ibus 1.5.20 - en to hu translation catalogue (464 entries)

note: Translators: Here “Preload” is a verb
en: Preload engines
hu: Alrendszerek előtöltése

note: Translators: Tooltip for the button “Preload Engines”
en: Preload engines during ibus starts up
hu: Alrendszerek előtöltése az ibus indításakor

en: Engines order
hu: Alrendszerek sorrendje

en: Saved engines order in input method list
hu: Mentett alrendszerek sorrendje a beviteli módok listájában

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
hu: Felugró ablak késleltetése az IME váltóablaknál

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 < Delay milliseconds. 0 > Do not show the window and switch prev/next engines.
hu: Beállítja a felugró ablak késleltetését az IME váltóablaknál. Az alapértelmezett 400.0 = Ablak azonnali megjelenítése. 0 < Késleltetés ezredmásodpercben. 0 > Nem jeleníti meg az ablakot, és átvált a következő/előző alrendszerre.

en: Saved version number
hu: Mentett verziószám

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
hu: A mentett verziószám arra lesz használva, hogy ellenőrizve legyen az előzőleg telepített ibus, és az ibus jelenlegi verziója közti különbség.

en: Latin layouts which have no ASCII
hu: Latin kiosztások, amelyekben nincs ASCII

en: US layout is appended to the Latin layouts. variant can be omitted.
hu: USA kiosztás a Latin kiosztások mögé fűzve. A változat elhagyható.

en: Use xmodmap
hu: Xmodmap használata

en: Run xmodmap if .xmodmap or .Xmodmap exists when ibus engines are switched.
hu: Az xmodmap futtatása, ha létezik .xmodmap vagy .Xmodmap fájl az ibus alrendszerváltáskor.

en: Use system keyboard layout
hu: Rendszer billentyűzetkiosztásának használata

en: Use system keyboard (XKB) layout
hu: A rendszer billentyűzetkiosztásának (XKB) használata

en: Embed Preedit Text
hu: Előszerkesztett szöveg beágyazása

en: Embed Preedit Text in Application Window
hu: Előszerkesztett szöveg beágyazása az alkalmazásablakba

en: Use global input method
hu: Globális beviteli mód használata

en: Share the same input method among all applications
hu: Azonos beviteli mód megosztása minden alkalmazás közt

en: Enable input method by default
hu: Beviteli mód engedélyezése alapértelmezésben

en: Enable input method by default when the application gets input focus
hu: Beviteli mód engedélyezése alapértelmezésben, amikor az alkalmazás beviteli fókuszba kerül

en: DConf preserve name prefixes
hu: A DConf megőrzi a név előtagokat

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
hu: A DConf előtaggal látja el a kulcsokat, hogy ne legyenek névkonverziók

en: Trigger shortcut keys
hu: Gyorsbillentyűk aktiválása

en: The shortcut keys for turning input method on or off
hu: Gyorsbillentyűk a beviteli mód ki- vagy bekapcsolásához

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
hu: Aktiválja a gyorsbillentyűket a gtk_accelerator_parse részére

en: Enable shortcut keys
hu: Gyorsbillentyűk engedélyezése

en: The shortcut keys for turning input method on
hu: A beviteli mód bekapcsolásához használt gyorsbillentyűk

en: Disable shortcut keys
hu: Gyorsbillentyűk letiltása

en: The shortcut keys for turning input method off
hu: A beviteli mód kikapcsolásához használt gyorsbillentyűk

en: Next engine shortcut keys
hu: Következő alrendszer gyorsbillentyűi

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
hu: A lista következő beviteli módjára váltásához használt gyorsbillentyű

en: Prev engine shortcut keys
hu: Előző alrendszer gyorsbillentyűi

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
hu: A lista előző beviteli módjára váltásához használt gyorsbillentyű

en: Auto hide
hu: Automatikus elrejtés

en: The behavior of property panel. 0 = Do not show, 1 = Auto hide, 2 = Always show
hu: A tulajdonságpanel viselkedése. 0 = Nem jelenik meg, 1 = Automatikus elrejtés, 2 = Mindig látszik

en: Language panel position
hu: Nyelvi panel pozíciója

en: Follow the input cursor in case the panel is always shown
hu: A bemeneti kurzor követése, ha a panel mindig megjelenik

en: If true, the panel follows the input cursor in case the panel is always shown. If false, the panel is shown at a fixed location.
hu: Ha igaz, akkor a panel követi a bemeneti kurzort abban az esetben, ha a panel mindig megjelenik. Ha hamis, akkor a panel egy fix helyen jelenik meg.

en: The milliseconds to show property panel
hu: A tulajdonságpanel megjelenítési ideje ezredmásodpercben

en: The milliseconds to show property panel after focus-in or properties are changed.
hu: Hány ezredmásodpercig jelenjen meg a tulajdonságpanel a fókuszálás, vagy a tulajdonságok változása után.

en: Orientation of lookup table
hu: Kikeresési tábla tájolása

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
hu: Kikeresési tábla tájolása. 0 = vízszintes, 1 = függőleges

en: Show icon on system tray
hu: Ikon megjelenítése az értesítési területen

en: Show input method name
hu: Beviteli mód nevének megjelenítése

en: Show input method name on language bar
hu: Beviteli mód nevének megjelenítése a nyelvi eszköztáron

en: RGBA value of XKB icon
hu: Az XKB ikon RGBA értéke

en: XKB icon shows the layout string and the string is rendered with the RGBA value. The RGBA value can be 1. a color name from X11, 2. a hex value in form '#rrggbb' where 'r', 'g' and 'b' are hex digits of the red, green, and blue, 3. a RGB color in form 'rgb(r,g,b)' or 4. a RGBA color in form 'rgba(r,g,b,a)' where 'r', 'g', and 'b' are either integers in the range 0 to 255 or percentage values in the range 0% to 100%, and 'a' is a floating point value in the range 0 to 1 of the alpha.
hu: Az XKB ikon a kiosztási karakterláncot mutatja, és a karakterlánc RGBA értékként jelenik meg. Az RGA érték a következők egyike lehet. 1. egy X11 színnév, 2. egy hexadecimális érték „#rrggbb” formában, ahol az „r”, „g” és „b” a vörös, zöld és kék színek értékei hexadecimális számjegyekkel, 3. egy RGB szín „rgb(r,g,b,a)” vagy 4. egy RGBA szín „rgba(r,g,b,a)” alakban, ahol az „r”, „g” és „b” egész számok 0 és 255 között, vagy százalékos értékek 0% és 100% között, az „a” pedig az alfa lebegőpontos értéke 0 és 1 között.

en: The milliseconds to show the panel icon for a property
hu: A panel ikon megjelenítési ideje egy tulajdonsághoz ezredmásodpercben

en: The milliseconds to show the panel icon from the engine icon to a property icon whenever engines are switched if the property is specified by the value of icon-prop-key in IBusEngineDesc. If the value is 0, no delay time and the property icon is shown immediately.
hu: A panel ikon megjelenítési ideje egy tulajdonsághoz ezredmásodpercben, ha az alrendszerek között vált, és ha a tulajdonság az icon-prop-key értékeként van megadva az IBusEngineDesc-ben. Ha az érték 0, akkor nincs késleltetés, és a tulajdonságikon azonnal megjelenik.

en: Use custom font
hu: Egyéni betűkészlet használata

en: Use custom font name for language panel
hu: Egyéni betűkészlet használata a nyelv panelen

en: Custom font
hu: Egyéni betűkészlet

en: Custom font name for language panel
hu: Egyéni betűkészlet neve a nyelv panelhez

en: Unicode shortcut keys for gtk_accelerator_parse
hu: Unicode gyorsbillentyű a gtk_accelerator_parse részére

en: The shortcut keys for turning Unicode typing on or off
hu: Gyorsbillentyű az Unicode bevitel ki- vagy bekapcsolásához

en: Emoji shortcut keys for gtk_accelerator_parse
hu: Emodzsi gyorsbillentyűket a gtk_accelerator_parse részére

en: The shortcut keys for turning emoji typing on or off
hu: Gyorsbillentyűk az emodzsi bevitel ki- vagy bekapcsolásához

en: Custom font name for emoji characters on emoji dialog
hu: Egyéni emodzsi betűkészlet neve az emodzsi párbeszédablakon

en: Default language for emoji dictionary
hu: Emodzsi szótár alapértelmezett neve

en: Choose a default language of emoji dictionaries on the emoji dialog. The value $lang is applied to /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .
hu: Válassza ki az emodzsi párbeszédablakon megjelenő emodzsi szótárak alapértelmezett nyelvét. A $lang érték ebbe lesz behelyettesítve: /usr/share/ibus/dicts/emoji-$lang.dict .

en: favorite emoji list on emoji dialog
hu: kedvenc emodzsik listája az emodzsi párbeszédablakon

en: You can show the favorite emojis on emoji list if this list has any characters.
hu: Megjelenítheti a kedvenc emodzsijait a listában, ha vannak ilyen karakterek.

en: favorite emoji annotation list on emoji dialog
hu: kedvenc emodzsik annotációinak listája az emodzsi párbeszédablakon

en: You can assign an annotation for a favorite emoji in this list.
hu: Annotációkat adhat hozzá a kedvenc, listában szereplő emodzsijainak.

en: Whether emoji annotations can be match partially or not
hu: Az emodzsi annotációkra lehet-e részlegesen illeszteni

en: Whether emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match or not.
hu: Illeszthetőek-e részleges karakterláncokra az emodzsi annotációk, a pontos egyezés helyett.

en: Match emoji annotations with the specified length
hu: Illesztés a megadott hosszúságú emodzsi annotációkra

en: Match emoji annotations partially with more than the specified number of characters instead of the exact match.
hu: Az emodzsi annotációk részleges illesztése, a pontos egyezés helyett, ha több mint ennyi karakter lett megadva.

en: Choose a condition to match emoji annotations partially
hu: Válasszon egy feltételt az emodzsi annotációk részleges illesztéséhez

en: Choose one of the following conditions to match emoji annotations partially: 0 == Prefix match, 1 == Suffix match, 2 == Containing match
hu: Válasszon egyet a következő feltételek közül, az emodzsi annotációk részleges illesztéséhez: 0 == szó elejére illesztés, 1 == szó végére illesztés, 2 == tartalmazási illesztés

en: Load the emoji data at the time of startup
hu: Emodzsi adatok betöltése indításkor

en: Load the emoji data at the time of startup if true. About 10MB memory is needed to load the data. Load the emoji data when open the emoji dialog at the beginning if false.
hu: Emodzsi adatok betöltése indításkor, ha igaz. Körülbelül 10 MB memória szükséges az adatok betöltéséhez. Ha hamis, akkor az emodzsi adatok a párbeszédablak megnyitásakor lesznek betöltve.

en: Load the Unicode data at the time of startup
hu: Unicode adatok betöltése indításkor

en: Load the Unicode data at the time of startup if true. About 15MB memory is needed to load the data. Load the Unicode data when open the emoji dialog at the beginning if false. The Unicode data is always loaded after the emoji data is loaded even if true.
hu: Unicode adatok betöltése indításkor, ha igaz. Körülbelül 15 MB memória szükséges az adatok betöltéséhez. Ha hamis, akkor a Unicode adatok a párbeszédablak megnyitásakor lesznek betöltve. A Unicode adatok mindenképpen az emodzsi adatok után lesznek betöltve, akkor is ha igaz.

en: Other
hu: Egyéb

en: Select a language
hu: Válasszon nyelvet

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: More…
hu: Tovább…

en: About
hu: Névjegy

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Language: %s
hu: Nyelv: %s

en: Keyboard layout: %s
hu: Billentyűzetkiosztás: %s

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

en: Description:
hu: Leírás:

en: Select an input method
hu: Válasszon beviteli módot

note: add button
en: _Add
hu: Hozzá_adás

note: create im name & icon column
en: Input Method
hu: Beviteli mód

en: IBus Preferences
hu: IBus beállítások

en: Set IBus Preferences
hu: IBus beállítások megadása

en: Keyboard shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Key code:
hu: Billentyűkód:

en: Modifiers:
hu: Módosítók:

note: apply button
en: _Apply
hu: _Alkalmaz

note: delete button
en: _Delete
hu: _Törlés

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
hu: Nyomjon meg egy billentyűt (vagy billentyűkombinációt).
    Az ablak a billentyű felengedésekor bezáródik.

en: Please press a key (or a key combination)
hu: Nyomjon meg egy billentyűt (vagy billentyűkombinációt)

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
hu: Használja a Shift billentyűt a gyors visszaváltáshoz a korábbi beviteli módra

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
hu: Az IBus démon nem fut. Elindítja?

note: Translators: %d == 5 currently
en: IBus daemon could not be started in %d seconds.
hu: Az IBus démon nem indítható el %d másodpercen belül.

en: Select keyboard shortcut for %s
hu: %s gyorsbillentyűjének kiválasztása

note: Translators: Title of the window
en: switching input methods
hu: beviteli módok váltása

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Top left corner
hu: Bal felső sarok

en: Top right corner
hu: Jobb felső sarok

en: Bottom left corner
hu: Bal alsó sarok

en: Bottom right corner
hu: Jobb alsó sarok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Do not show
hu: Ne mutassa

en: Hide automatically
hu: Automatikus elrejtés

en: Always
hu: Mindig

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
hu: Gyorsbillentyűk a következő beviteli módra váltáshoz

en: Next input method:
hu: Következő beviteli mód:

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
hu: Gyorsbillentyűk az előző beviteli módra való váltáshoz

en: Previous input method:
hu: Előző beviteli mód:

en: ...
hu: …

en: Enable or disable:
hu: Engedélyezés vagy tiltás:

en: Enable:
hu: Engedélyezés:

en: Disable:
hu: Letiltás:

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
hu: <b>Gyorsbillentyűk</b>

en: Set the orientation of candidates in lookup table
hu: Jelöltek tájolásának beállítása a keresési táblában

en: Candidates orientation:
hu: Jelöltek tájolása:

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
hu: Az ibus viselkedésének megadása, hogyan jelenítse meg vagy rejtse el a nyelvi sávot

en: Show property panel:
hu: Tulajdonságpanel megjelenítése:

en: Language panel position:
hu: Nyelvi panel elhelyezése:

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
hu: A beviteli mód nevének megjelenítése a nyelvi eszköztáron, ha be van jelölve a mező

en: Embed preedit text in application window
hu: Előszerkesztett szöveg beágyazása az alkalmazás ablakába

en: Embed the preedit text of input method in the application window
hu: A beviteli mód előszerkesztett szövegének beágyazása az alkalmazás ablakába

en: Use custom font:
hu: Egyéni betűkészlet használata:

en: <b>Font and Style</b>
hu: <b>Betűkészlet és stílus</b>

en: General
hu: Általános

en: Add the selected input method into the enabled input methods
hu: A kiválasztott beviteli mód hozzáadása az engedélyezett beviteli módokhoz

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
hu: A kiválasztott beviteli mód eltávolítása az engedélyezett beviteli módok közül

en: _Up
hu: _Fel

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
hu: A kiválasztott beviteli mód mozgatása felfelé az engedélyezett beviteli módok között

en: _Down
hu: _Le

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
hu: A kiválasztott beviteli mód mozgatása lefelé az engedélyezett beviteli módok között

en: _About
hu: _Névjegy

en: Show information of the selected input method
hu: Információk megjelenítése a kiválasztott beviteli módról

en: _Preferences
hu: B_eállítások

en: Show setup of the selected input method
hu: Jelenítse meg a kiválasztott beviteli mód beállításait

en: <small><i>The active input method can be switched around from the selected ones in the above list by pressing the keyboard shortcut keys or clicking the panel icon.</i></small>
hu: <small><i>Az aktív beviteli mód a fenti listában szereplők közül állítható be, a gyorsbillentyűk megnyomásával, vagy a panel ikonra kattintva.</i></small>

en: The shortcut keys to enable conversions of emoji annotations or Unicode names
hu: Gyorsbillentyű az emodzsi annotációk vagy a Unicode nevek átalakításának engedélyezéséhez

en: Emoji annotation:
hu: Emodzsi annotáció:

en: The shortcut keys to enable Unicode code point conversions
hu: Gyorsbillentyű az Unicode kódpont-átalakítások engedélyezéséhez

en: Unicode code point:
hu: Unicode kódpont:

en: Set a font of Unicode candidates on the emoji dialog
hu: Unicode jelöltekből álló betűkészlet beállítása az emodzsi párbeszédablakon

en: Unicode font:
hu: Unicode betűkészlet:

en: Set a language of emoji annotations on the emoji dialog
hu: Emodzsi annotációk nyelvének beállítása az emodzsi párbeszédablakon

en: Emoji annotation language:
hu: Emodzsi annotációk nyelve:

en: Match emoji annotations partially with the following condition and more than the number of characters:
hu: Az emodzsi annotációk részleges illesztése a következő feltétel szerint, ha több mint ennyi karakter lett megadva:

en: If emoji annotations can be matched with a partial string instead of the exact match
hu: Ha az emodzsi annotációkat részleges szövegre kell illeszteni, pontos egyezés helyett

en: Prefix match
hu: Előtag illeszkedés

en: Suffix match
hu: Utótag illeszkedés

en: Containing match
hu: Tartalmazó illeszkedés

en: Emoji
hu: Emodzsi

en: <b>Keyboard Layout</b>
hu: <b>Billentyűzetkiosztás</b>

en: <b>Global input method settings</b>
hu: <b>Globális bevitelimód-beállítások</b>

en: Advanced
hu: Speciális

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Animals & Nature
hu: Állatok és természet

en: Component
hu: Összetevő

en: Flags
hu: Zászlók

en: Food & Drink
hu: Étel és ital

en: Objects
hu: Tárgyak

en: People & Body
hu: Emberek és test

en: Smileys & Emotion
hu: Hangulatjelek és érzelmek

en: Symbols
hu: Szimbólumok

en: Travel & Places
hu: Utazás és helyek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Basic Latin
hu: Alap latin

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin-1 Supplement
hu: Latin-1 kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-A
hu: Latin bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-B
hu: Latin bővített – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: IPA Extensions
hu: IPA kiegészítések

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Spacing Modifier Letters
hu: Térköz módosító betűk

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks
hu: Egyesítő diakritikus jelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek and Coptic
hu: Görög és kopt

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic
hu: Cirill

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Supplement
hu: Cirill kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Armenian
hu: Örmény

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hebrew
hu: Héber

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic
hu: Arab

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac
hu: Szír

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Supplement
hu: Arab kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Samaritan
hu: Szamaritánus

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mandaic
hu: Mandeus

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Syriac Supplement
hu: Szír kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Extended-A
hu: Arab bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari
hu: Dévanágari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bengali
hu: Bengáli

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gujarati
hu: Gudzsaráti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Oriya
hu: Orija

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Malayalam
hu: Malajálam

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala
hu: Szingaléz

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tibetan
hu: Tibeti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar
hu: Burmai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian
hu: Grúz

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo
hu: Hangul jamo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic
hu: Etióp

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Supplement
hu: Etióp kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee
hu: Cseroki

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
hu: Egyesített kanadai őslakos szótagírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Runic
hu: Rúnák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian
hu: Mongol

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
hu: Egyesített kanadai őslakos szótagírás bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: New Tai Lue
hu: Új Tai Lü

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khmer Symbols
hu: Khmer szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Buginese
hu: Buginéz

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Extended
hu: Egyesítő diakritikus jelek bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Balinese
hu: Balinéz

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese
hu: Szundai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-C
hu: Cirill bővített – C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Extended
hu: Grúz bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sundanese Supplement
hu: Szundai kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vedic Extensions
hu: Védikus bővítések

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions
hu: Fonetikus bővítések

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phonetic Extensions Supplement
hu: Fonetikus bővítések kiegészítése

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks Supplement
hu: Egyesítő diakritikus jelek kiegészítése

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended Additional
hu: Latin további bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Greek Extended
hu: Görög bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: General Punctuation
hu: Általános központozás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Superscripts and Subscripts
hu: Alsó és felső index

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Currency Symbols
hu: Pénznemek szimbólumai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
hu: Egyesítő diakritikus jelek szimbólumokhoz

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Letterlike Symbols
hu: Betűszerű szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Number Forms
hu: Számalakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arrows
hu: Nyilak

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Operators
hu: Matematikai operátorok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Technical
hu: Egyéb műszaki jelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Control Pictures
hu: Vezérlőkarakterek jelei

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Optical Character Recognition
hu: Optikai karakterfelismerés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumerics
hu: Közrezárt alfanumerikus karakterek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Box Drawing
hu: Dobozrajzolás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Block Elements
hu: Blokkelemek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes
hu: Geometriai alakzatok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols
hu: Egyéb szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Dingbats
hu: Ábrácskák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
hu: Kiegészítő matematikai szimbólumok – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-A
hu: Kiegészítő nyilak A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Braille Patterns
hu: Braille-jelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-B
hu: Kiegészítő nyilak B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
hu: Kiegészítő matematikai szimbólumok – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Mathematical Operators
hu: Kiegészítő matematikai operátorok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
hu: Egyéb szimbólumok és nyilak

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic
hu: Glagolita

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-C
hu: Latin bővített – C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic
hu: Kopt

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Georgian Supplement
hu: Grúz kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended
hu: Etióp bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-A
hu: Cirill bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Punctuation
hu: Központozási kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Radicals Supplement
hu: CJK radikális kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kangxi Radicals
hu: Kang-hszi radikálisok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Description Characters
hu: Képírásjel leíró karakterek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Symbols and Punctuation
hu: CJK szimbólumok és központozás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Compatibility Jamo
hu: Hangul jamo kompatibilitás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bopomofo Extended
hu: Bopomofo bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Strokes
hu: CJK vonalak

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Katakana Phonetic Extensions
hu: Katakana fonetikus bővítések

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed CJK Letters and Months
hu: Közrezárt CJK betűk és hónapok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility
hu: CJK kompatibilitás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension A
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – F

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yijing Hexagram Symbols
hu: Ji csing hexagram szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs
hu: CJK egyesített képírásjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Syllables
hu: Yi szótagok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Yi Radicals
hu: Yi radikálisok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cyrillic Extended-B
hu: Cirill bővített – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Modifier Tone Letters
hu: Módosító hangjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-D
hu: Latin bővített – D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Common Indic Number Forms
hu: Általános indiai számalakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Devanagari Extended
hu: Dévanágari bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-A
hu: Hangul jamo bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Javanese
hu: Jávai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-B
hu: Burmai bővített – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Myanmar Extended-A
hu: Bburmai bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meetei Mayek Extensions
hu: Meetei Mayek kiegészítések

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ethiopic Extended-A
hu: Etióp bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Latin Extended-E
hu: Latin bővített – E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cherokee Supplement
hu: Cseroki kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Syllables
hu: Hangul szótagok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hangul Jamo Extended-B
hu: Hangul jamo bővített – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Surrogates
hu: Felső pótlások

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: High Private Use Surrogates
hu: Felső pótlások személyes használatra

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Low Surrogates
hu: Alsó pótlások

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Private Use Area
hu: Személyes használatra kijelölt tartomány

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs
hu: CJK kompatibilitási képírásjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alphabetic Presentation Forms
hu: Alfabetikus megjelenítési alakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-A
hu: Arab megjelenítési alakok – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors
hu: Változatválasztók

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Vertical Forms
hu: Függőleges alakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Combining Half Marks
hu: Egyesítő féljelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Forms
hu: CJK kompatibilitási alakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Form Variants
hu: Kisalakú változatok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Presentation Forms-B
hu: Arab megjelenítési alakok – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
hu: Fél- és teljes szélességű alakok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Specials
hu: Különleges

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Syllabary
hu: Lineáris B szótagírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear B Ideograms
hu: Lineáris B képírásjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Aegean Numbers
hu: Égei számok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Numbers
hu: Ógörög számok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Symbols
hu: Ősi szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phaistos Disc
hu: Phaisztoszi korong

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lycian
hu: Lükiai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Carian
hu: Kariai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Coptic Epact Numbers
hu: Kopt epact számok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Italic
hu: Régi itáliai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gothic
hu: Gót

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Permic
hu: Régi permi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ugaritic
hu: Ugariti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Persian
hu: Óperzsa

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shavian
hu: Shaw-féle ábécé

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Caucasian Albanian
hu: Kaukázusi albaniai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Linear A
hu: Lineáris A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cypriot Syllabary
hu: Ciprióta szótagírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Imperial Aramaic
hu: Birodalmi arámi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Palmyrene
hu: Palmürai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nabataean
hu: Nabateus

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Phoenician
hu: Föníciai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Lydian
hu: Lüd

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Hieroglyphs
hu: Meroita hieroglifák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Meroitic Cursive
hu: Meroita dőlt

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kharoshthi
hu: Kharosti

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old South Arabian
hu: Régi déli arab

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old North Arabian
hu: Régi északi arab

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Manichaean
hu: Manicheai

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Avestan
hu: Avesztán

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Parthian
hu: Feliratos pártus

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Inscriptional Pahlavi
hu: Feliratos pahlavi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Psalter Pahlavi
hu: Zsoltáros pahlavi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Turkic
hu: Régi török

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Hungarian
hu: Székely–magyar rovásírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Hanifi Rohingya
hu: Hanifi rohingja

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Rumi Numeral Symbols
hu: Rumi számszimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Old Sogdian
hu: Régi szogd

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sogdian
hu: Szogd

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Elymaic
hu: Elámi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Brahmi
hu: Bráhmi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sora Sompeng
hu: Szora szompeng

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chakma
hu: Csakma

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sinhala Archaic Numbers
hu: Szinhala archaikus számok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Khojki
hu: Khodzski

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Siddham
hu: Sziddham

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mongolian Supplement
hu: Mongol kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nandinagari
hu: Nandinágari

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Zanabazar Square
hu: Zanabazar-féle négyzet

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Soyombo
hu: Szojombo

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Masaram Gondi
hu: Masaram-féle gondi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Gunjala Gondi
hu: Gunjalai gondi

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tamil Supplement
hu: Tamil kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform
hu: Ékírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Cuneiform Numbers and Punctuation
hu: Ékírásos szimbólumok és írásjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Early Dynastic Cuneiform
hu: Kora dinasztiai ékírás

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyphs
hu: Egyiptomi hieroglifák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Egyptian Hieroglyph Format Controls
hu: Egyiptomi hieroglifa formátumvezérlők

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Anatolian Hieroglyphs
hu: Anatóliai hieroglifák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Bamum Supplement
hu: Bamum kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ideographic Symbols and Punctuation
hu: Ideografikus szimbólumok és írásjelek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tangut Components
hu: Tangut komponensek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Supplement
hu: Kana kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Kana Extended-A
hu: Kana bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Small Kana Extension
hu: Kis kana bővítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Nushu
hu: Nü-su

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Shorthand Format Controls
hu: Gyorsírás formátum vezérlők

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Byzantine Musical Symbols
hu: Bizánci zenei szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Musical Symbols
hu: Zenei szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ancient Greek Musical Notation
hu: Ógörög zenei jelölés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mayan Numerals
hu: Maja számjegyek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tai Xuan Jing Symbols
hu: Tai Xuan Jing szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Counting Rod Numerals
hu: Számolórúd számjegyek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mathematical Alphanumeric Symbols
hu: Matematikai alfanumerikus szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Sutton SignWriting
hu: Sutton-féle jelnyelv

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Glagolitic Supplement
hu: Glagolita kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Indic Siyaq Numbers
hu: Indiai siyaq számjegyek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ottoman Siyaq Numbers
hu: Oszmán siyaq számjegyek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Arabic Mathematical Alphabetic Symbols
hu: Arab matematikai ábécészimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Mahjong Tiles
hu: Madzsong kövek

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Domino Tiles
hu: Dominók

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Playing Cards
hu: Játékkártyák

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
hu: Közrezárt alfanumerikus kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Enclosed Ideographic Supplement
hu: Közrezárt képírásjel kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
hu: Egyéb szimbólumok és piktogramok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Emoticons
hu: Emotikonok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Ornamental Dingbats
hu: Díszítő apróságok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Transport and Map Symbols
hu: Közlekedési és térkép szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Alchemical Symbols
hu: Alkímiai szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Geometric Shapes Extended
hu: Geometriai alakzatok bővített

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Arrows-C
hu: Kiegészítő nyilak C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplemental Symbols and Pictographs
hu: Kiegészítő szimbólumok és piktogramok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Chess Symbols
hu: Sakk szimbólumok

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Symbols and Pictographs Extended-A
hu: Szimbólumok és piktogramok bővített – A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension B
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – B

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension C
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – C

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension D
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – D

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension E
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – E

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Unified Ideographs Extension F
hu: CJK egyesített képírásjel kiegészítés – F

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
hu: CJK kompatibilitási képírásjel kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Tags
hu: Címkék

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Variation Selectors Supplement
hu: Variációválasztó kiegészítés

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-A
hu: Kiegészítő személyes használatú terület A

note: TRANSLATORS: You might refer the translations from gucharmap with the following command: msgmerge -C gucharmap.po ibus.po ibus.pot
en: Supplementary Private Use Area-B
hu: Kiegészítő személyes használatú terület B

en: Can't connect to IBus.
hu: Nem lehet csatlakozni a IBushoz.

en: List engine name only
hu: Csak az alrendszerek nevének listázása

en: language: %s
hu: nyelv: %s

en: No engine is set.
hu: Nincs alrendszer beállítva.

en: Set global engine failed.
hu: Nem sikerült az általános alrendszer beállítása.

en: Get global engine failed.
hu: Nem sikerült az általános alrendszer lekérése.

en: Read the system registry cache.
hu: A rendszer regisztrációs gyorsítótárának olvasása.

en: Read the registry cache FILE.
hu: A rendszer regisztrációs FÁJLjának olvasása.

en: The registry cache is invalid.
hu: A regisztrációs gyorsítótár érvénytelen.

en: Write the system registry cache.
hu: A rendszer regisztrációs gyorsítótárának írása.

en: Write the registry cache FILE.
hu: A rendszer regisztrációs FÁJLjának írása.

en: Use engine schema paths instead of ibus core, which can be comma-separated values.
hu: A motor séma útvonalainak használata az ibus mag helyett, mely vesszővel elválasztott értékekből állhat.

en: Resetting…
hu: Visszaállítás…

en: Done
hu: Kész

en: Set or get engine
hu: Alrendszer beállítása vagy lekérése

en: Exit ibus-daemon
hu: Kilépés az ibus-daemon-ból

en: Show available engines
hu: Elérhető alrendszerek megjelenítése

en: (Not implemented)
hu: (Nincs megvalósítva)

en: Restart ibus-daemon
hu: Az ibus-daemon újraindítása

en: Show version
hu: Verzió megjelenítése

en: Show the content of registry cache
hu: A regisztrációs gyorsítótár tartalmának megjelenítése

en: Create registry cache
hu: Regisztrációs gyorsítótár létrehozása

en: Print the D-Bus address of ibus-daemon
hu: Az ibus-daemon D-Bus címének kiírása

en: Show the configuration values
hu: Beállítási értékek megjelenítése

en: Reset the configuration values
hu: A beállítási értékek visszaállítása

en: Save emoji on dialog to clipboard
hu: A párbeszédablakon lévő emodzsi vágólapra mentése

en: Show this information
hu: Ezen információk megjelenítése

en: Usage: %s COMMAND [OPTION...]
hu: Használat: %s PARANCS [KAPCSOLÓK…]

en: Commands:
hu: Parancsok:

en: %s is unknown command!
hu: %s: ismeretlen parancs!

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Others
hu: Többi

en: Open Unicode choice
hu: Unicode választás megnyitása

en: Bring back emoji choice
hu: Emodzsi választás visszahozása

en: Show emoji variants
hu: Emodzsi változatok megjelenítése

en: Close
hu: Bezárás

en: Menu
hu: Menü

en: Click to view a warning message
hu: Kattintson a figyelmeztető üzenet megtekintéséhez

en: Loading a Unicode dictionary:
hu: Unicode szótár betöltése:

en: Code point: %s
hu: Kódpont: %s

en: Has emoji variants
hu: Vannak emodzsi változatai

en: Description: %s
hu: Leírás: %s

en: None
hu: Nincs

en: Annotations: %s
hu: Annotációk: %s

en: Name: %s
hu: Név: %s

en: Alias: %s
hu: Álnév: %s

en: Emoji Choice
hu: Emodzsi választás

en: Unicode Choice
hu: Unicode választás

en: Failed to get the current text application. Please re-focus your application. E.g. Press Esc key several times to release the emoji typing mode, click your desktop and click your text application again.
hu: Nem sikerült lekérni a jelenlegi szöveges alkalmazást. Hozza újra fókuszba az alkalmazást. Például nyomja meg többször az Esc gombot az emodzsi beírási módból kilépéshez, kattintson az asztalra, majd újra a szöveges alkalmazásra.

en: Canceled to choose an emoji.
hu: Emodzsi kiválasztás megszakítva.

en: Copied an emoji to your clipboard.
hu: Emodzsi vágólapra másolva.

note: TRANSLATORS: "FONT" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --font=FONT
en: "FONT" for emoji characters on emoji dialog
hu: „BETŰKÉSZLET” az emodzsiválasztó párbeszédablakon

en: FONT
hu: BETŰKÉSZLET

note: TRANSLATORS: "LANG" should be capital and translatable. * It's used for an argument command --lang=LANG
en: "LANG" for annotations on emoji dialog. E.g. "en"
hu: „NYELV” az emodzsi párbeszédablak annotációhoz. Például „en”

en: LANG
hu: NYELV

en: Emoji annotations can be match partially
hu: Az emodzsi annotációkra lehet részlegesen illeszteni

en: Match with the length of the specified integer
hu: Illesztés a megadott egész számmal egyező hosszra

en: Match with the condition of the specified integer
hu: Illesztés a megadott egész szám feltételével

en: IBus Panel
hu: IBus panel

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
hu: Az IBus egy intelligens beviteli busz Linux/Unix rendszerekhez.

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Quit
hu: Kilépés
