ibus 1.5.20 - en to nl translation catalogue (427 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
nl: Engines voor-laden

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
nl: Engines voor-laden tijdens opstarten van ibus

en: Engines order
nl: Machine volgorde

en: Saved engines order in input method list
nl: Opgeslagen machine volgorde in invoermethode lijst

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
nl: Pop-up vertraging milliseconden voor IME omschakelvenster

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 < Delay milliseconds. 0 > Do not show the window and switch prev/next engines.
nl: Stel pop-up vertraging in op milliseconden om het IME omschakelvenster te tonen. De standaard is 400. 0 = Ton het venster onmiddellijk. 0 < Vertraging in milliseconden. 0 > Laat het venster niet zien  en schakel vorige/volgende engine om.

en: Saved version number
nl: Versienummer opgeslagen

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
nl: Het opgeslagen versienummer zal gebruikt worden voor het checken van het verschil tussen de versie van de vorige geïnstalleerde ibus en die van de huidige ibus.

en: Latin layouts which have no ASCII
nl: Latin indelingen hebben geen ASCII

en: US layout is appended to the Latin layouts. variant can be omitted.
nl: US indeling is toegevoegd aan de Latin indelingen. variant kan weggelaten worden.

en: Use xmodmap
nl: Gebruik xmodmap

en: Run xmodmap if .xmodmap or .Xmodmap exists when ibus engines are switched.
nl: Voer xmodmap uit als .xmodmap of .Xmodmap bestaat als ibus engines worden omgeschakeld.

en: Use system keyboard layout
nl: Gebruik systeem toetsenbordindeling

en: Use system keyboard (XKB) layout
nl: Gebruik systeem toetsenbord (XKB) indeling

en: Embed Preedit Text
nl: Voeg pre-edit tekst in

en: Embed Preedit Text in Application Window
nl: Voeg pre-edit tekst in in toepassingsvenster

en: Use global input method
nl: Gebruik globale invoermethode

en: Share the same input method among all applications
nl: Deel dezelfde input-methode voor alle toepassingen

en: Enable input method by default
nl: Zet invoer-methode standaard aan

en: Enable input method by default when the application gets input focus
nl: Zet invoer-methode standaard aan als de toepassing input focus krijgt

en: DConf preserve name prefixes
nl: DConf behoud van naam voorvoegsels

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
nl: Voorvoegsels van DConf sleutels voor het stoppen van naamconversie

en: Trigger shortcut keys
nl: Trigger sneltoetsen

en: The shortcut keys for turning input method on or off
nl: De sneltoetsen om invoermethode aan of uit te zetten

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
nl: Activeer snelkoppeltoetsen voor gtk_accelerator_parse

en: Enable shortcut keys
nl: Zet sneltoetsen aan

en: The shortcut keys for turning input method on
nl: De sneltoetsen om invoermethode aan te zetten

en: Disable shortcut keys
nl: Zet sneltoetsen uit

en: The shortcut keys for turning input method off
nl: De sneltoetsen om invoermethode uit te zetten

en: Next engine shortcut keys
nl: Volgende engine sneltoetsen

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
nl: De sneltoetsen voor het omschakelen naar de volgende invoermethode in de lijst

en: Prev engine shortcut keys
nl: Vorige engine sneltoetsen

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
nl: De sneltoetsen voor het omschakelen naar de vorige invoermethode

en: Auto hide
nl: Automatisch verbergen

en: The behavior of property panel. 0 = Do not show, 1 = Auto hide, 2 = Always show
nl: Het gedrag van eigenschapspaneel. 0 = Toon dit niet, 1 = Automatisch verbergen, 2 = Toon het altijd

en: Language panel position
nl: Taal-paneel positie

en: Follow the input cursor in case the panel is always shown
nl: Volg de input cursor als het paneel altijd getoond wordt

en: If true, the panel follows the input cursor in case the panel is always shown. If false, the panel is shown at a fixed location.
nl: Als dit waar is zal het paneel de input cursor volgen als het panel altijd getoond wordt. Als dit onwaar is wordt het paneel op een gefixeerde locatie getoond.

en: The milliseconds to show property panel
nl: Het aanral milliseconden om het eigenschapspaneel te tonen

en: The milliseconds to show property panel after focus-in or properties are changed.
nl: Het aantal milliseconden om het eigenschapspaneel te tonen nadat focus of eigenschappen veranderd zijn.

en: Orientation of lookup table
nl: Oriëntatie van opzoektabel

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
nl: Oriëntatie van opzoektabel. 0 = horizontaal, 1 = verticaal

en: Show icon on system tray
nl: Toon icoon op systeemvak

en: Show input method name
nl: Toon naam van invoermethode

en: Show input method name on language bar
nl: Toon naam van invoermethode op taalbalk

en: RGBA value of XKB icon
nl: RGBA waarde van XKB icoon

en: XKB icon shows the layout string and the string is rendered with the RGBA value. The RGBA value can be 1. a color name from X11, 2. a hex value in form '#rrggbb' where 'r', 'g' and 'b' are hex digits of the red, green, and blue, 3. a RGB color in form 'rgb(r,g,b)' or 4. a RGBA color in form 'rgba(r,g,b,a)' where 'r', 'g', and 'b' are either integers in the range 0 to 255 or percentage values in the range 0% to 100%, and 'a' is a floating point value in the range 0 to 1 of the alpha.
nl: XKB icoon toont de indelingsstring en deze string wordt van de RGBA waarde afgeleid. De RGBA waarde kan zijn 1. een X11 kleurnaam, 2. een hexadecimale waarde in de vorm '#rrggbb' waarin 'r', 'g' en 'b' hexadecimale getallen zijn voor het rood, groen en blauw, 3. een RGB kleur in de vorm 'rgb(r,g,b)' of 4. een RGBA kleur in de vorm 'rgba(r,g,b,a)' waarin 'r', 'g' en 'b' gehele getallen zijn in de reeks van 0 tot 255 of procentuele waardes in de reeks van 0% tot 100%, en 'a' een waarde met drijvende komma is in de reeks van 0 tot 1 van alfa.

en: The milliseconds to show the panel icon for a property
nl: Het aantal milliseconden om het paneelicoon van een eigenschap te tonen

en: The milliseconds to show the panel icon from the engine icon to a property icon whenever engines are switched if the property is specified by the value of icon-prop-key in IBusEngineDesc. If the value is 0, no delay time and the property icon is shown immediately.
nl: Het aantal milliseconden om het paneelicoon  van een engine icoon aan een eigenschapicoon te tonen wanneer de engines omgeschakeld worden, wordt gespecificeerd door de waarde van icon-prop-key in IBusEngineDesc. Als de waarde 0 is, is er geen delay en wordt de eigenschapicoon onmiddellijk getoond.

en: Use custom font
nl: Gebruik aangepast lettertype

en: Use custom font name for language panel
nl: Gebruik aangepaste lettertype naam voor taal-paneel

en: Custom font
nl: Aangepaste lettertype

en: Custom font name for language panel
nl: Aangepaste lettertype naam voor taal-paneel

en: Unicode shortcut keys for gtk_accelerator_parse
nl: Unicode sneltoetsen voor gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning Unicode typing on or off
nl: De sneltoetsen voor het aan of uit zetten van Unicode typen

en: Emoji shortcut keys for gtk_accelerator_parse
nl: Emoji sneltoetsen voor gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning emoji typing on or off
nl: De sneltoetsen om emoji typen aan of uit te zetten

en: Custom font name for emoji characters on emoji dialog
nl: Aangepaste lettertype naam voor emoji karakters op de emoji dialoog

en: Default language for emoji dictionary
nl: Standaard taal voor emoji woordenboek

en: Choose a default language of emoji dictionaries on the emoji dialog. The value $lang is applied to /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .
nl: Kies een standaard taal met emoji woordenboeken op de emoji dialoog. De waarde $lang wordt toepast in /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .

en: favorite emoji list on emoji dialog
nl: favoriete emoji lijst op de emoji dialoog

en: You can show the favorite emojis on emoji list if this list has any characters.
nl: Je kunt de favoritee emojis op emoji lijst tonen als deze lijst karakters heeft.

en: favorite emoji annotation list on emoji dialog
nl: favoriete emoji annotatielijst op de emoji dialoog

en: You can assign an annotation for a favorite emoji in this list.
nl: Je kunt in deze lijst een annotatie toekennen aan een favoriete emoji.

en: Whether emoji annotations can be match partially or not
nl: Worden emoji annotaties wel of niet gedeeltelijk gematched

en: Whether emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match or not.
nl: Worden emoji annotaties wel of niet gematched met een gedeeltelijke string in plaats van de exacte match.

en: Match emoji annotations with the specified length
nl: Match emoji annotaties met de gespecificeerde lengte

en: Match emoji annotations partially with more than the specified number of characters instead of the exact match.
nl: Match emoji annotaties gedeeltelijk met meer dan het gespecificeerde aantal karakters in plaats van de exacte match.

en: Choose a condition to match emoji annotations partially
nl: Kies een conditie om emoji annotaties gedeeltelijk te matchen

en: Choose one of the following conditions to match emoji annotations partially: 0 == Prefix match, 1 == Suffix match, 2 == Containing match
nl: Kies een van de volgende condities om emoji annotaties gedeeltelijk te matchen: 0 == Voorvoegsel match, 1 == Achtervoegel match, 2 == Inhoudelijke match

en: Load the emoji data at the time of startup
nl: Laad de emoji data tijdens het opstarten

en: Load the emoji data at the time of startup if true. About 10MB memory is needed to load the data. Load the emoji data when open the emoji dialog at the beginning if false.
nl: Laad de emoji data tijden het opstarten indien waar. Er is ongeveer 10MB geheugen nodig om de data te laden. Laad de emoji data bij het openen van het begin van de emoji dialoog indien onwaar.

en: Load the Unicode data at the time of startup
nl: Laad de Unicode data tijdens het opstarten

en: Load the Unicode data at the time of startup if true. About 15MB memory is needed to load the data. Load the Unicode data when open the emoji dialog at the beginning if false. The Unicode data is always loaded after the emoji data is loaded even if true.
nl: Laad de Unicode data tijden het opstarten indien waar. Er is ongeveer 15MB geheugen nodig om de data te laden. Laad de Unicode data bij het openen van het begin van de emoji dialoog indien onwaar. De Unicode data wordt altijd geladen na het laden van de emoji data zelfs bij waar.

en: Other
nl: Andere

en: Select a language
nl: Selecteer een taal

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _OK
nl: _Ok

en: More…
nl: Meer…

en: About
nl: Over

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Language: %s
nl: Taal: %s

en: Keyboard layout: %s
nl: Toetsenbordindeling: %s

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Select an input method
nl: Selecteer een invoermethode

note: add button
en: _Add
nl: _Toevoegen

note: create im name & icon column
en: Input Method
nl: Invoermethode

en: IBus Preferences
nl: IBus voorkeuren

en: Set IBus Preferences
nl: Stel IBus voorkeuren in

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Key code:
nl: Toetscode:

en: Modifiers:
nl: Modificatietoetsen:

note: apply button
en: _Apply
nl: Toe_passen

note: delete button
en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
nl: Druk op een toets (of een toetsencombinatie).
    De dialoog wordt afgesloten als de toets losgelaten wordt.

en: Please press a key (or a key combination)
nl: Druk op een toets (of een toetsencombinatie)

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
nl: Gebruik snelkoppeling met Shift voor het omschakelen naar de vorige invoermethode

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
nl: De IBus daemon draait niet. Wil je het starten?

en: IBus has been started! If you cannot use IBus, add the following lines to your $HOME/.bashrc; then relog into your desktop.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
nl: IBus is gestart! Als je IBus niet kunt gebruiken, voeg je de volgende regels toe aan je $HOME/.bashrc; log daarna opnieuw in op je bureaublad.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus

note: Translators: %d == 5 currently
en: IBus daemon could not be started in %d seconds.
nl: IBus daemon kon niet binnen %d seconden gestart worden.

en: Select keyboard shortcut for %s
nl: Selecteer sneltoets voor %s

note: Translators: Title of the window
en: switching input methods
nl: bezig met omschakelen van invoermethodes

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Top left corner
nl: Linksboven

en: Top right corner
nl: Rechtsboven

en: Bottom left corner
nl: Linksonder

en: Bottom right corner
nl: Rechtsonder

en: Custom
nl: Aangepast

en: Do not show
nl: Toon dit niet

en: Hide automatically
nl: Automatisch verbergen

en: Always
nl: Altijd

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
nl: De sneltoetsen voor het schakelen naar de volgende invoermethode in de lijst

en: Next input method:
nl: Volgende invoermethode:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
nl: De sneltoetsen voor het schakelen naar de vorige invoermethode in de lijst

en: Previous input method:
nl: Vorige invoermethode:

en: Enable or disable:
nl: Aan- of uitzetten:

en: Enable:
nl: Aanzetten:

en: Disable:
nl: Uitzetten:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
nl: <b>Sneltoetsen</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
nl: Stel de oriëntatie in van de kandidaten in de opzoektabel

en: Candidates orientation:
nl: Kandidaten oriëntatie:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
nl: Stel het gedrag van ibus in voor het tonen of verbergen van de taalbalk

en: Show property panel:
nl: Toon eigenschapspaneel

en: Language panel position:
nl: Taal panel positie:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
nl: Toon de naam van de invoermethode op de taalbalk als je het selectievakje aanvinkt

en: Embed preedit text in application window
nl: Insluiten van pre-edit tekst in toepassingsvenster

en: Embed the preedit text of input method in the application window
nl: Sluit de pre-edit tekst van invoermethode in in het toepassingsvenster

en: Use custom font:
nl: Gebruik aangepast lettertype:

en: <b>Font and Style</b>
nl: <b>Lettertype en stijl</b>

en: General
nl: Algemeen

en: Add the selected input method into the enabled input methods
nl: Voeg de geselecteerde invoermethode toe aan de ingeschakelde invoermethoden

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
nl: Verwijder de geselecteerde invoermethode uit de aangezette invoermethoden

en: _Up
nl: _Omhoog

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
nl: Verplaats de geselecteerde invoermethode omhoog in de aangezette invoermethoden lijst

en: _Down
nl: O_mlaag

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
nl: Verplaats de geselecteerde invoermethode omlaag in de aangezette invoermethoden lijst

en: _About
nl: I_nfo

en: Show information of the selected input method
nl: Toon informatie over de geselecteerde invoermethode

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Show setup of the selected input method
nl: Toon instelling van de geselecteerde invoermethode

en: <small><i>The active input method can be switched around from the selected ones in the above list by pressing the keyboard shortcut keys or clicking the panel icon.</i></small>
nl: <small><i>De actieve invoermethode kan omgeschakeld worden tussen de geselecteerden in de bovenstaande lijst met het induwen van de toetsenbord sneltoets of met het klikken op het paneel icoon.</i></small>

en: The shortcut keys to enable conversions of emoji annotations or Unicode names
nl: De sneltoetsen voor het aanzetten van conversies van emoji annotaties of Unicode

en: Emoji annotation:
nl: Emoji annotatie:

en: The shortcut keys to enable Unicode code point conversions
nl: De sneltoetsen voor het aanzetten van Unicode code punt conversies

en: Unicode code point:
nl: Unicode code punt:

en: Set a font of Unicode candidates on the emoji dialog
nl: Stel een lettertype van Unicode kandidaten in op de emoji dialoog

en: Unicode font:
nl: Unicode lettertype:

en: Set a language of emoji annotations on the emoji dialog
nl: Zet een taal met emoji annotaties op de emoji dialoog

en: Emoji annotation language:
nl: Emoji annotatietaal:

en: Match emoji annotations partially with the following condition and more than the number of characters:
nl: Match emoji annotaties gedeeltelijk met de volgende conditie en meer dan het aantal karakters:

en: If emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match
nl: Als emoji annotaties gematched kunnen worden met een gedeeltelijke string in plaats van de exacte match

en: Prefix match
nl: Voorvoegsel match

en: Suffix match
nl: Achtervoegsel match

en: Containing match
nl: Inhoudelijke match

en: <b>Keyboard Layout</b>
nl: <b>Toetsenbordindeling</b>

en: <b>Global input method settings</b>
nl: <b>Globale invoermethode instellingen</b>

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Animals & Nature
nl: Dieren & Natuur

en: Component
nl: Onderdeel

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Food & Drink
nl: Voedsel & Drank

en: Objects
nl: Objecten

en: People & Body
nl: Mensen & Lichaam

en: Smileys & Emotion
nl: Smileys & Emotie

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Travel & Places
nl: Reizen & Plaatsen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Basic Latin
nl: Basis Latijn

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin-1 Supplement
nl: Latijns-1 supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-A
nl: Latijns uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-B
nl: Latijns uitgebreid-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: IPA Extensions
nl: IPA-uitbreidingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Spacing Modifier Letters
nl: Letterafstand veranderen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks
nl: Diakritische kenmerken combineren

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek and Coptic
nl: Grieks en Koptisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Supplement
nl: Cyrillisch supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Armenian
nl: Armeens

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic
nl: Arabisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac
nl: Syrisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Supplement
nl: Arabisch supllement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Samaritan
nl: Samaritaans

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac Supplement
nl: Syrisch supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-A
nl: Arabisch uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bengali
nl: Bengalees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala
nl: Singalees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Thai
nl: Thais

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lao
nl: Laotiaans

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tibetan
nl: Tibetaans

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian
nl: Georgisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic
nl: Ethiopisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Supplement
nl: Ethiopisch supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
nl: Verenigde Canadese Aboriginal syllabics

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ogham
nl: Ogam

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Runic
nl: Runen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian
nl: Mongools

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
nl: Verenigde Canadese Aboriginal syllabisch uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: New Tai Lue
nl: Nieuw Tai Lue

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer Symbols
nl: Khmer symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Extended
nl: Diakritische tekens voor symbolen combineren uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Balinese
nl: Balinees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-C
nl: Cyrillisch uitgebreid-C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Extended
nl: Georgisch uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese Supplement
nl: Soendanees supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vedic Extensions
nl: Vedic uitbreidingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions
nl: Fonetische uitbreidingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions Supplement
nl: Fonetische uitbreidingen supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Supplement
nl: Diakritische tekens voor symbolen combineren

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended Additional
nl: Latijns uitbreidingen extra

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek Extended
nl: Griekse uitbreidingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: General Punctuation
nl: Aalgemene interpunctie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Superscripts and Subscripts
nl: Superscripts en subscripts

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Currency Symbols
nl: Valutasymbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
nl: Diakritische tekens voor symbolen combineren

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Letterlike Symbols
nl: Letterachtige symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Number Forms
nl: Nummerformulieren

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arrows
nl: Pijlen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Operators
nl: Wiskundige operators

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Technical
nl: Diversen technisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Control Pictures
nl: Controle afbeeldingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Optical Character Recognition
nl: Optische tekenherkenning

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumerics
nl: Ingesloten alfanumeriek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Box Drawing
nl: Vak tekening

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Block Elements
nl: Vak elementen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes
nl: Geometrische vormen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols
nl: Diverse symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
nl: Diverse wiskundige symbolen-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-A
nl: Aanvullende pijlen-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Braille Patterns
nl: Braille patronen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-B
nl: Aanvullende pijlen-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
nl: Diverse wiskundige symbolen-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Mathematical Operators
nl: Aanvullende wiskundige operators

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
nl: Diverse symbolen en pijlen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic
nl: Glagolitisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-C
nl: Latijns uitgebreid-C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic
nl: Koptisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Supplement
nl: Gregoriaans supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended
nl: Ethiopische uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-A
nl: Cyrillisch uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Punctuation
nl: Aanvullende interpunctie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Radicals Supplement
nl: CJK radicalen supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kangxi Radicals
nl: Kangxi radicalen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Description Characters
nl: Ideografische beschrijvingkarakters

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Symbols and Punctuation
nl: CJK symbolen en interpumctie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Compatibility Jamo
nl: Hangul-compatibiliteit Jamo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bopomofo Extended
nl: Bopomofo uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Strokes
nl: CJK-slagen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Katakana Phonetic Extensions
nl: Katakana fonetische extensies

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed CJK Letters and Months
nl: Ingesloten CJK letters en maanden

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility
nl: CJK compatibiliteit

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension A
nl: CJK uniforme ideografen extensie A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yijing Hexagram Symbols
nl: Yijing Hexagram-symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs
nl: CJK uniforme ideografen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Syllables
nl: Yi lettergrepen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Radicals
nl: Yi radicalen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-B
nl: Cyrillisch uitgebreid-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Modifier Tone Letters
nl: Modificatie toon letters

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-D
nl: Latijns uitgebreid-D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Common Indic Number Forms
nl: Gemeenschappelijke Indic nummerformaten

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari Extended
nl: Devanagari uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-A
nl: Hangul Jamo uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Javanese
nl: Javaans

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-B
nl: Myanmar uitgebreid-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-A
nl: Myanmar uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meetei Mayek Extensions
nl: Meetei Mayek uitbreidingen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended-A
nl: Ethiopische uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-E
nl: Latijns uitgebreid-E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee Supplement
nl: Cherokee-supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Syllables
nl: Hangul lettergrepen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-B
nl: Hangul Jamo uitgebreid-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Surrogates
nl: Hoge surrogaten

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Private Use Surrogates
nl: Surrogaten met een hoog privégebruik

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Low Surrogates
nl: Lage surrogaten

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Private Use Area
nl: Privé-gebruik

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs
nl: CJK compatibiliteit ideografen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alphabetic Presentation Forms
nl: Alfabetische presentatievormen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-A
nl: Arabische presentatievormen-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors
nl: Variatie selectoren

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vertical Forms
nl: Verticale vormen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Half Marks
nl: Combinatie van halve cijfers

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Forms
nl: CJK compatibiliteit vormen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Form Variants
nl: Kleine vormvarianten

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-B
nl: Arabische presentatievormen-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
nl: Halfbreedte en volledige breedte vormen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Specials
nl: Bijzonderheden

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Syllabary
nl: Lineaire B syllabarie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Ideograms
nl: Lineaire B ideogrammen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Aegean Numbers
nl: Egeïsche getallen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Numbers
nl: Oud Griekse getallen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Symbols
nl: Oude symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phaistos Disc
nl: Phaistos schijf

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic Epact Numbers
nl: Koptische Epact-getallen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Italic
nl: Oud Italiaans

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gothic
nl: Gotisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Permic
nl: Oud Permisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ugaritic
nl: Ugaritisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Persian
nl: Oud Perzisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Caucasian Albanian
nl: Kaukasische Albanees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear A
nl: Lineaire A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cypriot Syllabary
nl: Cypriotisch syllabary

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Imperial Aramaic
nl: Imperiaal Aramees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nabataean
nl: Nabatees

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phoenician
nl: Fenicisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Hieroglyphs
nl: Meroïtische hiërogliefen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Cursive
nl: Meroïtisch  cursief

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old South Arabian
nl: Oud Zuid-Arabisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old North Arabian
nl: Oud Noord-Arabisch

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Parthian
nl: Inscriptioneel Parthian

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Pahlavi
nl: Inscriptioneel Pahlavi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Turkic
nl: Oud-Turks

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Hungarian
nl: Oud-Hongaars

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Rumi Numeral Symbols
nl: Rumi numerieke symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala Archaic Numbers
nl: Archaïsche getallen van Sinhala

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian Supplement
nl: Mongools supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tamil Supplement
nl: Tamil supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform Numbers and Punctuation
nl: Cuneiform getallen en interpunctie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Early Dynastic Cuneiform
nl: Vroeg-dynastic Cuneiform

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyphs
nl: Egyptische hiërogliefen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyph Format Controls
nl: Egyptische hiëroglief formaat controles

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Anatolian Hieroglyphs
nl: Anatolische hiërogliefen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bamum Supplement
nl: Bamum supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Symbols and Punctuation
nl: Ideografische symbolen en interpunktie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut Components
nl: Tangut onderdelen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Supplement
nl: Kana supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Extended-A
nl: Kana uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Kana Extension
nl: Small Kana uitbreiding

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shorthand Format Controls
nl: Steno formaatcontrole

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Byzantine Musical Symbols
nl: Byzantijnse muzikale symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Musical Symbols
nl: Muzikale symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Musical Notation
nl: Oude Griekse muzieknotatie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tai Xuan Jing Symbols
nl: Tai Xuan Jing symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Counting Rod Numerals
nl: Telpaal cijfers

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Alphanumeric Symbols
nl: Wiskundige alfanumerieke symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sutton SignWriting
nl: Sutton tekenschrift

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic Supplement
nl: Glagolitisch supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Indic Siyaq Numbers
nl: Indic Siyaq Nummers

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ottoman Siyaq Numbers
nl: Ottoman Siyaq getallen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Mathematical Alphabetic Symbols
nl: Arabische wiskundige alfabetische symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahjong Tiles
nl: Mahjong stenen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Domino Tiles
nl: Domino stenen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Playing Cards
nl: Speelkaarten

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
nl: Ingesloten alfanumeriek supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Ideographic Supplement
nl: Ingesloten ideografisch supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
nl: Diverse symbolen en pictogrammen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ornamental Dingbats
nl: Ornamentele dingbats

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Transport and Map Symbols
nl: Transport- en kaartsymbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alchemical Symbols
nl: Alchemistische symbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes Extended
nl: Geometrische vormen uitgebreid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-C
nl: Supplementaire pijlen-C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Symbols and Pictographs
nl: Supplementaire symbolen en pictogrammen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chess Symbols
nl: Schaaksymbolen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Symbols and Pictographs Extended-A
nl: Symbolen en Pictogrammen Uitgebreid-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension B
nl: CJK uniforme ideografen extensie B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension C
nl: CJK uniforme ideografen extensie C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension D
nl: CJK uniforme ideografen extensie D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension E
nl: CJK uniforme ideografen extensie E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension F
nl: CJK uniforme ideografen extensie F

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
nl: CJK compatibiliteit ideografen supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors Supplement
nl: Variatie selectoren supplement

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-A
nl: Supplementair privé gebruiksgebied-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-B
nl: Supplementair privé gebruiksgebied-B

en: List engine name only
nl: Toon alleen machinenamen

en: Can't connect to IBus.
nl: Kan niet met IBus verbinden.

en: language: %s
nl: taal:%s

en: No engine is set.
nl: Er is geen machine ingesteld.

en: Set global engine failed.
nl: Instellen van globale machine is mislukt.

en: Get global engine failed.
nl: Verkrijgen van globale machine is mislukt.

en: Read the system registry cache.
nl: Lees de systeem registry cache.

en: Read the registry cache FILE.
nl: Lees het registry cache BESTAND.

en: The registry cache is invalid.
nl: De registry cache is ongeldig.

en: Write the system registry cache.
nl: Schrijf de systeem registry cache.

en: Write the registry cache FILE.
nl: Schrijf het registry cache BESTAND.

en: Use engine schema paths instead of ibus core, which can be comma-separated values.
nl: Gebruik engine schemapaden in plaats van ibus core, welde door komma's gescheiden waardes kunnen zijn.

en: Resetting…
nl: Herstellen…

en: Done
nl: Klaar

en: Set or get engine
nl: Stel engine in of haal deze op

en: Exit ibus-daemon
nl: Verlaat ibus-daemon

en: Show available engines
nl: Toon beschikbare engines

en: (Not implemented)
nl: (Niet geimplementeerd)

en: Restart ibus-daemon
nl: Start ibus-daemon opnieuw op

en: Show version
nl: Toon versie

en: Show the content of registry cache
nl: Toon de inhoud van registry cache

en: Create registry cache
nl: Maak registry cache aan

en: Print the D-Bus address of ibus-daemon
nl: Print het D-Bus adres van ibus-daemon

en: Show the configuration values
nl: Toon de configuratiewaarden

en: Reset the configuration values
nl: Herstel de configuratiewaarden

en: Save emoji on dialog to clipboard
nl: Sla emoji op dialoog  op naar clipboard

en: Show this information
nl: Toon deze informatie

en: Usage: %s COMMAND [OPTION...]
nl: Gebruik: %s COMMANDO [OPTIE...]

en: Commands:
nl: Commando's:

en: %s is unknown command!
nl: %s is een onbekend commando!

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Others
nl: Andere

en: Open Unicode choice
nl: Open Unicode keuze

en: Bring back emoji choice
nl: Bring de emoji keuze terug

en: Page Down
nl: Pagina naar beneden

en: Page Up
nl: Pagina omhoog

en: Show emoji variants
nl: Toon emoji varianten

en: Close
nl: Sluiten

en: Click to view a warning message
nl: Klik om een waarschuwingsboodschap te bekijken

en: Loading a Unicode dictionary:
nl: Een Unicode woordenboek wordt geladen:

en: Code point: %s
nl: Code punt: %s

en: Has emoji variants
nl: Heeft emoji varianten

en: Description: %s
nl: Beschrijving: %s

en: None
nl: Geen

en: Annotations: %s
nl: Annotaties: %s

en: Name: %s
nl: Naam: %s

en: Emoji Choice
nl: Emoji keuze

en: Unicode Choice
nl: Unicode keuze

en: Failed to get the current text application. Please re-focus your application. E.g. Press Esc key several times to release the emoji typing mode, click your desktop and click your text application again.
nl: Het verkrijgen van de huidige teksttoepassing mislukte. Stel de focus op je toepassing opnieuw in. Bijvoorbeeld, druk meerdere keren op de Esc toets voor het vrijgeven van de emoji type modus, klik op je bureaublad en klik opnieuw op de teksttoepassing.

en: Canceled to choose an emoji.
nl: Annuleer het kiezen van een emoji.

en: Copied an emoji to your clipboard.
nl: Een emoji naar je clipboard gecopieerd.

note: TRANSLATORS: "FONT" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --font=FONT
en: "FONT" for emoji characters on emoji dialog
nl: "FONT" voor emoji karakters op emoji dialoog

note: TRANSLATORS: "LANG" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --lang=LANG
en: "LANG" for annotations on emoji dialog. E.g. "en"
nl: "TAAL" voor annotaties op emoji dialoog. B.v. "en"

en: LANG
nl: TAAL

en: Emoji annotations can be match partially
nl: Emoji annotaties kunnen gedeeltelijk gematched worden

en: Match with the length of the specified integer
nl: Match met de lengte van het gespecificeerde geheel getal

en: Match with the condition of the specified integer
nl: Match met de conditie van het gespecificeerde geheel getal

en: IBus Panel
nl: IBus Paneel

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
nl: IBus is een intelligente invoer bus voor Linux/Unix.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Restart
nl: Opnieuw starten

en: Quit
nl: Afsluiten
