ibus 1.5.20 - en to pl translation catalogue (545 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
pl: Wcześniejsze wczytanie mechanizmów

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
pl: Wcześniejsze wczytanie mechanizmów podczas uruchamiania usługi IBus

en: Engines order
pl: Kolejność mechanizmów

en: Saved engines order in input method list
pl: Kolejność zapisanych mechanizmów na liście metod wprowadzania

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
pl: Opóźnienie wyświetlenia okna przełącznika IME w milisekundach

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 < Delay milliseconds. 0 > Do not show the window and switch prev/next engines.
pl: Ustawia opóźnienie wyświetlenia okna przełącznika IME w milisekundach. Domyślnie wynosi 400. 0 = natychmiastowe wyświetlanie okna. 0 < Milisekundy opóźnienia. 0 > Bez wyświetlania okna i przełączania na następny/poprzedni mechanizm.

en: Saved version number
pl: Zapisany numer wersji

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
pl: Zapisany numer wersji będzie używany do sprawdzania różnicy między wersją poprzednio zainstalowanego IBus a obecnego.

en: Latin layouts which have no ASCII
pl: Układy łacińskie niemające ASCII

en: US layout is appended to the Latin layouts. variant can be omitted.
pl: Układ US jest dołączany do układów łacińskich. Można pominąć „variant”.

en: Use xmodmap
pl: Użycie xmodmap

en: Run xmodmap if .xmodmap or .Xmodmap exists when ibus engines are switched.
pl: Wykonuje xmodmap, jeśli istnieje .xmodmap lub .Xmodmap, kiedy mechanizmy IBus są przełączane.

en: Use system keyboard layout
pl: Systemowe ustawienia układu klawiatury

en: Use system keyboard (XKB) layout
pl: Systemowy układ klawiatury (XKB)

en: Embed Preedit Text
pl: Osadzanie wcześniej wprowadzonego tekstu

en: Embed Preedit Text in Application Window
pl: Osadzanie wcześniej wprowadzonego tekstu w oknie aplikacji

en: Use global input method
pl: Globalna metoda wprowadzania

en: Share the same input method among all applications
pl: Ta sama metoda wprowadzania we wszystkich aplikacjach

en: Enable input method by default
pl: Domyślne włączanie metody wprowadzania

en: Enable input method by default when the application gets input focus
pl: Domyślne włączanie metody wprowadzania, kiedy aplikacja uzyskuje aktywność wprowadzania

en: DConf preserve name prefixes
pl: DConf zachowuje przedrostki nazw

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
pl: Przedrostki kluczy DConf zatrzymujące konwersję nazw

en: Trigger shortcut keys
pl: Klawisze skrótów przełącznika

en: The shortcut keys for turning input method on or off
pl: Klawisze skrótów do włączania lub wyłączania metody wprowadzania

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
pl: Klawisz skrótu dla „gtk_accelerator_parse”

en: Enable shortcut keys
pl: Skróty klawiszowe włączania

en: The shortcut keys for turning input method on
pl: Skróty klawiszowe do włączania metody wprowadzania

en: Disable shortcut keys
pl: Skróty klawiszowe wyłączania

en: The shortcut keys for turning input method off
pl: Skróty klawiszowe do wyłączania metody wprowadzania

en: Next engine shortcut keys
pl: Klawisze skrótów następnego mechanizmu

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
pl: Klawisze skrótów do przełączania na następną metodę wprowadzania na liście

en: Prev engine shortcut keys
pl: Klawisze skrótów poprzedniego mechanizmu

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
pl: Klawisze skrótów do przełączania na poprzednią metodę wprowadzania na liście

en: Auto hide
pl: Automatyczne ukrywanie

en: The behavior of property panel. 0 = Do not show, 1 = Auto hide, 2 = Always show
pl: Zachowanie panela właściwości. 0 = bez wyświetlania, 1 = automatycznie ukrywany, 2 = zawsze wyświetlany

en: Language panel position
pl: Pozycja panela języków

en: Follow the input cursor in case the panel is always shown
pl: Podążanie za kursorem wprowadzania, kiedy panel jest zawsze wyświetlany

en: If true, the panel follows the input cursor in case the panel is always shown. If false, the panel is shown at a fixed location.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, to panel podążą za kursorem wprowadzania, kiedy panel jest zawsze wyświetlany. Jeśli jest ustawione na wartość „false”, to panel jest wyświetlany w stałym położeniu.

en: The milliseconds to show property panel
pl: Milisekundy do wyświetlenia panelu właściwości

en: The milliseconds to show property panel after focus-in or properties are changed.
pl: Milisekundy do wyświetlenia panelu właściwości po zmianie aktywności lub właściwości.

en: Orientation of lookup table
pl: Orientacja tablicy wyszukiwania

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
pl: Orientacja tablicy wyszukiwania. 0 = pozioma, 1 = pionowa

en: Show icon on system tray
pl: Ikona w obszarze powiadamiania

en: Show input method name
pl: Wyświetlanie nazwy metody wprowadzania

en: Show input method name on language bar
pl: Nazwa metody wprowadzania na panelu języków

en: RGBA value of XKB icon
pl: Wartość RGBA ikony XKB

en: XKB icon shows the layout string and the string is rendered with the RGBA value. The RGBA value can be 1. a color name from X11, 2. a hex value in form '#rrggbb' where 'r', 'g' and 'b' are hex digits of the red, green, and blue, 3. a RGB color in form 'rgb(r,g,b)' or 4. a RGBA color in form 'rgba(r,g,b,a)' where 'r', 'g', and 'b' are either integers in the range 0 to 255 or percentage values in the range 0% to 100%, and 'a' is a floating point value in the range 0 to 1 of the alpha.
pl: Ikona XKB wyświetla ciąg układu, który jest wyświetlany za pomocą wartości RGBA. Wartość RGBA może wynosić 1. nazwę kolory z X11, 2. wartość szesnastkową w formie „#rrggbb”, gdzie „r”, „g” i „b” są cyframi szesnastkowymi koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego, 3. kolor RGB w formie „rgb(r,g,b)” lub 4. kolor RGBA w formie „rgba(r,g,b,a)”, gdzie „r”, „g” i „b” są liczbami całkowitymi w zakresie od 0 do 255 lub wartościami procentowymi w zakresie od 0% do 100%, a „a” jest wartością zmiennoprzecinkową w zakresie od 0 do 1 alfy.

en: The milliseconds to show the panel icon for a property
pl: Milisekundy do wyświetlenia ikony panelu dla właściwości

en: The milliseconds to show the panel icon from the engine icon to a property icon whenever engines are switched if the property is specified by the value of icon-prop-key in IBusEngineDesc. If the value is 0, no delay time and the property icon is shown immediately.
pl: Milisekundy do wyświetlenia ikony panelu z ikony mechanizmu do ikony właściwości, kiedy mechanizmy są przełączane, jeśli właściwość została podana za pomocą wartości „icon-prop-key” w IBusEngineDesc. Jeśli wartość wynosi 0, to nie będzie żadnego opóźnienia i ikona zostanie wyświetlona od razu.

en: Use custom font
pl: Niestandardowa czcionka

en: Use custom font name for language panel
pl: Niestandardowa czcionka dla panelu języków

en: Custom font
pl: Niestandardowa czcionka

en: Custom font name for language panel
pl: Nazwa niestandardowej czcionki dla panelu języków

en: Use custom theme
pl: Niestandardowy motyw

en: Use custom theme name for language panel
pl: Niestandardowy motyw dla panelu języków

en: Custom theme
pl: Niestandardowy motyw

en: Custom theme name for language panel
pl: Nazwa niestandardowego motywu dla panelu języków

en: Use custom icon
pl: Niestandardowa ikona

en: Use custom icon name for arrow buttons on candidate window
pl: Niestandardowa ikona dla przycisków strzałek w oknie kandydatów

en: Custom icon
pl: Niestandardowa ikona

en: Custom icon name for arrow buttons on candidate window
pl: Nazwa niestandardowej ikony dla przycisków strzałek w oknie kandydatów

en: Choose glyphs with input method's language on candidate window
pl: Wybieranie glifów w oknie kandydatów w języku metody wprowadzania

en: Some code points have different glyphs and Pango determines the glyphs from the language attribute. Pango chooses glyphs from the IBus engine's language if the value is true and chooses them from the desktop locale if the value is false.
pl: Niektóre kody znaków mają różne glify i biblioteka Pango ustala je na podstawie atrybutu języka. Pango wybiera glify z języka mechanizmu IBus, jeśli wartość wynosi „true”, lub z języka środowiska, jeśli wartość wynosi „false”.

en: Unicode shortcut keys for gtk_accelerator_parse
pl: Klawisze skrótów unikodu dla gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning Unicode typing on or off
pl: Klawisze skrótów do włączania lub wyłączania pisania unikodu

en: Emoji shortcut keys for gtk_accelerator_parse
pl: Klawisz skrótu emoji dla „gtk_accelerator_parse”

en: The shortcut keys for turning emoji typing on or off
pl: Klawisze skrótów do włączania lub wyłączania wpisywania emoji

en: Custom font name for emoji characters on emoji dialog
pl: Nazwa niestandardowej czcionki dla znaków emoji w oknie emoji

en: Default language for emoji dictionary
pl: Domyślny język dla słownika emoji

en: Choose a default language of emoji dictionaries on the emoji dialog. The value $lang is applied to /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .
pl: Wybór domyślnego języka słowników emoji w oknie emoji. Wartość $lang jest zastosowywana do /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .

en: favorite emoji list on emoji dialog
pl: lista ulubionych emoji w oknie emoji

en: You can show the favorite emojis on emoji list if this list has any characters.
pl: Wpisane tutaj znaki pojawią się na liście ulubionych emoji.

en: favorite emoji annotation list on emoji dialog
pl: lista ulubionych uwag emoji w oknie emoji

en: You can assign an annotation for a favorite emoji in this list.
pl: Można przydzielić uwagę do ulubionej emoji na tej liście.

en: Whether emoji annotations can be match partially or not
pl: Czy uwagi emoji mogą być dopasowywane częściowo

en: Whether emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match or not.
pl: Czy uwagi emoji mogą być dopasowywane z częściowym ciągiem, zamiast z dokładnym dopasowaniem.

en: Match emoji annotations with the specified length
pl: Dopasowywanie uwag emoji o podanej długości

en: Match emoji annotations partially with more than the specified number of characters instead of the exact match.
pl: Częściowe dopasowywanie uwag emoji o więcej niż tej liczbie znaków, zamiast dokładnego dopasowywania.

en: Choose a condition to match emoji annotations partially
pl: Warunek częściowego dopasowywania uwag emoji

en: Choose one of the following conditions to match emoji annotations partially: 0 == Prefix match, 1 == Suffix match, 2 == Containing match
pl: Wybór jednego z następujących warunków częściowego dopasowywania uwag emoji: 0 == dopasowywanie przedrostka, 1 == dopasowywanie przyrostka, 2 == dopasowywanie w środku

en: Load the emoji data at the time of startup
pl: Wczytywanie danych emoji podczas uruchamiania

en: Load the emoji data at the time of startup if true. About 10MB memory is needed to load the data. Load the emoji data when open the emoji dialog at the beginning if false.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, to wczytuje dane emoji podczas uruchamiania. Wymaga około 10 MB pamięci. Jeśli jest ustawione na wartość „false”, to wczytuje dane emoji podczas otwierania okna emoji.

en: Load the Unicode data at the time of startup
pl: Wczytywanie danych unikodu podczas uruchamiania

en: Load the Unicode data at the time of startup if true. About 15MB memory is needed to load the data. Load the Unicode data when open the emoji dialog at the beginning if false. The Unicode data is always loaded after the emoji data is loaded even if true.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, to wczytuje dane unikodu podczas uruchamiania. Wymaga około 15 MB pamięci. Jeśli jest ustawione na wartość „false”, to wczytuje dane unikodu podczas otwierania okna emoji. Dane unikodu są zawsze wczytywane po wczytaniu danych emoji, nawet jeśli ustawiono na wartość „true”.

en: Copyright (c) 2007-2010 Peng Huang
    Copyright (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.
pl: Copyright © 2007-2010 Peng Huang
    Copyright © 2007-2010 Red Hat, Inc.

en: Other
pl: Inne

en: Select a language
pl: Wybierz język

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: More…
pl: Więcej…

en: About
pl: O programie

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Language: %s
pl: Język: %s

en: Keyboard layout: %s
pl: Układ klawiatury: %s

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Description:
pl: Opis:

en: Select an input method
pl: Wybór metody wprowadzania

note: add button
en: _Add
pl: _Dodaj

note: create im name & icon column
en: Input Method
pl: Metoda wprowadzania

en: IBus Preferences
pl: Preferencje usługi IBus

en: Set IBus Preferences
pl: Ustawianie preferencji usługi IBus

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Key code:
pl: Kod klawisza:

en: Modifiers:
pl: Modyfikatory:

note: apply button
en: _Apply
pl: _Zastosuj

note: delete button
en: _Delete
pl: _Usuń

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
pl: Proszę nacisnąć klawisz (lub kombinację klawiszy).
    Okno dialogowe zostanie zamknięte po zwolnieniu klawisza.

en: Please press a key (or a key combination)
pl: Proszę nacisnąć klawisz (lub kombinację klawiszy)

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
pl: Skrót z klawiszem Shift do przełączania do poprzedniej metody wprowadzania

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
pl: Usługa IBus nie jest uruchomiona. Uruchomić ją?

en: IBus has been started! If you cannot use IBus, add the following lines to your $HOME/.bashrc; then relog into your desktop.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
pl: Usługa IBus została uruchomiona. Jeśli nie można używać IBus, należy dodać poniższe wiersze do pliku $HOME/.bashrc i zalogować się ponownie.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus

note: Translators: %d == 5 currently
en: IBus daemon could not be started in %d seconds.
pl: Nie można uruchomić usługi IBus od %d s.

en: Select keyboard shortcut for %s
pl: Wybór skrótu klawiszowego dla %s

note: Translators: Title of the window
en: switching input methods
pl: przełączanie metod wprowadzania

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Top left corner
pl: Górny lewy róg

en: Top right corner
pl: Górny prawy róg

en: Bottom left corner
pl: Dolny lewy róg

en: Bottom right corner
pl: Dolny prawy róg

en: Custom
pl: Niestandardowa

en: Do not show
pl: Bez wyświetlania

en: Hide automatically
pl: Automatyczne ukrywanie

en: Always
pl: Zawsze

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
pl: Klawisz skrótu do przełączenia na następną metodę wprowadzania na liście

en: Next input method:
pl: Następna metoda wprowadzania:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
pl: Klawisz skrótu do przełączenia na poprzednią metodę wprowadzania na liście

en: Previous input method:
pl: Poprzednia metoda wprowadzania:

en: ...
pl: …

en: Enable or disable:
pl: Włączenie lub wyłączenie:

en: Enable:
pl: Włączone:

en: Disable:
pl: Wyłączone:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
pl: <b>Skróty klawiszowe</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
pl: Ustawienie orientacji kandydatów w tablicy wyszukiwania

en: Candidates orientation:
pl: Orientacja kandydatów:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
pl: Ustawienie wyświetlania lub ukrywania panela języków usługi IBus

en: Show property panel:
pl: Wyświetlanie panelu właściwości:

en: Language panel position:
pl: Pozycja panelu języków:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
pl: Nazwa metody wprowadzania na panelu języków podczas zaznaczania pola wyboru

en: Embed preedit text in application window
pl: Osadzanie wcześniej wprowadzonego tekstu metody wprowadzania

en: Embed the preedit text of input method in the application window
pl: Osadzanie wcześniej wprowadzonego tekstu metody wprowadzania w oknie aplikacji

en: Use custom font:
pl: Niestandardowa czcionka:

en: <b>Font and Style</b>
pl: <b>Czcionka i styl</b>

en: General
pl: Ogólne

en: Add the selected input method into the enabled input methods
pl: Dodaje wybraną metodę wprowadzania do włączonych metod wprowadzania

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
pl: Usuwa zaznaczoną metodę wprowadzania z włączonych metod wprowadzania

en: _Up
pl: W _górę

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
pl: Przenosi w górę zaznaczoną metodę wprowadzania we włączonych metodach wprowadzania

en: _Down
pl: W _dół

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
pl: Przenosi w dół zaznaczoną metodę wprowadzania we włączonych metodach wprowadzania

en: _About
pl: _O programie

en: Show information of the selected input method
pl: Wyświetla informacje o wybranej metodzie wprowadzania

en: _Preferences
pl: P_referencje

en: Show setup of the selected input method
pl: Wyświetla ustawienia zaznaczonej metody wprowadzania

en: <small><i>The active input method can be switched around from the selected ones in the above list by pressing the keyboard shortcut keys or clicking the panel icon.</i></small>
pl: <small><i>Aktywna metoda wprowadzania może być przełączana z wybranych metod na powyższej liście za pomocą skrótu klawiszowego lub kliknięcia ikony na panelu.</i></small>

en: The shortcut keys to enable conversions of emoji annotations or Unicode names
pl: Klawisze skrótów do włączania konwersji uwag emoji lub nazw unikodu

en: Emoji annotation:
pl: Uwaga emoji:

en: The shortcut keys to enable Unicode code point conversions
pl: Klawisze skrótów do włączania konwersji kodów znaków unikodu

en: Unicode code point:
pl: Kod znaku unikodu:

en: Set a font of Unicode candidates on the emoji dialog
pl: Ustawienie czcionki kandydatów unikodu w oknie emoji

en: Unicode font:
pl: Czcionka unikodu:

en: Set a language of emoji annotations on the emoji dialog
pl: Ustawienie języka uwag emoji w oknie emoji

en: Emoji annotation language:
pl: Język uwag emoji:

en: Match emoji annotations partially with the following condition and more than the number of characters:
pl: Częściowe dopasowywanie uwag emoji o tym warunku i więcej niż tej liczbie znaków:

en: If emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match
pl: Czy uwagi emoji mogą być dopasowywane z częściowym ciągiem, zamiast z dokładnym dopasowaniem

en: Prefix match
pl: Dopasowanie przedrostka

en: Suffix match
pl: Dopasowanie przyrostka

en: Containing match
pl: Dopasowanie w środku

en: <b>Keyboard Layout</b>
pl: <b>Układ klawiatury</b>

en: <b>Global input method settings</b>
pl: <b>Ustawienia globalnej metody wprowadzania</b>

en: Choose glyphs with the input method's language on the candidate window for the duplicated code points
pl: Wybiera glify dla podwójnych kodów znaków w oknie kandydatów w języku metody wprowadzania

en: Use custom theme:
pl: Niestandardowy motyw:

en: Choose a theme of the candidate window
pl: Wybiera motyw okna kandydatów

en: Use custom icon:
pl: Niestandardowa ikona:

en: Choose a theme of the arrow buttons on the candidate window
pl: Wybiera motyw przycisków strzałek w oknie kandydatów

en: <b>Font and Theme</b>
pl: <b>Czcionka i motyw</b>

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Activities
pl: Sport

en: Animals & Nature
pl: Zwierzęta i przyroda

en: Component
pl: Składnik

en: Flags
pl: Flagi

en: Food & Drink
pl: Jedzenie i napoje

en: Objects
pl: Rzeczy

en: People & Body
pl: Osoby i ciało

en: Smileys & Emotion
pl: Uśmieszki i emotikony

en: Symbols
pl: Symbole

en: Travel & Places
pl: Podróże i miejsca

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Basic Latin
pl: Podstawowy łaciński

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin-1 Supplement
pl: Uzupełnienie Latin-1

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-A
pl: Rozszerzony łaciński A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-B
pl: Rozszerzony łaciński B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: IPA Extensions
pl: Rozszerzenia IPA

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Spacing Modifier Letters
pl: Oddzielone litery modyfikujące

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks
pl: Składające znaki diakrytyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek and Coptic
pl: Grecki i koptyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic
pl: Cyrylica

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Supplement
pl: Uzupełnienie cyrylicy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Armenian
pl: Ormiański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hebrew
pl: Hebrajski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic
pl: Arabski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac
pl: Syryjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Supplement
pl: Uzupełnienie arabskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: NKo
pl: N’Ko

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Samaritan
pl: Samarytański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mandaic
pl: Mandejski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac Supplement
pl: Uzupełnienie syryjskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-B
pl: Rozszerzony arabski B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-A
pl: Rozszerzony arabski A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari
pl: Dewanagari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bengali
pl: Bengalski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gujarati
pl: Gudżarati

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Oriya
pl: Orija

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tamil
pl: Tamilski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Malayalam
pl: Malajalam

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala
pl: Syngaleski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Thai
pl: Tajski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lao
pl: Laotański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tibetan
pl: Tybetański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar
pl: Birmański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian
pl: Gruziński

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo
pl: Dzamo hangyl

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic
pl: Etiopski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Supplement
pl: Uzupełnienie etiopskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee
pl: Czirokeski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
pl: Ujednolicony sylabariusz rdzennych Kanadyjczyków

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ogham
pl: Ogamiczny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Runic
pl: Runiczny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tagalog
pl: Tagalski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Buhid
pl: Buid

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer
pl: Khmerski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian
pl: Mongolski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
pl: Rozszerzony ujednolicony sylabariusz rdzennych Kanadyjczyków

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tai Le
pl: Tai le

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: New Tai Lue
pl: Nowy tai le

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer Symbols
pl: Symbole khmerskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Buginese
pl: Bugiński

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Extended
pl: Rozszerzone składające znaki diakrytyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Balinese
pl: Balijski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese
pl: Sundajski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lepcha
pl: Lepczowski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-C
pl: Rozszerzona cyrylica C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Extended
pl: Rozszerzony gruziński

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese Supplement
pl: Uzupełnienie sundajskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vedic Extensions
pl: Rozszerzenia wed

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions
pl: Rozszerzenia fonetyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions Supplement
pl: Uzupełnienie rozszerzeń fonetycznych

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Supplement
pl: Uzupełnienie składających znaków diakrytycznych

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended Additional
pl: Łaciński rozszerzony dodatkowy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek Extended
pl: Grecki rozszerzony

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: General Punctuation
pl: Ogólne znaki interpunkcyjne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Superscripts and Subscripts
pl: Indeksy górne i dolne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Currency Symbols
pl: Symbole walutowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
pl: Składające znaki diakrytyczne dla symboli

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Letterlike Symbols
pl: Symbole literopodobne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Number Forms
pl: Formy liczbowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arrows
pl: Strzałki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Operators
pl: Operatory matematyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Technical
pl: Różne znaki techniczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Control Pictures
pl: Obrazy znaków sterujących

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Optical Character Recognition
pl: Optyczne rozpoznawanie znaków

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumerics
pl: Otoczone symbole alfanumeryczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Box Drawing
pl: Rysowanie ramek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Block Elements
pl: Elementy blokowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes
pl: Kształty geometryczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols
pl: Różnorodne symbole

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Dingbats
pl: Ozdoby drukarskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
pl: Różne symbole matematyczne A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-A
pl: Dodatkowe strzałki A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Braille Patterns
pl: Pismo Braille’a

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-B
pl: Dodatkowe strzałki B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
pl: Różne symbole matematyczne B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Mathematical Operators
pl: Dodatkowe operatory matematyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
pl: Różne symbole i strzałki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic
pl: Głagolica

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-C
pl: Rozszerzony łaciński C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic
pl: Koptyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Supplement
pl: Uzupełnienie gruzińskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended
pl: Rozszerzony etiopski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-A
pl: Rozszerzona cyrylica A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Punctuation
pl: Dodatkowe znaki interpunkcyjne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Radicals Supplement
pl: Radykały CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kangxi Radicals
pl: Radykały Kangxi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Description Characters
pl: Znaki opisu ideograficznego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Symbols and Punctuation
pl: Symbole i znaki interpunkcyjne CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Compatibility Jamo
pl: Dzamo zgodności dla hangyl

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bopomofo Extended
pl: Rozszerzone bopomofo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Strokes
pl: Kreski CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Katakana Phonetic Extensions
pl: Rozszerzenia fonetyczne katakana

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed CJK Letters and Months
pl: Otoczone litery i miesiące CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility
pl: Znaki zgodności CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension A
pl: Rozszerzenie A ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yijing Hexagram Symbols
pl: Heksagramy Yijing

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs
pl: Ujednolicone ideogramy CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Syllables
pl: Sylaby Yi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Radicals
pl: Radykały Yi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vai
pl: Wai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-B
pl: Rozszerzona cyrylica B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Modifier Tone Letters
pl: Modyfikujące litery tonów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-D
pl: Rozszerzony łaciński D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Common Indic Number Forms
pl: Wspólne indyjskie formy liczbowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phags-pa
pl: Phags-Pa

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari Extended
pl: Rozszerzone dewanagari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-A
pl: Rozszerzony dzamo hangyl A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Javanese
pl: Jawajski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-B
pl: Rozszerzony birmański B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cham
pl: Czamski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-A
pl: Rozszerzony birmański A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meetei Mayek Extensions
pl: Rozszerzenia Meetei Mayek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended-A
pl: Rozszerzony etiopski A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-E
pl: Rozszerzony łaciński E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee Supplement
pl: Uzupełnienie czirokeskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Syllables
pl: Sylaby Hangyl

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-B
pl: Rozszerzony dzamo hangyl B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Surrogates
pl: Starsze surogaty

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Private Use Surrogates
pl: Starsze surogaty prywatnego użytku

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Low Surrogates
pl: Młodsze surogaty

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Private Use Area
pl: Obszar prywatnego użytku

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs
pl: Ideogramy zgodności CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alphabetic Presentation Forms
pl: Alfabetyczne formy prezentacyjne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-A
pl: Arabskie formy prezentacyjne A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors
pl: Przełączniki wariantów glifów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vertical Forms
pl: Formy pionowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Half Marks
pl: Składające półznaki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Forms
pl: Formy zgodności CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Form Variants
pl: Różne małe formy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-B
pl: Arabskie formy prezentacyjne B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
pl: Formy połowy i pełnej szerokości

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Specials
pl: Specjalne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Syllabary
pl: Sylabariusz pisma linearnego B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Ideograms
pl: Ideogramy pisma linearnego B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Aegean Numbers
pl: Cyfry egejskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Numbers
pl: Starożytne cyfry greckie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Symbols
pl: Symbole starożytne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phaistos Disc
pl: Dysk z Fajstos

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lycian
pl: Licyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Carian
pl: Karyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic Epact Numbers
pl: Koptyjskie cyfry epakta

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Italic
pl: Staroitalski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gothic
pl: Gocki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Permic
pl: Staropermski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ugaritic
pl: Ugarycki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Persian
pl: Staroperski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shavian
pl: Alfabet Shawa

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Osmanya
pl: Osmański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Elbasan
pl: Elbasański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Caucasian Albanian
pl: Kaukasko-albański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vithkuqi
pl: Vithkuq

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear A
pl: Linearne A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-F
pl: Rozszerzony łaciński F

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cypriot Syllabary
pl: Sylabariusz cypryjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Imperial Aramaic
pl: Aramejski imperialny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Palmyrene
pl: Palmyreński

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nabataean
pl: Nabatejski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phoenician
pl: Fenicki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lydian
pl: Lidyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Hieroglyphs
pl: Hieroglify meroickie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Cursive
pl: Kursywa meroicka

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kharoshthi
pl: Charosti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old South Arabian
pl: Południowoarabski epigraficzny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old North Arabian
pl: Północnoarabski epigraficzny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Manichaean
pl: Manichejski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Avestan
pl: Awestyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Parthian
pl: Inskrypcyjny partyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Pahlavi
pl: Inskrypcyjny pahlawi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Psalter Pahlavi
pl: Psałterzowy pahlawi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Turkic
pl: Staroturecki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Hungarian
pl: Starowęgierski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hanifi Rohingya
pl: Rohingya hanifi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Rumi Numeral Symbols
pl: Symbole numeryczne rumi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yezidi
pl: Jezydyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-C
pl: Rozszerzony arabski C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Sogdian
pl: Starosogdyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sogdian
pl: Sogdyjski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Uyghur
pl: Staroujgurski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chorasmian
pl: Chorezmijski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Elymaic
pl: Elamicki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sora Sompeng
pl: Sorang sompeng

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chakma
pl: Czakma

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahajani
pl: Mahajański

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sharada
pl: Śarada

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala Archaic Numbers
pl: Archaiczne cyfry syngaleskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khojki
pl: Chodżycki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian Supplement
pl: Uzupełnienie mongolskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Warang Citi
pl: Varang kshiti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Dives Akuru
pl: Dives akuru

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Zanabazar Square
pl: Kwadratowe Zanabazara

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Soyombo
pl: Sojombo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended-A
pl: Rozszerzony ujednolicony sylabariusz rdzennych Kanadyjczyków A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari Extended-A
pl: Rozszerzone dewanagari A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Masaram Gondi
pl: Gondi masarama

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gunjala Gondi
pl: Gondi gunjala

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lisu Supplement
pl: Uzupełnienie lisu

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tamil Supplement
pl: Uzupełnienie tamilskiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform
pl: Pismo klinowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform Numbers and Punctuation
pl: Cyfry i interpunkcja pisma klinowego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Early Dynastic Cuneiform
pl: Wczesnodynastyczne pismo klinowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cypro-Minoan
pl: Cypryjsko-minojski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyphs
pl: Hieroglify egipskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyph Format Controls
pl: Modyfikatory formatu hieroglifów egipskich

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Anatolian Hieroglyphs
pl: Hieroglify anatolijskie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bamum Supplement
pl: Uzupełnienie bamum

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bassa Vah
pl: Bassa vah

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Pahawh Hmong
pl: Pahawh hmong

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Symbols and Punctuation
pl: Ideograficzne symbole i znaki interpunkcyjne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut
pl: Tangucki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut Components
pl: Składniki tanguckie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khitan Small Script
pl: Kitańskie małe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut Supplement
pl: Uzupełnienie tanguckiego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Extended-B
pl: Rozszerzony kana B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Supplement
pl: Uzupełnienie kana

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Extended-A
pl: Rozszerzony kana A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Kana Extension
pl: Rozszerzenie małej kany

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nushu
pl: Nüshu

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Duployan
pl: Stenografia Duployé’a

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shorthand Format Controls
pl: Modyfikatory formatu stenograficznego

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Znamenny Musical Notation
pl: Znamenna notacja muzyczna

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Byzantine Musical Symbols
pl: Bizantyjskie symbole muzyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Musical Symbols
pl: Symbole muzyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Musical Notation
pl: Starożytna grecka notacja muzyczna

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kaktovik Numerals
pl: Cyfry Kaktovik

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mayan Numerals
pl: Cyfry Majów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tai Xuan Jing Symbols
pl: Symbole Tai xuan Jing

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Counting Rod Numerals
pl: Cyfry w chińskim zapisie pałeczkowym

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Alphanumeric Symbols
pl: Matematyczne symbole alfanumeryczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-G
pl: Rozszerzony łaciński G

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic Supplement
pl: Uzupełnienie głagolicy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-D
pl: Rozszerzona cyrylica D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nyiakeng Puachue Hmong
pl: Nyiakeng puachue hmong

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nag Mundari
pl: Nag mundari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended-B
pl: Rozszerzony etiopski B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mende Kikakui
pl: Pismo ki-ka-ku

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Indic Siyaq Numbers
pl: Indyjskie cyfry siyaq

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ottoman Siyaq Numbers
pl: Osmańskie cyfry siyaq

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Mathematical Alphabetic Symbols
pl: Arabskie matematyczne symbole alfabetyczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahjong Tiles
pl: Klocki Mahjong

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Domino Tiles
pl: Klocki domina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Playing Cards
pl: Karty do gry

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
pl: Uzupełnienie otoczonych symboli alfanumerycznych

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Ideographic Supplement
pl: Uzupełnienie otoczonych ideogramów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
pl: Różne symbole i piktogramy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Emoticons
pl: Emotikony

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ornamental Dingbats
pl: Ozdoby drukarskie Dingbat

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Transport and Map Symbols
pl: Symbole transportowe i dla map

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alchemical Symbols
pl: Symbole alchemiczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes Extended
pl: Rozszerzone kształty geometryczne

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-C
pl: Uzupełnienie strzałek C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Symbols and Pictographs
pl: Uzupełnienie symboli i piktogramów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chess Symbols
pl: Symbole szachowe

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Symbols and Pictographs Extended-A
pl: Rozszerzone symbole i piktogramy A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Symbols for Legacy Computing
pl: Symbole dla starych komputerów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension B
pl: Rozszerzenie B ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension C
pl: Rozszerzenie C ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension D
pl: Rozszerzenie D ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension E
pl: Rozszerzenie E ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension F
pl: Rozszerzenie F ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension I
pl: Rozszerzenie I ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
pl: Dodatkowe ideogramy zgodności CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension G
pl: Rozszerzenie G ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension H
pl: Rozszerzenie H ujednoliconych ideogramów CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tags
pl: Znaczniki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors Supplement
pl: Dodatkowe przełączniki wariantów glifów

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-A
pl: Dodatkowy obszar prywatnego użytku A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-B
pl: Dodatkowy obszar prywatnego użytku B

en: Set im-module TYPE to "gtk2",  "gtk3" or "gtk4". Default is "gtk3".
pl: Ustawia TYP modułu metody wprowadzania na „gtk2”, „gtk3” lub „gtk4”. Domyślnie to „gtk3”.

en: List engine name only
pl: Wyświetla tylko nazwę mechanizmu

en: Can't connect to IBus.
pl: Nie można połączyć z usługą IBus.

en: language: %s
pl: język: %s

en: No engine is set.
pl: Nie ustawiono żadnego mechanizmu.

en: Set global engine failed.
pl: Ustawienie globalnego mechanizmu się nie powiodło.

en: Get global engine failed.
pl: Uzyskanie globalnego mechanizmu się nie powiodło.

en: Start or restart daemon with "direct", "systemd" or "kde-wayland" TYPE.
pl: Uruchamia lub ponownie uruchamia usługę z TYPEM „direct”, „systemd” lub „kde-wayland”.

en: Start or restart daemon with SYSTEMD_SERVICE file.
pl: Uruchamia lub ponownie uruchamia usługę z plikiem USŁUGA_SYSTEMD.

en: Show debug messages.
pl: Wyświetla komunikaty debugowania.

en: Exit daemon with "direct" or "kde-wayland" TYPE.
pl: Kończy działanie usługi z TYPEM „direct” lub „kde-wayland”.

en: Read the system registry cache.
pl: Odczytuje pamięć podręczną rejestru systemu.

en: Read the registry cache FILE.
pl: Odczytuje PLIK pamięci podręcznej rejestru.

en: The registry cache is invalid.
pl: Pamięć podręczna rejestru jest nieprawidłowa.

en: Write the system registry cache.
pl: Zapisuje pamięć podręczną rejestru systemu.

en: Write the registry cache FILE.
pl: Zapisuje PLIK pamięci podręcznej systemu.

en: Use engine schema paths instead of ibus core, which can be comma-separated values.
pl: Używa ścieżek schematu mechanizmu zamiast rdzenia IBus, które mogą być wartościami oddzielonymi przecinkami.

en: Resetting…
pl: Przywracanie…

en: Done
pl: Gotowe

en: Set or get engine
pl: Ustawia lub uzyskuje mechanizm

en: Exit ibus-daemon
pl: Kończy działanie usługi ibus-daemon

en: Show available engines
pl: Wyświetla dostępne mechanizmy

en: (Not implemented)
pl: (Niezaimplementowane)

en: Restart ibus-daemon
pl: Ponownie uruchamia usługę ibus-daemon

en: Start ibus-daemon
pl: Uruchamia usługę ibus-daemon

en: Show version
pl: Wyświetla wersję

en: Show the content of registry cache
pl: Wyświetla zawartość pamięci podręcznej rejestru

en: Create registry cache
pl: Tworzy pamięć podręczną rejestru

en: Print the D-Bus address of ibus-daemon
pl: Wyświetla adres D-Bus usługi ibus-daemon

en: Show the configuration values
pl: Wyświetla wartości konfiguracji

en: Reset the configuration values
pl: Przywraca wartości konfiguracji

en: Save emoji on dialog to clipboard
pl: Zapisuje emoji w oknie do schowka

en: Retrieve im-module value from GTK instance
pl: Odbiera wartość modułu metody wprowadzania z wystąpienia GTK

en: Show this information
pl: Wyświetla tę informację

en: Usage: %s COMMAND [OPTION...]
pl: Użycie: %s POLECENIE [OPCJA…]

en: Commands:
pl: Polecenia:

en: %s is unknown command!
pl: %s jest nieznanym poleceniem.

en: Connect Wayland input method protocol
pl: Łączy protokół metody wprowadzania Wayland

en: Execute ibus-daemon if it's not running
pl: Wykonuje usługę ibus-daemon, jeśli nie jest uruchomiona

en: ibus-daemon's arguments
pl: Parametry usługi ibus-daemon

en: Verbose logging
pl: Więcej komunikatów dziennika

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Others
pl: Inne

en: Open Unicode choice
pl: Otwórz wybór unikodu

en: Bring back emoji choice
pl: Wróć do wyboru emoji

en: Page Down
pl: Strona w dół

en: Page Up
pl: Strona w górę

en: Show emoji variants
pl: Wyświetlanie wariantów emoji

en: Close
pl: Zamknij

en: Click to view a warning message
pl: Kliknięcie wyświetli komunikat ostrzeżenia

en: Loading a Unicode dictionary:
pl: Wczytywanie słownika unikodu:

en: Code point: %s
pl: Kod znaku: %s

en: Has emoji variants
pl: Ma warianty emoji

en: Description: %s
pl: Opis: %s

en: None
pl: Brak

en: Annotations: %s
pl: Uwagi: %s

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Emoji Choice
pl: Wybór emoji

en: Unicode Choice
pl: Wybór unikodu

en: Failed to get the current text application. Please re-focus your application. E.g. Press Esc key several times to release the emoji typing mode, click your desktop and click your text application again.
pl: Uzyskanie obecnej aplikacji tekstowej się nie powiodło. Proszę ponownie ją aktywować. Można np. nacisnąć klawisz Esc kilka razy, aby zwolnić tryb pisania emoji, albo kliknąć pulpit i kliknąć aplikację tekstową jeszcze raz.

en: Canceled to choose an emoji.
pl: Anulowano, aby wybrać emoji.

en: Copied an emoji to your clipboard.
pl: Skopiowano emoji do schowka.

note: TRANSLATORS: "FONT" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --font=FONT
en: "FONT" for emoji characters on emoji dialog
pl: „CZCIONKA” dla znaków emoji w oknie emoji

en: FONT
pl: CZCIONKA

note: TRANSLATORS: "LANG" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --lang=LANG
en: "LANG" for annotations on emoji dialog. E.g. "en"
pl: „JĘZYK” uwag w oknie emoji, np. „pl”

en: LANG
pl: JĘZYK

en: Emoji annotations can be match partially
pl: Uwagi emoji mogą być częściowo dopasowywane

en: Match with the length of the specified integer
pl: Dopasowywanie o podanej długości jako liczba całkowita

en: Match with the condition of the specified integer
pl: Dopasowywanie o podanym warunku jako liczba całkowita

en: IBus Panel
pl: Panel IBus

en: You can toggle the activate menu and context one with clicking the mouse middle button on the panel icon.
pl: Można przełączać menu aktywacji i kontekstowe klikając ikonę na panelu środkowym przyciskiem myszy.

en: IBus should be called from the desktop session in %s. For KDE, you can launch '%s' utility and go to "Input Devices" -> "Virtual Keyboard" section and select "%s" icon and click "Apply" button to configure IBus in %s. For other desktop sessions, you can copy the 'Exec=' line in %s file to a configuration file of the session. Please refer each document about the "Wayland input method" configuration. Before you configure the "Wayland input method", you should make sure that QT_IM_MODULE and GTK_IM_MODULE environment variables are unset in the desktop session.
pl: Usługa IBus w systemie %s powinna być wywoływana z sesji środowiska. W KDE można uruchomić narzędzie „%s”, przejść do sekcji „Urządzenia wejściowe” → „Klawiatura wirtualna”, kliknąć ikonę „%s” i przycisk „Zastosuj”, aby skonfigurować usługę IBus w systemie %s. W innych sesjach środowiska można skopiować wiersz „Exec=” z pliku %s do pliku konfiguracji danej sesji. Więcej informacji o konfiguracji metody wprowadzania Wayland można znaleźć w dokumentacji środowiska. Przed jej skonfigurowaniem należy się upewnić, że zmienna środowiskowa QT_IM_MODULE lub GTK_IM_MODULE nie jest ustawiona w sesji środowiska.

en: Please unset QT_IM_MODULE and GTK_IM_MODULE environment variables and 'ibus-daemon --panel disable' should be executed as a child process of %s component.
pl: Proszę usunąć zmienne środowiskowe QT_IM_MODULE i GTK_IM_MODULE oraz wykonywać „ibus-daemon --panel disable” jako proces potomny składnika %s.

en: Seems you run %s with '--enable-wayland-im' option but your display server is Xorg so the Wayland feature is disabled. You would be better off running ibus-daemon directly instead or %s without that option.
pl: Uruchomiono %s za pomocą opcji „--enable-wayland-im”, ale używany serwer wyświetlania to Xorg, więc funkcja Wayland jest wyłączona. Lepiej jest zamiast tego uruchamiać usługę ibus-daemon bezpośrednio lub %s bez tej opcji.

en: IBus Notification
pl: Powiadomienie IBus

en: Your configured input method %s does not exist in IBus input methods so "US" layout was configured instead of your input method.
pl: Skonfigurowana metoda wprowadzania %s nie istnieje w metodach wprowadzania usługi IBus, więc zamiast niej skonfigurowano układ „US”.

en: At least one of your configured input methods does not exist in IBus input methods.
pl: Co najmniej jedna ze skonfigurowanych metod wprowadzania nie istnieje w metodach wprowadzania usługi IBus.

en: Please run `ibus-setup` command, open "Input Method" tab, and configure your input methods again.
pl: Proszę wykonać polecenie „ibus-setup”, otworzyć kartę „Metoda wprowadzania” i ponownie skonfigurować metody wprowadzania.

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
pl: IBus jest inteligentną magistralą wprowadzania dla systemu Linux/UNIX.

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Quit
pl: Zakończ
