IBus - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Use custom font
sr: Употреби прилагођени фонт

en: Use custom font name for language panel
sr: Користи прилагођени фонт за језички панел

en: Custom font name for language panel
sr: Назив прилагођеног фонта за језички панел

en: Other
sr: Друго

en: _Cancel
sr: О_дустани

en: _OK
sr: У _реду

en: About
sr: О програму

en: _Close
sr: _Затвори

en: Select an input method
sr: Изаберите методу уноса

note: add button
en: _Add
sr: _Додај

en: IBus Preferences
sr: IBus поставке

en: Keyboard shortcuts
sr: Пречице тастатуре

en: Key code:
sr: Код тастера:

en: Modifiers:
sr: Модификатори:

note: apply button
en: _Apply
sr: _Примени

note: delete button
en: _Delete
sr: _Обриши

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
sr: Притисните тастер (или комбинацију тастера).
    Прозорче ће бити затворено када се тастер отпусти.

en: Please press a key (or a key combination)
sr: Притисните тастер (или комбинацију тастера)

en: Select keyboard shortcut for %s
sr: Изаберите пречицу тастатуре за %s

en: Next input method:
sr: Следећа метода уноса:

en: Enable or disable:
sr: Укључи или искључи:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
sr: <b>Пречице тастатуре</b>

en: Candidates orientation:
sr: Оријентације кандидата:

en: <b>Font and Style</b>
sr: <b>Фонт и стил</b>

en: General
sr: Опште

en: _Remove
sr: _Уклони

en: _Up
sr: _Горе

en: _Down
sr: _Доле

en: _About
sr: _О програму

en: _Preferences
sr: Пос_тавке

en: <b>Global input method settings</b>
sr: Изаберите методу уноса

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
sr: IBus је интелигентна магистрала уноса за Linux/Unix.

en: Preferences
sr: Поставке

en: Restart
sr: Покрени поново

en: Quit
sr: Изађи
