GNU indent 2.2.12 - en to et translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
et: kasutamine: indent fail [-o väljundfail ] [ võtmed ]
                indent fail1 fail2 ... failN [ võtmed ]

en: %s: missing argument to parameter %s
et: %s: parameetril %s puudub argument

en: %s: unknown option "%s"
et: %s: tundmatu võti "%s"

en: option: %s
et: võti: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
et: %s: võti ``%s'' nõuab numbrilist argumenti

en: set_option: internal error: p_type %d
et: set_option: sisemine viga: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
et: Profiil sisaldab lõpetamata kommentaari

en: Profile contains unpalatable characters
et: Profiil sisaldab ebasobivaid sümboleid

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
et: Keskkonnamuutuja %s poolt viidatud faili pole või ei ole loetav

en: indent:  Strange version-control value
et: indent: Veider versioonihalduse väärtus

en: indent:  Using numbered-existing
et: indent: Kasutan nummerdatud olemasolevat

en: indent: Can't make backup filename of %s
et: indent: Ei õnnestu luua %s varukoopia failinime

en: Can't open backup file %s
et: Ei õnnestu avada varukoopia faili %s

en: Can't write to backup file %s
et: Ei õnnestu kirjutada varukoopia faili %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
et: Ei õnnestu säilitada varukoopia faili %s muutmise aega

en: indent: Virtual memory exhausted.
et: indent: Mälu on otsas.

en: indent: Fatal Error:
et: indent: Fataalne viga:

en: indent: System Error:
et: indent: Süsteemi viga:

en: Warning
et: Hoiatus

en: Error
et: Viga

en: EOF encountered in comment
et: EOF kommentaaris

en: Line broken
et: Katkine rida

en: Unexpected end of file
et: Ootamatu faililõpp

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
et: Saime %d mitte-tühja väljundrida ja %d kommentaari

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
et: (Kommentaaridega ridu)/(Koodiridu): %6.3f

en: Line broken 2
et: Katkine rida 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
et: indent: ainult üks väljundfail (teine oli %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
et: indent: kui väljundfail on määratud, saab kasutada ainult üht sisendfaili

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
et: indent: failinimesid ei saa kasutada, kui kasutatakse standardsisendit

en: indent: only one input file when stdout is used
et: indent: kui kasutame standardväljundit, saab kasutada ainult üht failinimie

en: command line
et: käsurida

en: Read profile %s
et: Lugesin profiili %s

en: Can't open input file %s
et: Ei õnnestu avada sisendfaili %s

en: Can't stat input file %s
et: Ei õnnestu lugeda sisendfaili %s atribuute

en: Zero-length file %s
et: Tühi fail %s

en: File %s is too big to read
et: Fail %s on lugemiseks liiga suur

en: System problem reading file %s
et: Süsteemi tõrge faili %s lugemisel

en: Error reading input file %s
et: Viga sisendfaili %s lugemisel

en: Error closing input file %s
et: Viga sisendfaili %s sulgemisel

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
et: Failis %s on NULL sümboleid: ei saa jätkata

en: Unterminated character constant
et: Lõpetamata sümbol konstant

en: Unterminated string constant
et: Lõpetamata sõne konstant

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
et: vanas stiilis mitmeti mõistetav omistamine  "=%s". Oletan "= %s"

en: indent: can't create %s
et: indent: %s ei saa luua

en: Can't close output file %s
et: Ei õnnestu sulgeda väljundfaili %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
et: Ei õnnestu säilitada väljundfaili %s muutmise aega

en: Unmatched 'else'
et: Puudub 'else'

en: Stmt nesting error.
et: Viga avaldises.

en: Unknown code to parser
et: Parser sai tundmatu koodi

en: CANNOT FIND '@' FILE!
et: EI LEIA '@' FAILI!
