IBus - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: More…
sq: Më shumë...

en: Language: %s
sq: Gjuhë: %s

en: Author: %s
sq: Autori: %s

en: Description:
sq: Përshkrimi:

en: Keyboard shortcuts
sq: Shkurtimet e tastierës

en: Modifiers:
sq: Modifikuesit:

note: apply button
en: _Apply
sq: _Apliko

note: delete button
en: _Delete
sq: _Fshi

en: Vertical
sq: Vertikal

en: Top left corner
sq: Cepi lart majtas

en: Top right corner
sq: Cepi lart djathtas

en: Always
sq: Gjithmonë
