IBus - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: The shortcut keys for turning input method on or off
mn: Оролтын аргыг унтрааж асаах товчлол түлхүүрүүд

en: Show icon on system tray
mn: Системийн хавтан дахь харах тэмдэг

en: Show input method name on language bar
mn: Хэлний бар дахь оролтын аргын нэрийг харах

note: add button
en: _Add
mn: _Нэмэх

en: IBus Preferences
mn: ibus тохиргоо

en: Horizontal
mn: Хэвтээ

en: Vertical
mn: Босоо

en: Top left corner
mn: Зүүн дээд булан

en: Top right corner
mn: Баруун дээд булан

en: Bottom left corner
mn: Зүүн доод булан

en: Bottom right corner
mn: Баруун доод булан

en: Custom
mn: Өөрчлөх

en: Do not show
mn: Битгий харуул

en: Hide automatically
mn: Автоматаар нуух

en: Always
mn: Үргэлж

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
mn: Жагсаалтад байгаа оролтын дараагийн арга руу шилжих товчлол түлхүүрүүд

en: Next input method:
mn: Дараагийн оролтын арга:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
mn: Жагсаалтад байгаа оролтын өмнөх арга руу шилжих товчлол түлхүүрүүд

en: Previous input method:
mn: Өмнөх оролтын арга

en: Enable or disable:
mn: Нээх эсвэл Хаах

en: Enable:
mn: Нээх

en: Disable:
mn: Хаах

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
mn: <b>Гарын товчлолууд</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
mn: Харах хүснэгтэд байгаа нэмэлтүүдийн эргүүлэлтийг тохируулах

en: Candidates orientation:
mn: Нэмэлтүүдийг эргүүлэлт:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
mn: Хэлний цэсийг нуух болон харуулах эсэхийг тохируулах

en: Show property panel:
mn: Шинжүүдийн самбарыг харах:

en: Language panel position:
mn: Хэлний самбарын байрлал:

en: Use custom font:
mn: Фонтоо сонгох:

en: General
mn: Ерөнхий

en: _Remove
mn: _Арилгах
