IBus - en to lv translation catalogue (98 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
lv: Pārlādēt dzinējus

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
lv: Laicīgi ielādēt dzinējus ibus ielādes laikā

en: Use system keyboard layout
lv: Izmantot sistēmas tastatūras izkārtojumu

en: Use system keyboard (XKB) layout
lv: Izmantot sistēmas tastatūras (XKB) izkārtojumu

en: Embed Preedit Text
lv: Iegult pirmsrediģēšanas tekstu

en: Embed Preedit Text in Application Window
lv: Iegult pirmsrediģēšanas tekstu lietotnes logā

en: Use global input method
lv: Izmantot  globālo ievades metodi

en: Share the same input method among all applications
lv: Starp lietotnēm izmantot vienu un to pašu ievades metodi

en: Enable input method by default
lv: Aktivēt ievades metodi pēc noklusējuma

en: Enable input method by default when the application gets input focus
lv: Aktivēt ievades metodi pēc noklusējuma, kad lietotne saņem fokusu

en: Trigger shortcut keys
lv: Trigera saīsņu taustiņi

en: The shortcut keys for turning input method on or off
lv: Saīsņu taustiņi, lai ieslēgtu vai izslēgtu ievades metodi

en: Enable shortcut keys
lv: Aktivēt īsinājuma taustiņus

en: The shortcut keys for turning input method on
lv: Saīsņu taustiņi, lai ieslēgtu ievades metodi

en: Disable shortcut keys
lv: Deaktivēt īsinājumu taustiņus

en: The shortcut keys for turning input method off
lv: Saīsņu taustiņi, lai izslēgtu ievades metodi

en: Next engine shortcut keys
lv: Nākošā dzinēja saīsņu taustiņi

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
lv: Saīsņu taustiņi, lai pārslēgtos uz nākamo ievades metodi sarakstā

en: Prev engine shortcut keys
lv: Iepriekšējā dzinēja saīsņu taustiņi

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
lv: Saīsņu taustiņi, lai pārslēgtos uz iepriekšējo ievades metodi sarakstā

en: Auto hide
lv: Autom. slēpšana

en: Language panel position
lv: Valodas paneļa pozīcija

en: Orientation of lookup table
lv: Apsekošanas tabulas novietojums

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
lv: Apsekošanas tabulas novietojums. 0 = horizontāls, 1 = vertikāls

en: Show icon on system tray
lv: Rādīt ikonu sistēmas ikonu joslā

en: Show input method name
lv: Rādīt ievades metodes nosaukumu

en: Show input method name on language bar
lv: Parādīt ievades metodes nosaukumu valodas joslā

en: Use custom font
lv: Izmantot izvēles fontu

en: Use custom font name for language panel
lv: Izmantojamais izvēles fonta nosaukums valodas panelim

en: Custom font
lv: Izvēlēts fonts

en: Custom font name for language panel
lv: Izvēlētā fonta nosaukums valodas panelim

en: Copyright (c) 2007-2010 Peng Huang
    Copyright (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.
lv: Autortiesības (c) 2007-2010 Peng Huang
    Autortiesības (c) 2007-2010 Red Hat, Inc.

en: Other
lv: Cits

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _OK
lv: _Labi

en: About
lv: Par

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Language: %s
lv: Valoda: %s

en: Keyboard layout: %s
lv: Tastatūras izkārtojums: %s

en: Author: %s
lv: Autors: %s

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Select an input method
lv: Izvēlieties ievades metodi

note: add button
en: _Add
lv: _Pievienot

note: create im name & icon column
en: Input Method
lv: Ievades metode

en: IBus Preferences
lv: IBus iestatījumi

en: Set IBus Preferences
lv: Iestatīt IBus iestatījumus

en: Keyboard shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Key code:
lv: Taustiņa kods:

en: Modifiers:
lv: Modifikatoru taustiņi:

note: apply button
en: _Apply
lv: _Pielietot

note: delete button
en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
lv: Lūdzu, nospiediet taustiņu (vai taustiņu kombināciju).
    Dialoga logs tiks aizvērts, kad taustiņš tiks atlaists.

en: Please press a key (or a key combination)
lv: Lūdzu, nospiediet taustiņu (vai taustiņu kombināciju)

en: Select keyboard shortcut for %s
lv: Izvēlieties tastatūras saīsni priekš %s

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Top left corner
lv: Augšējais kreisais stūris

en: Top right corner
lv: Augšējais labais stūris

en: Bottom left corner
lv: Apakšējais kreisais stūris

en: Bottom right corner
lv: Apakšējais labais stūris

en: Custom
lv: Izvēlēts

en: Always
lv: Vienmēr

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
lv: Saīsņu taustiņi, lai pārslēgtos uz nākošo ievades metodi sarakstā

en: Next input method:
lv: Nākamā ievades metode

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
lv: Saīsņu taustiņi, lai pārslēgtos uz iepriekšējo ievades metodi sarakstā

en: Previous input method:
lv: Iepriekšējā ievades metode:

en: Enable or disable:
lv: Aktivēt vai deaktivēt:

en: Enable:
lv: Aktivēt:

en: Disable:
lv: Deaktivēt:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
lv: <b>Tastatūras īsceļi</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
lv: Iestatīt kandidātu orientāciju apsekošanas tabulā

en: Candidates orientation:
lv: Kandidātu orientācija:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
lv: Iestatīt ibus uzvedību kā rādīt vai slēpt valodas joslu

en: Language panel position:
lv: Valodas paneļa pozīcija:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
lv: Parādīt ievades metodes nosaukumu valodas joslā, kad tiek atzīmēta izvēles rūtiņa

en: Embed preedit text in application window
lv: Iegult pirmsrediģēšanas tekstu lietotnes logā

en: Embed the preedit text of input method in the application window
lv: Iegult ievades metodes pirmsrediģēšanas tekstu lietotnes logā

en: Use custom font:
lv: Lietot izvēlētu fontu:

en: <b>Font and Style</b>
lv: <b>Fonts un stils</b>

en: General
lv: Vispārīgi

en: Add the selected input method into the enabled input methods
lv: Pievienot izvēlēto ievades metodi pie aktivētajām ievades metodēm

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
lv: Noņemt izvēlēto metodi no ieslēgto ievades metožu saraksta

en: _Up
lv: _Augšup

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
lv: Pārvietojiet augšup izvēlēto ievades metodi ieslēgto ievades metožu sarakstā

en: _Down
lv: _Lejup

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
lv: Pārvietojiet lejup izvēlēto ievades metodi ieslēgto ievades metožu sarakstā

en: _About
lv: P_ar

en: Show information of the selected input method
lv: Parādīt informāciju par izvēlēto ievades metodi

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: Show setup of the selected input method
lv: Rādīt izvēlētās ievadies metodes iestatījumus

en: <b>Keyboard Layout</b>
lv: <b>Tastatūras izkārtojums</b>

en: <b>Global input method settings</b>
lv: <b>Globālās ievades metodes iestatījumi</b>

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
lv: IBus ir inteliģenta ievades kopne Linux/Unix.

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Quit
lv: Iziet
