IceWM 1.2.10 - en to bg translation catalogue (162 entries)

en:  - Power
bg:  - Захранване

en: P
bg: З

en:  - Charging
bg:  - Зареждане

en: Default
bg: По подразбиране

en: 
    CPU Freq: %.3fGHz
bg: 
    CPU честота: %.3f GHz

en: Invalid mailbox protocol: "%s"
bg: Heправилен протокол на пощенска кутия: "%s"

en: Invalid mailbox path: "%s"
bg: Неправилен път до пощенска кутия: "%s"

en: Using MailBox "%s"
bg: Използва пощенска кутия "%s"

en: Error checking mailbox.
bg: Грешка при проверка на пощенска кутия.

en: %ld mail message.
bg: %ld съобщение

en: %ld mail messages.
bg: %ld съобщения

en: Workspace:
bg: Работно поле:

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes. Context: Settings or Utility
en: Accessibility
bg: Достъпност

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Accessories
bg: Аксесоари

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Development
bg: Разработване

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Editors
bg: Редактори

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Education
bg: Обучение

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Graphics
bg: Графика

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Multimedia
bg: Мултимедия

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Network
bg: Мрежа

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Office
bg: Офис

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Other
bg: Други

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Screensavers
bg: Скрийнсейвъри

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: Settings
bg: Настройки

note: TRANSLATORS: This is a menu category name from freedesktop.org. Please add spaces as needed but no double-quotes.
en: System
bg: Система

en: Back
bg: Назад

en: Alt+Left
bg: Alt+Наляво

en: Forward
bg: Напред

en: Alt+Right
bg: Alt+Надясно

en: Previous
bg: Предишен

en: Next
bg: Следващ

en: Contents
bg: Съдържание

en: Index
bg: Индекс

en: Close
bg: Затвори

en: Invalid path: %s
bg: Неправилен път: %s

en: List View
bg: Списъчен изглед

en: Icon View
bg: Икони

en: Open
bg: Отвори

en: Undo
bg: Отмени

en: New
bg: Нов

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Same Game
bg: Игра

en: Named symbols of the domain `%s' (numeric range: %ld-%ld):
bg: Именувани символи в областта `%s' (числов диапазон: %ld-%ld):

en: Invalid workspace name: `%s'
bg: Неправилно име на работно поле: `%s'

en: GNOME window layer
bg: GNOME слой на прозорец

en: IceWM tray option
bg: Опция на IceWM панела за задачи

en: workspace #%d: `%s'
bg: работно поле #%d: `%s'

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
bg: Действие `%s' изисква минимум %d аргумента

en: Invalid expression: `%s'
bg: Неправилен израз: `%s'

en: Can't open display: %s. X must be running and $DISPLAY set.
bg: Не мога да отворя display: %s. X трябва да е стартиран и $DISPLAY установена

en: No actions specified.
bg: Няма указани действия.

en: Invalid window identifier: `%s'
bg: Неправилен идентификатор на прозорец: `%s'

en: Unknown action: `%s'
bg: Неизвестно действие: `%s'

en: Socket error: %d
bg: Грешка в socket: %d

en: Playing sample #%d (%s)
bg: Просвирване на образец #%d (%s)

en: Unrecognized option: %s
bg: Неразпозната опция: %s

en: Unrecognized argument: %s
bg: Неразпознат аргумент: %s

en: Support for the %s interface not compiled.
bg: Поддръжка за %s интерфейса не е компилирана

en: Unsupported interface: %s.
bg: Неподдържан интерфейс: %s.

en: Hex View
bg: Шестнадесетичен изглед

en: Expand Tabs
bg: Разширява табулациите

en: Wrap Lines
bg: Свиване на редовете

en: Out of memory (len=%d).
bg: Недостатъчна памет (len=%d).

en: Warning:
bg: Предупреждение:

en: Unknown direction in move/resize request: %d
bg: Неизвестна посока при move/resize заявка: %d

en: Theme:
bg: Тема:

en: Theme Description:
bg: Описание на тема:

en: Theme Author:
bg: Автор на тема:

en: Language:
bg: Език:

en: icewm - About
bg: За IceWM

en: _Logout
bg: _Изход

en: _Cancel logout
bg: _Отмени изход

en: Lock _Workstation
bg: Заключи _Работната станция

en: Re_boot
bg: Ре_стартира системата

en: Shut_down
bg: И_зключва системата

en: Restart _Icewm
bg: Рестартира _IceWM

en: Restart _Xterm
bg: Рестартира _Xterm

en: _Menu
bg: _Меню

en: _OnTop
bg: _Върху

en: _Normal
bg: _Нормално

en: _Below
bg: _Под

en: D_esktop
bg: Десктоп

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: T_ile Horizontally
bg: _Хоризонтална мозайка

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Tile _Vertically
bg: _Вертикална мозайка

en: _Restore
bg: _Възстановяване

en: _Move
bg: _Преместване

en: _Size
bg: _Размер

en: Mi_nimize
bg: Ми_нимизиране

en: Ma_ximize
bg: Ма_ксимизиране

en: _Fullscreen
bg: _Цял екран

en: _Hide
bg: _Скриване

en: Roll_up
bg: Св_иване

en: R_aise
bg: Пов_дигане

en: _Lower
bg: Сни_жаване

en: La_yer
bg: Слой

en: Move _To
bg: Мести _До

en: Occupy _All
bg: Заема _Всички

en: Limit _Workarea
bg: Ограничава _Работно поле

en: Tray _icon
bg: Tray _Икона

en: _Close
bg: _Затвори

en: _Kill Client
bg: _Убий клиент

en: _Window list
bg: _Списък прозорци

en: Another window manager already running, exiting...
bg: Друг window manager вече в действие, излизам...

en: Could not restart: %s
    Does $PATH lead to %s?
bg: Немога да рестартирам: %s
    $PATH води ли до %s?

en: <none>
bg: <нищо>

en: Confirm Logout
bg: Потвърди Изход

en: Logout will close all active applications.
    Proceed?
bg: Всички активни приложения ще бъдат затворени при Изход.
    Продължаване?

en: Raise/Lower
bg: Повдига/Снижава

en: Hide
bg: Скрива

en: Restore
bg: Възстановява

en: Maximize
bg: Максимизира

en: Minimize
bg: Минимизира

en: Rolldown
bg: Развива

en: Rollup
bg: Свива

en: Loc_k Workstation
bg: Заключи Работната станция

en: _Cancel
bg: _Отмени

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Logout...
bg: _Изход...

en: _Restart icewm
bg: _Рестартира IceWM

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _About
bg: _За

en: WARNING! All unsaved changes will be lost when
    this client is killed. Do you wish to proceed?
bg: ВНИМАНИЕ! Всички незапазени промени ще бъдат изгубени, когато този клиент бъде убит. Искате ли да продължите?

en: Kill Client:
bg: Убий Клиент:

en: Missing command argument
bg: Липсва аргумент на команда

en: Unknown window option: %s
bg: Непозната опция на прозореца: %s

en: Programs
bg: Програми

en: _Run...
bg: _Стартира...

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Windows
bg: _Прозорци

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Focus
bg: _Фокус

en: _Themes
bg: _Теми

en: Se_ttings
bg: _Настройки

en: Session Manager: Unknown line %s
bg: Сесиен мениджър: Непознат ред %s

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Ca_scade
bg: _Колода

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Arrange
bg: _Подреждане

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Minimize All
bg: _Минимизирай Всички

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Hide All
bg: _Скрий Всички

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Undo
bg: _Отмени

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Arrange _Icons
bg: Подрежда _Икони

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Refresh
bg: _Опресняване

en: Show Desktop
bg: Покажи Десктоп

en: All Workspaces
bg: Всички Работни полета

en: _Show
bg: _Покажи

en: Del
bg: Изтриване

en: _Terminate Process
bg: _Прекрати Процес

en: Kill _Process
bg: Убий _Процес

en: Window list
bg: Списък на прозорци

en: %lu. Workspace %-.32s
bg: %lu. Работно поле %-.32s

en: Image not readable: %s
bg: Изображението е недостъпно: %s

en: Unknown key name %s in %s
bg: Непознато име на ключ %s в %s

en: Loading of pixmap "%s" failed: %s
bg: Зареждане на изображение "%s" пропадна: %s

en: Loading of pixmap "%s" failed
bg: Зареждане на pixmap "%s" се провали

en: BUG? Imlib was able to read "%s"
bg: ГРЕШКА? Imlib прочете "%s"

en: BUG? Malformed XPM header but Imlib was able to parse "%s"
bg: ГРЕШКА? Malformed XPM header but Imlib was able to parse "%s"

en: BUG? Unexpected end of XPM file but Imlib was able to parse "%s"
bg: ГРЕШКА? Unexpected end of XPM file but Imlib was able to parse "%s"

en: Could not load font "%s".
bg: Не мога да заредя шрифт "%s".

en: Could not load fontset "%s".
bg: Не може да се заредят шрифтове "%s".

en: _Copy
bg: _Копирай

en: Cu_t
bg: _Изрежи

en: _Paste
bg: _Постави

en: Paste _Selection
bg: Постави _Селекция

en: Select _All
bg: Маркирай _Всичко

en: _OK
bg: _ОК

en: $USER or $LOGNAME not set?
bg: Не са настроени USER или LOGNAME?
