icewm 1.3.12.56 - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: %ld mail message.
ast: %ld mensaxe de corréu.

en: %ld mail messages.
ast: %ld mensaxes de corréu.

en: Workspace:
ast: Estaya de trabayu:

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Accessories
ast: Accesorios

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Development
ast: Desendolcu

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Editors
ast: Editores

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Education
ast: Educación

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Graphics
ast: Gráficos

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Network
ast: Rede

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Office
ast: Oficina

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Other
ast: Otro

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Screensavers
ast: Curiapantalles

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Settings
ast: Axustes

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: System
ast: Sistema

en: Back
ast: Atrás

en: Forward
ast: Alantre

en: Previous
ast: Previo

en: Next
ast: Siguiente

en: Contents
ast: Conteníos

en: Index
ast: Índiz

en: Close
ast: Zarrar

en: Invalid path: %s
ast: Camín non váldu: %s

en: Open
ast: Abrir

en: Undo
ast: Desfacer

en: New
ast: Nuevu

en: Restart
ast: Reaniciar

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
ast: L'aición «%s» rique polo menos %d argumentos.

en: Invalid expression: `%s'
ast: Espresión non válida: «%s»

en: No actions specified.
ast: Nun s'especificaron aiciones.

en: Unknown action: `%s'
ast: Aición desconocida: «%s»

en: Unsupported interface: %s.
ast: Interfaz non sofitada: %s.

en: Image not readable: %s
ast: Imaxe non lleíble: %s

en: _OK
ast: _Aceutar
