icewm 1.3.12.56 - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Invalid mailbox protocol: "%s"
fa: پروتکل صندوق پستی نامعتبر: "%s"

en: Invalid mailbox path: "%s"
fa: مسیر صندوق پست نامعتبر: "%s"

en: Using MailBox "%s"
fa: استفاده از صندوق پستی "%s"

en: Error checking mailbox.
fa: خطا در بررسی صندوق پست.

en: %ld mail message.
fa: %ld پیام ایمیل.

en: %ld mail messages.
fa: %ld پیام های پستی.

en: Interface %s:
      Current rate (in/out):	%li %s/%li %s
      Current average (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Transferred (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Online time:	%ld:%02ld:%02ld%s%s
fa: رابط %s:
       نرخ فعلی (در/خروج): %li %s/%li %s
       میانگین فعلی (در/خارج): %lli %s/%lli %s
       منتقل شده (در/خارج): %lli %s/%lli %s
       زمان آنلاین: %ld:%02ld:%02ld%s%s

en: Workspace:
fa: فضای کاری:

en: Back
fa: قبلی

en: Forward
fa: جلو

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Contents
fa: محتویات

en: Index
fa: فهرست

en: Close
fa: بستن

en: Invalid path: %s
fa: مسیر اشتباه: %s

en: List View
fa: نمایش لیست

en: Icon View
fa: نمایش آیکون

en: Open
fa: بازکردن

en: Undo
fa: واگرد

en: New
fa: جدید

en: Restart
fa: شروع دوباره

en: Same Game
fa: بازی مشابه

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
fa: عمل `%s` به حداقل %d آرگومان نیاز دارد.
