IceWM - en to lv translation catalogue (151 entries)

en:  - Power
lv:  - Barošana

en: P
lv: B

en:  - Charging
lv:  - Lādējas

en: C
lv: L

en:  - Full
lv:  - Pilns

en: Date
lv: Datums

en: Default
lv: Noklusētā

en: Invalid mailbox protocol: "%s"
lv: Nezināms pasta kastītes protokols: "%s"

en: Invalid mailbox path: "%s"
lv: Nezināms pasta kastītes ceļš: "%s"

en: Using MailBox "%s"
lv: Lietojam pasta kastīti "%s"

en: Error checking mailbox.
lv: Kļūda pārbaudot pasta kastīti.

en: %ld mail message.
lv: %ld pasta ziņojums.

en: %ld mail messages.
lv: %ld pasta ziņojumi.

en: Workspace:
lv: Darba vide:

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Alt+Left
lv: Alt+Pa kreisi

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Alt+Right
lv: Alt+Pa labi

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Next
lv: Nākamā

en: Contents
lv: Saturs

en: Index
lv: Alfabētiskais rādītājs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Invalid path: %s
lv: Kļūdains ceļš: %s

en: List View
lv: Saraksta skats

en: Icon View
lv: Ikonu skats

en: Open
lv: Atvērt

en: Undo
lv: Atsaukt

en: New
lv: Jauns

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Same Game
lv: Tā pati spēle

en: Named symbols of the domain `%s' (numeric range: %ld-%ld):
lv: Nosauktie simboli domēnam `%s' (numuru apgabals: %ld-%ld):

en: Invalid workspace name: `%s'
lv: Kļūdains darba vides nosaukums: `%s'

en: GNOME window layer
lv: GNOMEs loga slānis

en: IceWM tray option
lv: IceWM paplātes opcija

en: workspace #%d: `%s'
lv: darba vide #%d: `%s'

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
lv: Darbībai `%s' vajag vismaz %d argumentus.

en: Invalid expression: `%s'
lv: Kļūdaina izteiksme: `%s'

en: Can't open display: %s. X must be running and $DISPLAY set.
lv: Nevaru atvērt displeju: %s. X ir jābūt palaistam un $DISPLEY uzstādītam.

en: No actions specified.
lv: Nav norādītu darbību.

en: Invalid window identifier: `%s'
lv: Kļūdains loga identifikators: `%s'

en: Unknown action: `%s'
lv: Nezināma darbība: `%s'

en: Socket error: %d
lv: Ligzdas kļūda: %d

en: Playing sample #%d (%s)
lv: Atskaņoju #%d (%s)

en: Unrecognized option: %s
lv: Nezināma opcija: %s

en: Unrecognized argument: %s
lv: Nezināms arguments: %s

en: Support for the %s interface not compiled.
lv: %s interfeisa atbalsts nav iekompilēts.

en: Unsupported interface: %s.
lv: Neatbalstīts interfeiss: %s.

en: Hex View
lv: Heksadecimālais skats

en: Expand Tabs
lv: Izvērst tabus

en: Wrap Lines
lv: Pārnest rindas

en: Out of memory (len=%d).
lv: Nepietiek atmiņas (garums=%d).

en: Warning:
lv: Uzmanību:

en: Unknown direction in move/resize request: %d
lv: Nezināms virziens kustināšanas/izmēra maiņas pieprasījumam: %d

en: (C)
lv: ©

en: Theme:
lv: Tēma:

en: Theme Description:
lv: Tēmas apraksts:

en: Theme Author:
lv: Tēmas autors:

en: icewm - About
lv: icewm - Par

en: _Logout
lv: Iz_logoties

en: _Cancel logout
lv: At_celt izlogošanos

en: Lock _Workstation
lv: _Noslēgt darbstaciju

en: Re_boot
lv: _Pārstartēt datoru

en: Shut_down
lv: Izslēgt _datoru

en: Restart _Icewm
lv: Pārstartēt _Icewm

en: Restart _Xterm
lv: Pārstartēt _Xterm

en: _Menu
lv: _Izvēlne

en: _Above Dock
lv: Virs dok_a

en: _Dock
lv: _Doks

en: _OnTop
lv: _Virs

en: _Normal
lv: _Normālais

en: _Below
lv: _Zem

en: D_esktop
lv: _Darbavirsma

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: T_ile Horizontally
lv: Kārtot blakus hor_izontāli

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Tile _Vertically
lv: Kārtot blakus _vertikāli

en: _Restore
lv: At_jaunot

en: _Move
lv: Pā_rvietot

en: _Size
lv: Izmēr_s

en: Mi_nimize
lv: Mi_nimizēt

en: Ma_ximize
lv: Ma_ksimizēt

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrānā

en: _Hide
lv: N_oslēpt

en: Roll_up
lv: Sar_itināt

en: R_aise
lv: P_aaugstināt

en: _Lower
lv: Pa_zemināt

en: La_yer
lv: S_lānis

en: Move _To
lv: Pārvie_tot uz

en: Occupy _All
lv: _Aizņemt visas

en: Tray _icon
lv: Paplātes _ikona

en: _Close
lv: Aiz_vērt

en: _Kill Client
lv: Nogalināt _klientu

en: _Window list
lv: _Logu saraksts

en: Another window manager already running, exiting...
lv: Cits logu pārvaldnieks jau ir palaists, beidzu...

en: Could not restart: %s
    Does $PATH lead to %s?
lv: Nevaru pārstartēt: %s
    Vai $PATH ved pie %s?

en: <none>
lv: <nekas>

en: Confirm Logout
lv: Apstiprināt izlogošanos

en: Logout will close all active applications.
    Proceed?
lv: Izlogošanās aizvērs visas aktivās lietojumprogrammas.
    Turpināt?

en: Raise/Lower
lv: Paaugstināt/pazemināt

en: Hide
lv: Noslēpt

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Rolldown
lv: Atritināt

en: Rollup
lv: Saritināt

en: _Cancel
lv: At_celt

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Logout...
lv: Iz_logoties...

en: _Restart icewm
lv: Pā_rstartēt icewm

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _About
lv: P_ar

en: WARNING! All unsaved changes will be lost when
    this client is killed. Do you wish to proceed?
lv: UZMANĪBU! Visas nesaglabātās izmaiņas tiks zaudētas, kad
    šis klients tiks nogalināts. Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Kill Client:
lv: Nogalināt klientu:

en: Missing command argument
lv: Trūkstošs komandas arguments

en: Unknown window option: %s
lv: Nezināma loga opcija: %s

en: Programs
lv: Programmas

en: _Run...
lv: _Palaist...

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Windows
lv: _Logi

en: _Help
lv: Palī_gs

en: _Themes
lv: _Tēmas

en: Session Manager: Unknown line %s
lv: Sesiju pārvaldnieks: Nezināma rinda %s

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Ca_scade
lv: Ka_skadēt

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Arrange
lv: S_akārtot

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Minimize All
lv: _Minimizēt visus

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Hide All
lv: _Noslēpt visus

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Undo
lv: Atsa_ukt

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: Arrange _Icons
lv: Sakārtot _ikonas

note: TRANSLATORS: This appears in a group with others items, so please make the hotkeys unique in the set: # T_ile Horizontally, Ca_scade, _Arrange, _Minimize All, _Hide All, _Undo, Arrange _Icons, _Windows, _Refresh, _About, _Logout
en: _Refresh
lv: A_tsvaidzināt

en: Show Desktop
lv: Parādīt darbavirsmu

en: All Workspaces
lv: Visas darba vides

en: _Show
lv: _Parādīt

en: _Terminate Process
lv: Aizvēr_t procesu

en: Kill _Process
lv: Nogalināt _procesu

en: Window list
lv: Logu saraksts

en: %lu. Workspace %-.32s
lv: %lu. Darba vide %-.32s

en: Unknown key name %s in %s
lv: Nezināms atslēgas nosaukums %s iekš %s

en: Loading of pixmap "%s" failed: %s
lv: Pikseļu kartes "%s" ielāde neizdevās: %s

en: Loading of pixmap "%s" failed
lv: Pikseļkartes "%s" ielāde neizdevās

en: BUG? Imlib was able to read "%s"
lv: BLUSA? Imlib varēja nolasīt "%s"

en: BUG? Malformed XPM header but Imlib was able to parse "%s"
lv: BLUSA? Nekorekti noformēta XPM galvene, bet Imlib varēja noparsēt "%s"

en: BUG? Unexpected end of XPM file but Imlib was able to parse "%s"
lv: BLUSA? Negaidītas XPM faila beigas, bet Imlib varēja noparsēt "%s"

en: Could not load font "%s".
lv: Nevaru ielādēt fontu "%s".

en: Missing codesets for fontset "%s":
lv: Trūkstošas kodu kopas fontu kopai "%s":

en: Could not load fontset "%s".
lv: Nevaru ielādēt fontu kopu "%s".

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Cu_t
lv: Izgriez_t

en: _Paste
lv: Ies_praust

en: Paste _Selection
lv: Iespraust _iezīmēto

en: Select _All
lv: Iezīmēt _visu

en: Failed to determinate the current locale's codeset. Assuming ISO-8859-1.
lv: Neizdevās noteikt tekošās lokāles kodu kopu. Pieņemam ISO-8859-1.

en: iconv doesn't supply (sufficient) %s to %s converters.
lv: iconv nepiedāvā pietiekami derīgus pārveidotājus no %s uz %s.

en: Invalid multibyte string "%s": %s
lv: Kļūdaina vairākbaitu virkne "%s": %s

en: _OK
lv: _Labi

en: $USER or $LOGNAME not set?
lv: $USER vai $LOGNAME nav uzstādīts?
