IBus - en to cs translation catalogue (455 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
cs: Přednačítat moduly

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
cs: Přednačtené moduly při startu startu ibus

en: Engines order
cs: Pořadí modulů

en: Saved engines order in input method list
cs: Uložené pořadí modulů v seznamu vstupní metody

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
cs: Počet milisekund pro zpoždění automaticky otevřeného okna IME přepínače

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 < Delay milliseconds. 0 > Do not show the window and switch prev/next engines.
cs: Nastavit počet milisekund pro zpoždění automaticky otevřeného okna zobrazujícího IME přepínač. Výchozí hodnota je 400. 0 = Zobrazit okno okamžitě. 0 & lt; Milisekundové zpoždění. 0 & gt; Nezobrazit okno a přejít k předchozímu / dalšímu modulu.

en: Saved version number
cs: Uložené číslo verze

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
cs: Uložené číslo verze bude použito ke kontrole rozdílu mezi předchozí verzí nainstalovaného IBusu a verzí aktuálního IBusu.

en: Latin layouts which have no ASCII
cs: Rozložení latinky, které nemá ASCII

en: US layout is appended to the Latin layouts. variant can be omitted.
cs: Americké rozvržení je připojeno k Latinskému. Varianta může být vynechána.

en: Use xmodmap
cs: Použít xmodmap

en: Run xmodmap if .xmodmap or .Xmodmap exists when ibus engines are switched.
cs: Spustit xmodmap, pokud .xmodmap nebo .Xmodmap existuje, jsou-li enginy ibus zapnuty.

en: Use system keyboard layout
cs: Použít systémové rozložení klávesnice

en: Use system keyboard (XKB) layout
cs: Použít systémové rozložení klávesnice (XKB)

en: Embed Preedit Text
cs: Vložený přededitovaný text

en: Embed Preedit Text in Application Window
cs: Vložený přededitovaný text v okně aplikace

en: Use global input method
cs: Použít globální vstupní metodu

en: Share the same input method among all applications
cs: Používat stejnou vstupní metodu pro všechny aplikace

en: Enable input method by default
cs: Povolit metodu vstupu ve výchozím nastavení

en: Enable input method by default when the application gets input focus
cs: Povolit metodu vstupu ve výchozím nastavení, pokud aplikace dostane vstupní fokus

en: DConf preserve name prefixes
cs: Zachovat jméno prefixu DConf

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
cs: Prefix kláves DConf pro zastavení konverze jména

en: Trigger shortcut keys
cs: Spouštěcí klávesové zkratky

en: The shortcut keys for turning input method on or off
cs: Klávesové zkratky pro zapnutí a vypnutí vstupní metody

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
cs: Spouštěcí klávesové zkratky pro gtk_accelerator_parse

en: Enable shortcut keys
cs: Povolit klávesové zkratky

en: The shortcut keys for turning input method on
cs: Klávesové zkratky pro zapnutí vstupní metody

en: Disable shortcut keys
cs: Zakázat klávesové zkratky

en: The shortcut keys for turning input method off
cs: Klávesové zkratky pro vypnutí vstupní metody

en: Next engine shortcut keys
cs: Klávesové zkratky dalšího enginu

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
cs: Klávesové zkratky pro přechod na další metodu vstupu v seznamu

en: Prev engine shortcut keys
cs: Klávesové zkratky předchozího enginu

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
cs: Klávesové zkratky pro přechod na předchozí metodu vstupu

en: Auto hide
cs: Automaticky skrýt

en: The behavior of property panel. 0 = Do not show, 1 = Auto hide, 2 = Always show
cs: Chování panelu vlastností. 0 = Nezobrazovat, 1 = Automaticky skrýt, 2 = Vždy zobrazovat

en: Language panel position
cs: Umístění jazykového panelu

en: Follow the input cursor in case the panel is always shown
cs: Následovat vstupní kurzor v případě, že je panel vždy zobrazen

en: If true, the panel follows the input cursor in case the panel is always shown. If false, the panel is shown at a fixed location.
cs: Pokud je to pravda, panel následuje vstupní kurzor v případě, že je panel vždy zobrazen. Pokud to neplatí, je panel zobrazen na pevném místě.

en: The milliseconds to show property panel
cs: Počet milisekund pro zobrazení panelu vlastností

en: The milliseconds to show property panel after focus-in or properties are changed.
cs: Počet milisekund pro zobrazení panelu vlastností poté, co je změněno zaměření nebo vlastnosti.

en: Orientation of lookup table
cs: Orientace vyhledávací tabulky

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
cs: Orientace vyhledávací tabulky. 0 = Horizontální, 1 = Vertikální

en: Show icon on system tray
cs: Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti

en: Show input method name
cs: Zobrazit název vstupní metody

en: Show input method name on language bar
cs: Zobrazit v jazykovém panelu vstupní metodu

en: RGBA value of XKB icon
cs: Hodnota RGBA ikony XKB

en: XKB icon shows the layout string and the string is rendered with the RGBA value. The RGBA value can be 1. a color name from X11, 2. a hex value in form '#rrggbb' where 'r', 'g' and 'b' are hex digits of the red, green, and blue, 3. a RGB color in form 'rgb(r,g,b)' or 4. a RGBA color in form 'rgba(r,g,b,a)' where 'r', 'g', and 'b' are either integers in the range 0 to 255 or percentage values in the range 0% to 100%, and 'a' is a floating point value in the range 0 to 1 of the alpha.
cs: Ikona XKB zobrazuje řetězec rozložení a řetězec je vykreslen hodnotou RGBA. Hodnota RGBA může být 1. jméno barvy z X11, 2. hexadecimální hodnota ve tvaru "#rrggbb" kde "r", "g" a "b" jsou hexadecimální číslice pro červenou, zelenou a modrou, 3. RGB barva ve formě "rgb (r, g, b)" nebo 4. RGBA barva ve formě "rgba(r,g,b,a)", kde "r", "g" a "b" jsou buď celá čísla v rozsahu od 0 do 255 nebo procentuální hodnoty v rozsahu od 0% do 100% a "a" je plovoucí bodová hodnota v rozsahu 0 až 1 z alfa.

en: The milliseconds to show the panel icon for a property
cs: Počet milisekund pro zobrazení ikony panelu pro vlastnost

en: The milliseconds to show the panel icon from the engine icon to a property icon whenever engines are switched if the property is specified by the value of icon-prop-key in IBusEngineDesc. If the value is 0, no delay time and the property icon is shown immediately.
cs: Počet milisekund pro zobrazení ikony panelu z ikony enginu na ikonu vlastnosti, kdykoli jsou enginy zapnuté, pokud je vlastnost určená hodnotou icon-prop-key v IBusEngineDesc. Pokud je hodnota 0, není žádná časová prodleva a ikona vlastnosti je zobrazena okamžitě.

en: Use custom font
cs: Použít vlastní font

en: Use custom font name for language panel
cs: Použít vlastní název fontu pro panel jazyku

en: Custom font
cs: Vlastní font

en: Custom font name for language panel
cs: Vlastní název fontu pro panel jazyku

en: Use custom theme
cs: Použít vlastní motiv

en: Use custom theme name for language panel
cs: Použít vlastní název motivu pro panel jazyku

en: Custom theme
cs: Vlastní motiv

en: Custom theme name for language panel
cs: Vlastní název motivu pro panel jazyku

en: Use custom icon
cs: Použít vlastní ikonu

en: Custom icon name for arrow buttons on candidate window
cs: Vlastní jméno ikony pro tlačitko šipky ve výběrovém okně

en: Choose glyphs with input method's language on candidate window
cs: Vyberte znaky s jazykem vstupní metody ve výběrovém okně

en: Some code points have different glyphs and Pango determines the glyphs from the language attribute. Pango chooses glyphs from the IBus engine's language if the value is true and chooses them from the desktop locale if the value is false.
cs: Některé kódové body mají různé glyfy a Pango určuje glyfy podle jazykového atributu. Pango vybírá glyfy z jazyka modulu IBus, pokud je hodnota true, a vybírá je z locale desktopu, pokud je hodnota false.

en: Unicode shortcut keys for gtk_accelerator_parse
cs: Unicode klávesové zkratky pro gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning Unicode typing on or off
cs: Klávesové zkratky pro zapnutí nebo vypnutí psaní v Unicode

en: Emoji shortcut keys for gtk_accelerator_parse
cs: Klávesová zkratka emoji pro gtk_accelerator_parse

en: The shortcut keys for turning emoji typing on or off
cs: Klávesová zkratka pro zapínání a vypínání psaní emoji

en: Custom font name for emoji characters on emoji dialog
cs: Vlastní jméno písma pro znaky emoji v dialogu emoji

en: Default language for emoji dictionary
cs: Předvolený jazyk pro slovník emoji

en: Choose a default language of emoji dictionaries on the emoji dialog. The value $lang is applied to /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .
cs: Zvolte výchozí jazyk slovníků emoji v dialogovém okně emoji. Hodnota $lang je aplikována na /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .

en: favorite emoji list on emoji dialog
cs: seznam oblíbených emoji v dialogu emoji

en: You can show the favorite emojis on emoji list if this list has any characters.
cs: Pokud tento seznam obsahuje nějaké znaky, můžete si v seznamu emoji zobrazit oblíbené emoji.

en: favorite emoji annotation list on emoji dialog
cs: seznam oblíbených emoji anotací v dialogu emoji

en: You can assign an annotation for a favorite emoji in this list.
cs: Můžete přiřadit anotaci k oblíbenému emoji v tomto seznamu

en: Whether emoji annotations can be match partially or not
cs: Zda se anotace emoji mohou částečně shodovat nebo ne

en: Whether emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match or not.
cs: Zda anotace emoji mohou být porovnány s částečným řetězcem namísto přesné shody nebo ne.

en: Match emoji annotations with the specified length
cs: Shoda anotací emoji se zadanou délkou

en: Match emoji annotations partially with more than the specified number of characters instead of the exact match.
cs: Částečně odpovídá anotacím emoji s více než zadaným počtem znaků místo přesné shody.

en: Choose a condition to match emoji annotations partially
cs: Vyberat podmínku částečně odpovídající anotaci emoji

en: Choose one of the following conditions to match emoji annotations partially: 0 == Prefix match, 1 == Suffix match, 2 == Containing match
cs: Zvolte jednu z následujících podmínek, která částečně odpovídá anotaci emoji: 0 == Předpona shody, 1 == Přípona shody, 2 == Obsahuje shodu

en: Load the emoji data at the time of startup
cs: Načítat data emoji při spuštění

en: Load the emoji data at the time of startup if true. About 10MB memory is needed to load the data. Load the emoji data when open the emoji dialog at the beginning if false.
cs: Pokud je hodnota true, načtěte data emoji při spuštění. K načtení dat je potřeba přibližně 10 MB paměti. Pokud je hodnota false, načtěte data emoji při otevření dialogového okna emoji na začátku.

en: Load the Unicode data at the time of startup
cs: Načíst data Unicode při spuštění

en: Load the Unicode data at the time of startup if true. About 15MB memory is needed to load the data. Load the Unicode data when open the emoji dialog at the beginning if false. The Unicode data is always loaded after the emoji data is loaded even if true.
cs: Pokud je hodnota true, načtěte data Unicode při spuštění. K načtení dat je potřeba přibližně 15 MB paměti. Pokud je hodnota false, načtěte data Unicode při otevření dialogového okna emoji na začátku. Data Unicode se vždy načtou po načtení dat emoji, i když je hodnota true.

en: Other
cs: Ostatní

en: Select a language
cs: Vybrat jazyk

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: More…
cs: Více…

en: About
cs: O nás

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Language: %s
cs:  Jazyk: %s

en: Keyboard layout: %s
cs: Rozvržení klávesnice: %s

en: Author: %s
cs: Autor: %s

en: Description:
cs: Popis:

en: Select an input method
cs: Vybrat metodu vstupu

note: add button
en: _Add
cs: Přid_at

note: create im name & icon column
en: Input Method
cs: Vstupní metoda

en: IBus Preferences
cs: Předvolby IBusu

en: Set IBus Preferences
cs: Nastavit předvolby IBusu

en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Key code:
cs: Klávesa:

en: Modifiers:
cs: Modifikátory:

note: apply button
en: _Apply
cs: _Použít

note: delete button
en: _Delete
cs: O_dstranit

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
cs: Stiskněte prosím klávesu (či kombinaci kláves).
    Dialog se zavře, až klávesy uvolníte.

en: Please press a key (or a key combination)
cs: Stiskněte prosím klávesu (či kombinaci kláves).

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
cs: Použít klávesovou zkratku s posunem k přepnutí na předchozí vstupní metodu

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
cs: Démon IBus neběží. Přejete si jej spustit?

en: IBus has been started. If you cannot use IBus, add the following lines to your $HOME/.bashrc; then relog into your desktop.
    
      # For Wayland sessions ($XDG_SESSION_TYPE is "wayland")
      export GTK_IM_MODULE=wayland
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULES=wayland;ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
    
      # For X11 sessions ($XDG_SESSION_TYPE is "x11")
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
cs: IBus byl spuštěn! Pokud nemůžete použít IBus, přidejte následující řádky do souboru $HOME/.bashrc. Poté se přihlaste na váš počítač.
    
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
    
      # For X11 sessions ($XDG_SESSION_TYPE is "x11")
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus

note: Translators: %d == 5 currently
en: IBus daemon could not be started in %d seconds.
cs: Démon IBus nemohl být spuštěn během %d sekund.

en: Select keyboard shortcut for %s
cs: Vybrat klávesovou zkratku pro %s

note: Translators: Title of the window
en: switching input methods
cs: přepínání vstupní metody

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: Vertical
cs: Svisle

en: Top left corner
cs: Levý horní roh

en: Top right corner
cs: Pravý horní roh

en: Bottom left corner
cs: Levý dolní roh

en: Bottom right corner
cs: Pravý dolní roh

en: Custom
cs: Vlastní

en: Do not show
cs: Neukazovat

en: Hide automatically
cs: Automaticky schovávat

en: Always
cs: Vždy

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
cs: Klávesové zkratky pro přepnutí na další vstupní metodu v řadě

en: Next input method:
cs: Další vstupní metoda:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
cs: Klávesové zkratky pro přepnutí na předchozí vstupní metodu v řadě

en: Previous input method:
cs: Předchozí vstupní metoda:

en: ...
cs: …

en: Enable or disable:
cs: Povolit či zakázat:

en: Enable:
cs: Povolit:

en: Disable:
cs: Zakázat:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
cs: <b>Klávesové zkratky</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
cs: Nastavení orientace kandidátů ve vyhledávací tabulce

en: Candidates orientation:
cs: Orientace kandidátů:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
cs: Nastavit chování ibusu, co se týče schovávání jazykového panelu

en: Show property panel:
cs: Zobrazit panel vlastností:

en: Language panel position:
cs: Umístění jazykového panelu:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
cs: Pokud je zaškrtnuto, zobrazovat v jazykovém panelu název vstupní metody

en: Embed preedit text in application window
cs: Vkládat předupravený text v okně aplikace

en: Embed the preedit text of input method in the application window
cs: Vkládat předupravený text metody vstupu v okně aplikace

en: Use custom font:
cs: Použít vlastní písmo:

en: <b>Font and Style</b>
cs: <b>Písmo a styl</b>

en: General
cs: Obecné

en: Add the selected input method into the enabled input methods
cs: Přidat vybranou vstupní metodu mezi povolené vstupní metody

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
cs: Odebrat vybranou vstupní metodu z povolených vstupních metod

en: _Up
cs: _Výše

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
cs: Posunout v seznamu povolených vstupních metod vybranou metodu výše

en: _Down
cs: _Níže

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
cs: Posunout v seznamu povolených vstupních metod vybranou metodu níže

en: _About
cs: O _metodě

en: Show information of the selected input method
cs: Ukázat podrobnosti o vybrané vstupní metodě

en: _Preferences
cs: _Nastavení

en: Show setup of the selected input method
cs: Ukázat nastavení vybrané vstupní metody

en: <small><i>The active input method can be switched around from the selected ones in the above list by pressing the keyboard shortcut keys or clicking the panel icon.</i></small>
cs: <small><i>Aktivní metodu vstupu lze přepínat z výše uvedeného seznamu výběru za pomoci klávesové zkratky nebo kliknutím na ikonu panelu.</i></small>

en: The shortcut keys to enable conversions of emoji annotations or Unicode names
cs: Klávesové zkratky pro povolení převodu anotací emoji nebo názvů Unicode

en: Emoji annotation:
cs: Anotace emoji:

en: Set a language of emoji annotations on the emoji dialog
cs: Nastavit jazyk anotací emoji v dialogu emoji

en: Emoji annotation language:
cs: Jazyk anotací emoji:

en: Match emoji annotations partially with the following condition and more than the number of characters:
cs: Částečně odpovídá anotacím emoji s následujícími podmínkami a s více než počtem znaků:

en: If emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match
cs: Pokud se anotace emoji mohou shodovat s částečným řetězcem namísto přesné shody

en: Prefix match
cs: Předpona shody

en: Suffix match
cs: Přípona shody

en: Containing match
cs: Obsahuje shodu

en: <b>Keyboard Layout</b>
cs: <b>Rozložení klávesnice</b>

en: <b>Global input method settings</b>
cs: <b>Globální nastavení vstupní metody</b>

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Activities
cs: Aktivity

en: Animals & Nature
cs: Zvířata a příroda

en: Component
cs: Komponent

en: Flags
cs: Vlajky

en: Food & Drink
cs: Jídlo a pití

en: Objects
cs: Objekty

en: People & Body
cs: Lidé a tělo

en: Smileys & Emotion
cs: Smajlíci a emoce

en: Symbols
cs: Symboly

en: Travel & Places
cs: Cestování a místa

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Basic Latin
cs: Základní latinka

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin-1 Supplement
cs: Doplněk latinky-1

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-A
cs: Rozšířená latinka-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-B
cs: Rozšířená latinka-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: IPA Extensions
cs: Rozšíření IPA

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Spacing Modifier Letters
cs: Distanční modifikační písmena

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks
cs: Kombinace diakritických znamének

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek and Coptic
cs: Řečtina a koptština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic
cs: Cyrilice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Supplement
cs: Doplněk cyrilice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Armenian
cs: Arménština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hebrew
cs: Hebrejština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic
cs: Arabština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac
cs: Syrština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Supplement
cs: Doplněk arabštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Thaana
cs: Thaanaština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Samaritan
cs: Samaritánština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac Supplement
cs: Doplněk syrštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-A
cs: Rozšířená arabština-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bengali
cs: Bengálština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gurmukhi
cs: Gurmukhština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gujarati
cs: Gudžarátština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Oriya
cs: Urijština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tamil
cs: Tamilština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Telugu
cs: Telugština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kannada
cs: Kannadština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Malayalam
cs: Malajálamština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala
cs: Sinhálština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Thai
cs: Thajština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lao
cs: Laoština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tibetan
cs: Tibetština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar
cs: Barmština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian
cs: Gruzínština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic
cs: Etiopština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Supplement
cs: Doplněk etiopštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee
cs: Cherokéština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
cs: Slabičné písmo kanadských domorodců

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Runic
cs: Runy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tagalog
cs: Tagalština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Buhid
cs: Buhidština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tagbanwa
cs: Tagbanwanština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer
cs: Khmerština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian
cs: Mongolština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
cs: Rozšířené slabičné písmo kanadských domorodců

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: New Tai Lue
cs: Nové Tai Lue

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer Symbols
cs: Khmerské symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Buginese
cs: Bugiština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Extended
cs: Kombinace rozšířených diakritických značek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Balinese
cs: Balinéština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese
cs: Sundanština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Batak
cs: Batakština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lepcha
cs: Lepčština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-C
cs: Rozšířená cyrilice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese Supplement
cs: Doplněk sundanštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vedic Extensions
cs: Rozšíření pro védy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions
cs: Fonetické rozšíření

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions Supplement
cs: Doplněk fonetického rozšíření

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Supplement
cs: Kombinace doplňku s diakritickými značkami

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended Additional
cs: Další rozšířená latinka

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek Extended
cs: Rozšířená řečtina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: General Punctuation
cs: Obecná interpunkční znaménka

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Superscripts and Subscripts
cs: Horní a dolní indexy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Currency Symbols
cs: Symboly měn

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
cs: Kombinace diakritických značek pro symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Letterlike Symbols
cs: Symboly podobné písmenům

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Number Forms
cs: Formy čísel

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arrows
cs: Šipky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Operators
cs: Matematické operátory

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Technical
cs: Různé technické znaky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Control Pictures
cs: Ovládací obrázky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Optical Character Recognition
cs: Optické rozpoznávání znaků

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumerics
cs: Uzavřené alfanumerické znaky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Box Drawing
cs: Vykreslování rámečku

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Block Elements
cs: Blokové prvky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes
cs: Geometrické tvary

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols
cs: Různé symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
cs: Různé matematické symboly-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-A
cs: Doplňkové šipky-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Braille Patterns
cs: Braillské vzory

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-B
cs: Doplňkové šipky-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
cs: Různé matematické symboly-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Mathematical Operators
cs: Doplňkové matematické operátory

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
cs: Různé symboly a šipky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic
cs: Glagolitičtina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-C
cs: Rozšířená latinka-C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic
cs: Koptština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Supplement
cs: Doplněk gruzínštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended
cs: Rozšířená etiopština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-A
cs: Rozšířená cyrilice-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Punctuation
cs: Doplňkové interpunkce

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Radicals Supplement
cs: Doplňkové radikály CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kangxi Radicals
cs: Radikály Kangxi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Description Characters
cs: Znaky ideografického popisu

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Symbols and Punctuation
cs: Symboly a interpunkce CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Compatibility Jamo
cs: Hangul Jamo kompatibilní

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bopomofo Extended
cs: Rozšířené bopomofo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Strokes
cs: CJK tahy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Katakana Phonetic Extensions
cs: Fonetické rozšíření katakany

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed CJK Letters and Months
cs: Uzavřené písmo CJK a měsíce

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility
cs: CJK kompatibilní

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension A
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yijing Hexagram Symbols
cs: Hexagramové symboly Yijing

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs
cs: Jednotné ideografie CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Syllables
cs: Slabiky Yi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Radicals
cs: Radikály Yi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-B
cs: Rozšířená cyrilice-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bamum
cs: Bamumština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Modifier Tone Letters
cs: Modifikátory tónových písmen

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-D
cs: Rozšířená latinka-D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Common Indic Number Forms
cs: Formy běžných indických čísel

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari Extended
cs: Rozšířené devanagari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-A
cs: Rozšířené Hangul Jamo A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Javanese
cs: Jávština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-B
cs: Rozšířená barmština B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cham
cs: Chamština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-A
cs: Rozšířená barmština A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meetei Mayek Extensions
cs: Rozšíření Meetei Mayek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended-A
cs: Rozšířená etiopština A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-E
cs: Rozšířená latinka-E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee Supplement
cs: Doplněk cherokéštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Syllables
cs: Slabiky Hangul

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-B
cs: Rozšířené Hangul Jamo B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Surrogates
cs: Vysoké náhrady

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Private Use Surrogates
cs: Vysoké soukromé použití náhrad

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Low Surrogates
cs: Nízké náhrady

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Private Use Area
cs: Oblast soukromého užití

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs
cs: Ideologie kompatibility CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alphabetic Presentation Forms
cs: Abecední prezentační formy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-A
cs: Arabská prezentační forma-A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors
cs: Variátory výběru

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vertical Forms
cs: Vertikální formy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Half Marks
cs: Kombinace poločasů

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Forms
cs: Formy kompatibilit CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Form Variants
cs: Malé varianty forem

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-B
cs: Arabská prezentační forma-B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
cs: Formy s poloviční a plnou šířkou

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Specials
cs: Speciály

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Syllabary
cs: Lineární B syllabary

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Ideograms
cs: Lineární B ideogramy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Aegean Numbers
cs: Egejské číslice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Numbers
cs: Starověké řecké číslice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Symbols
cs: Starověké symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phaistos Disc
cs: Disk z Faistu

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lycian
cs: Likijské písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Carian
cs: Kárské písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic Epact Numbers
cs: Koptské číslice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Italic
cs: Staré italické písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gothic
cs: Gotické písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Permic
cs: Staré permské písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ugaritic
cs: Ugaritské písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Persian
cs: Staré perské písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Caucasian Albanian
cs: Kavkazská albánština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear A
cs: Lineární A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cypriot Syllabary
cs: Kyperské syllabary

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Imperial Aramaic
cs: Císařská aramejština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phoenician
cs: Féničtina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lydian
cs: Lidijščina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Hieroglyphs
cs: Meroitické hieroglyfy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Cursive
cs: Meroitická kurzíva

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kharoshthi
cs: Kharóšthí

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old South Arabian
cs: Stará jihoarabština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old North Arabian
cs: Stará severoarabština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Avestan
cs: Avestánština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Parthian
cs: Parthské nápisy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Pahlavi
cs: Nápisy Pahlaví

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Turkic
cs: Staroturečtina

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Hungarian
cs: Staromaďarština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Rumi Numeral Symbols
cs: Číselné symboly Rumi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Brahmi
cs: Bráhmí

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chakma
cs: Čakmovština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahajani
cs: Mahajánština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala Archaic Numbers
cs: Archaické čísla sinhálštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Newa
cs: Névárština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian Supplement
cs: Doplněk mongolštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Zanabazar Square
cs: Zanzibarské čtverce

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform
cs: Klínové písmo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform Numbers and Punctuation
cs: Číslice a interpunkce klínového písma

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Early Dynastic Cuneiform
cs: Klínové písmo rané dynastie

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyphs
cs: Egyptské hieroglyfy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Anatolian Hieroglyphs
cs: Anatolské hieroglyfy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bamum Supplement
cs: Doplněk Bamum

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Symbols and Punctuation
cs: Ideografické symboly a interpunkce

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut
cs: Tangutština

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut Components
cs: Komponenty tangutštiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Supplement
cs: Doplněk kana

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Extended-A
cs: Rozšířená kana A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shorthand Format Controls
cs: Kontroly zkratkového formátu

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Byzantine Musical Symbols
cs: Byzantské hudební symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Musical Symbols
cs: Hudební symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Musical Notation
cs: Starověká řecká hudební notace

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tai Xuan Jing Symbols
cs: Tai Xuan Jing symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Counting Rod Numerals
cs: Čínské početní tyčky

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Alphanumeric Symbols
cs: Matematické alfanumerické symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sutton SignWriting
cs: Znakopis Sutonové

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic Supplement
cs: Doplněk glagolitičtiny

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Mathematical Alphabetic Symbols
cs: Arabské matematické abecední symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahjong Tiles
cs: Mahjongské dlaždice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Domino Tiles
cs: Domino dlaždice

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Playing Cards
cs: Hrací karty

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
cs: Uzavřený alfanumerický doplněk

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Ideographic Supplement
cs: Uzavřený ideografický doplněk

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
cs: Různé symboly a piktogramy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Emoticons
cs: Emotikony

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ornamental Dingbats
cs: Ozdobné  Dingbats

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Transport and Map Symbols
cs: Symboly dopravy a map

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alchemical Symbols
cs: Alchymistické symboly

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes Extended
cs: Geometrické tvary rozšířené

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-C
cs: Doplňkové šipky-C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Symbols and Pictographs
cs: Doplňkové symboly a piktogramy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension B
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension C
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension D
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension E
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension F
cs: CJK rozšíření sdružených ideogramů F

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
cs: Doplněk Ideologie kompatibility CJK

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tags
cs: Tagy

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors Supplement
cs: Dodatek výběru variant

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-A
cs: Doplňková oblast pro soukromé použití A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-B
cs: Doplňková oblast pro soukromé použití B

en: Can't connect to IBus.
cs: Nelze se připojit k IBusu.

en: List engine name only
cs: Vypsat pouze název enginu

en: language: %s
cs: jazyk: %s

en: No engine is set.
cs: Engine není nastaven.

en: Set global engine failed.
cs: Nepodařilo se nastavit globální engine.

en: Get global engine failed.
cs: Nepodařilo se získat globální engine.

en: Read the system registry cache.
cs: Číst mezipaměť systémového registru.

en: Read the registry cache FILE.
cs: Číst mezipaměť souboru registru.

en: The registry cache is invalid.
cs: Neplatná mezipaměť registru.

en: Write the system registry cache.
cs: Zapsat mezipaměť systémového registru.

en: Write the registry cache FILE.
cs: Zapsat mezipaměť souboru registru.

en: Resetting…
cs: Obnovení...

en: Done
cs: Hotovo

en: Set or get engine
cs: Nastavit nebo získat engine

en: Exit ibus-daemon
cs: Ukončit démona IBusu

en: Show available engines
cs: Zobrazit dostupné enginy

en: (Not implemented)
cs: (Není implementováno)

en: Restart ibus-daemon
cs: Restartovat démona IBusu

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Show the content of registry cache
cs: Zobrazit obsah mezipaměti registru

en: Create registry cache
cs: Vytvořit mezipaměti registru

en: Print the D-Bus address of ibus-daemon
cs: Vypsat adresu D-Bus démona IBusu

en: Show the configuration values
cs: Zobrazit konfigurační hodnoty

en: Reset the configuration values
cs: Obnovit konfigurační hodnoty

en: Save emoji on dialog to clipboard
cs: Uložit emoji z dialogu do schránky

en: Show this information
cs: Zobrazit tuto informaci

en: Usage: %s COMMAND [OPTION...]
cs: Použití: %s PŘÍKAZ [VOLBY...]

en: Commands:
cs: Příkazy:

en: %s is unknown command!
cs: %s je neznámý příkaz!

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Others
cs: Ostatní

en: Open Unicode choice
cs: Otevřít volbu Unicode

en: Bring back emoji choice
cs: Přivést zpět na výběr emoji

en: Page Down
cs: Další strana

en: Page Up
cs: Předchozí strana

en: Show emoji variants
cs: Zobrazit varianty emoji

en: Close
cs: Zavřít

en: Menu
cs: Nabídka

en: Loading a Unicode dictionary:
cs: Načítání slovníku Unicode:

en: Code point: %s
cs: Kódový bod: %s

en: Has emoji variants
cs: Obsahuje varianty emoji

en: Description: %s
cs: Popis: %s

en: None
cs: Žádný

en: Annotations: %s
cs: Anotace: %s

en: Name: %s
cs: Název: %s

en: Emoji Choice
cs: Výběr emoji:

en: Unicode Choice
cs: Volba Unicode

en: Canceled to choose an emoji.
cs: Vybírání emoji zrušeno.

en: Copied an emoji to your clipboard.
cs: Emoji zkopírováno do schránky.

note: TRANSLATORS: "FONT" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --font=FONT
en: "FONT" for emoji characters on emoji dialog
cs: "PÍSMO" pro znaky emoji v dialogu emoji.

en: FONT
cs: PÍSMO

note: TRANSLATORS: "LANG" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --lang=LANG
en: "LANG" for annotations on emoji dialog. E.g. "en"
cs: "JAZYK" pro anotace v dialogu emoji. Např. "cs"

en: LANG
cs: JAZYK

en: Emoji annotations can be match partially
cs: Anotace emoji se mohou částečně shodovat

en: Match with the length of the specified integer
cs: Odpovídá délce zadaného celku

en: Match with the condition of the specified integer
cs: Odpovídá podmínce zadaného celku

en: IBus Panel
cs: Panel IBus

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
cs: IBus je inteligentní vstupní sběrnice pro Linux / Unix.

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Restart
cs: Restartovat

en: Quit
cs: Ukončit

note: Translators: If your locale is RTL, the msgstr is "default:RTL". * Otherwise the msgstr is "default:LTR".
en: default:LTR
cs: implicitně:LTR
