DConf preserve name prefixes
he: שימור קידומות שמות ב־DConf

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
he: קידומות של מפתחות ב־DConf להפסקת המרת שמות עבורן

en: Trigger shortcut keys
he: מקשי קיצור להקפצה

en: The shortcut keys for turning input method on or off
he: מקשי הקיצור להפעלה או השבתה של שיטת קלט

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
he: מקשי קיצור להקפצה של gtk_accelerator_parse

en: Enable shortcut keys
he: הפעלת מקשי קיצור

en: The shortcut keys for turning input method on
he: מקשי הקיצור להפעלת שיטת קלט

en: Disable shortcut keys
he: השבתת מקשי קיצור

en: The shortcut keys for turning input method off
he: מקשי הקיצור לכיבוי שיטת קלט

en: Next engine shortcut keys
he: מקשי הקיצור למנוע הבא

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
he: מקשי הקיצור למעבר לשיטת הקלט הבאה ברשימה

en: Prev engine shortcut keys
he: מקשי הקיצור למנוע הקודם

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
he: מקשי הקיצור למעבר לשיטת הקלט הקודמת ברשימה

en: Auto hide
he: הסתרה אוטומטית

en: The behavior of property panel. 0 = Do not show, 1 = Auto hide, 2 = Always show
he: התנהגות חלונית המאפיינים. 0 = לא להציג, 1 = להסתיר אוטומטית, 2 = להציג תמיד

en: Language panel position
he: מיקום חלונית שפה

en: Follow the input cursor in case the panel is always shown
he: לעקוב אחר סמן הקלט במקרה שהחלונית תמיד מופיעה

en: If true, the panel follows the input cursor in case the panel is always shown. If false, the panel is shown at a fixed location.
he: אם true (אמת), החלונית עוקבת אחר סמן הקלט במקרה שהחלונית מופיעה תמיד. אם false (שקר), החלונית מופיעה במקום קבוע.

en: The milliseconds to show property panel
he: המילישניות להצגת חלונית המאפיינים

en: The milliseconds to show property panel after focus-in or properties are changed.
he: המילישניות להצגת חלונית מאפיינים לאחר שינויים במיקוד או במאפיינים.

en: Orientation of lookup table
he: כיוון טבלת החיפוש

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
he: כיוון טבלת החיפוש. 0 = אופקית, 1 = אנכית

en: Show icon on system tray
he: הצגת סמל במגש המערכת

en: Show input method name
he: להציג את שם שיטת הקלט

en: Show input method name on language bar
he: הצגת שם שיטת הקלט בסרגל השפה

en: RGBA value of XKB icon
he: ערך RGBA של סמל XKB

en: The milliseconds to show the panel icon for a property
he: המילישניות להצגת סמל חלונית למאפיין

en: Use custom font
he: להשתמש בגופן מותאם אישית

en: Use custom font name for language panel
he: להשתמש בשם של גופן בהתאמה אישית ללוח השפה

en: Custom font
he: גופן בהתאמה אישית

en: Custom font name for language panel
he: שם גופן בהתאמה אישית לחלונית גופן

en: Unicode shortcut keys for gtk_accelerator_parse
he: מקשי קיצור יוניקוד של gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning Unicode typing on or off
he: מקשי הקיצור להפעלה או השבתה של הקלדת יוניקוד

en: Emoji shortcut keys for gtk_accelerator_parse
he: מקשי קיצור לאמוג׳י של gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning emoji typing on or off
he: מקשי הקיצור להפעלה או השבתה של הקלדת אמוג׳י

en: Custom font name for emoji characters on emoji dialog
he: שם גופן בהתאמה אישית לתווי אמוג׳י בחלונית אמוג׳י

en: Default language for emoji dictionary
he: שפת בררת מחדל ליומן אמוג׳י

en: Copyright (c) 2007-2010 Peng Huang
    Copyright (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.
he: כל הזכויות שמורות (c) 2007‏-2010 פנג הואנג
    כל הזכויות שמורות (c) 2007‏-2010 רד הט בע״מ.

en: Other
he: אחר

en: Select a language
he: נא לבחור שפה

en: About
he: על אודות

en: _Close
he: _סגירה

en: Language: %s
he: שפה: %s

en: Keyboard layout: %s
he: פריסת מקלדת: %s

en: Author: %s
he: יצירה: %s

en: Description:
he: תיאור:

en: Select an input method
he: נא לבחור שיטת קלט

note: add button
en: _Add
he: הו_ספה

note: create im name & icon column
en: Input Method
he: שיטת קלט

en: IBus Preferences
he: העדפות IBus

en: Set IBus Preferences
he: הגדרת העדפות IBus

en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Key code:
he: קוד מקש:

en: Modifiers:
he: מקשי החלפה:

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
he: נא ללחוץ על מקש (או על צירוף מקשים).
    תיבת הדו־שיח תיסגר עם שחרור המקשים.

en: Please press a key (or a key combination)
he: נא ללחוץ על מקש (או על צירוף מקשים)

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
he: יש להשתמש במקש קיצור עם shift כדי לעבור לשיטת הקלט הקודמת

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
he: הסוכן של IBus אינו פעיל. להפעיל אותו?

en: IBus has been started! If you cannot use IBus, add the following lines to your $HOME/.bashrc; then relog into your desktop.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
he: IBus הופעל! אם אין לך אפשרות להשתמש ב־IBus, עליך להוסיף את השורות הבאות אל ‎$HOME/.bashrc;‎ ואז להיכנס מחדש לשולחן העבודה עם המשתמש שלך.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus

note: Translators: %d == 5 currently
en: IBus daemon could not be started in %d seconds.
he: לא ניתן להפעיל את הסוכן של IBus תוך %d שניות.

en: Select keyboard shortcut for %s
he: נא לבחור קיצור מקלדת עבור %s

note: Translators: Title of the window
en: switching input methods
he: החלפת שיטות קלט

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Top left corner
he: פינה שמאלית עליונה

en: Top right corner
he: פינה ימנית עליונה

en: Bottom left corner
he: פינה שמאלית תחתונה

en: Bottom right corner
he: פינה ימנית תחתונה

en: Custom
he: בהתאמה אישית

en: Do not show
he: לא להציג

en: Hide automatically
he: להסתיר אוטומטית

en: Always
he: תמיד

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
he: מקשי הקיצור להחלפה לשיטת הקלט הבאה ברשימה

en: Next input method:
he: שיטת הקלט הבאה:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
he: מקשי הקיצור להחלפה לשיטת הקלט הקודמת ברשימה

en: Previous input method:
he: שיטת הקלט הקודמת:

en: ...
he: …

en: Enable or disable:
he: הפעלה או השבתה:

en: Enable:
he: הפעלה:

en: Disable:
he: השבתה:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
he: <b>קיצורי מקלדת</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
he: הגדרת כיוון המועמדים בטבלת החיפוש

en: Candidates orientation:
he: כיוון המועמדים:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
he: הגדרת ההתנהגות של ibus בנוגע להצגת או הסתרת סרגל השפה

en: Show property panel:
he: הצגת לוח מאפיינים:

en: Language panel position:
he: מיקום לוח השפה:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
he: להציג את שם שיטת הקלט בסרגל השפה כשהתיבה מסומנת

en: Embed preedit text in application window
he: הטמעת טקסט שנערך מראש בחלון היישום

en: Embed the preedit text of input method in the application window
he: הטמעת הטקסט שנערך מראש של שיטת קלט בחלון היישום

en: Use custom font:
he: להשתמש בגופן בהתאמה אישית:

en: <b>Font and Style</b>
he: <b>גופן וסגנון</b>

en: General
he: כללי

en: Add the selected input method into the enabled input methods
he: להוסיף את שיטת הקלט הנבחרת לשיטות הקלט הפעילות

en: _Remove
he: הס_רה

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
he: להסיר את שיטת הקלט הנבחרת משיטות הקלט הפעילות

en: _Up
he: למ_עלה

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
he: להעלות את שיטת הקלט ברשימת שיטות הקלט הפעילות

en: _Down
he: למ_טה

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
he: להוריד את שיטת הקלט ברשימת שיטות הקלט הפעילות

en: _About
he: על _אודות

en: Show information of the selected input method
he: להציג מידע על שיטת הקלט הנבחרת

en: _Preferences
he: הע_דפות

en: Show setup of the selected input method
he: להציג את הגדרות שיטת הקלט הנבחרת

en: <small><i>The active input method can be switched around from the selected ones in the above list by pressing the keyboard shortcut keys or clicking the panel icon.</i></small>
he: <small>ניתן להחליף את שיטת הקלט באופן מחזורי מתוך הנבחרות שברשימה הבאה על ידי לחיצה על מקשי הקיצור במקלדת או על ידי לחיצה על הסמל שבלוח.</small>

en: The shortcut keys to enable Unicode code point conversions
he: מקשי הקיצור להפעלת המרת נקודות קוד של יוניקוד

en: Unicode font:
he: גופן יוניקוד:

en: <b>Keyboard Layout</b>
he: <b>פריסת מקלדת</b>

en: <b>Global input method settings</b>
he: <b>הגדרות גלובליות לשיטות קלט</b>

en: Advanced
he: מתקדם

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vertical Forms
he: צורות אנכיות

en: Favorites
he: מועדפים

en: Others
he: אחרים

en: Close
he: סגירה

en: Description: %s
he: תיאור: %s

en: IBus Panel
he: לוח IBus

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
he: IBus היא אפיק קלט חכם ללינוקס/יוניקס.

en: Preferences
he: העדפות

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Quit
he: יציאה

note: Translators: If your locale is RTL, the msgstr is "default:RTL". * Otherwise the msgstr is "default:LTR".
en: default:LTR
he: default:RTL
