indent 2.2.10 - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
hr: uporaba: indent datoteka [-o izlaznadatoteka ] [ opcije ]
             indent datoteka1 datoteka2 ... datotekaN [ opcije]

en: %s: missing argument to parameter %s
hr: %s: nedostaje argument za parametar %s

en: %s: unknown option "%s"
hr: %s: nepoznata opcija „%s”

en: option: %s
hr: opcija: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
hr: %s: opcija „%s” zahtijeva numerički parametar

en: set_option: internal error: p_type %d
hr: set_option: interna greška: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
hr: Profil sadrži nezavršeni komentar

en: Profile contains unpalatable characters
hr: Profil sadrži netočne znakove

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
hr: Datoteka imenovana varijablom okoline %s ne postoji ili nije čitljiva

en: indent:  Strange version-control value
hr: indent:  Čudna vrijednost za kontrolu verzije

en: indent:  Using numbered-existing
hr: indent:  Koristim pobrojane-postojeće

en: indent: Can't make backup filename of %s
hr: indent: Ne mogu napraviti kopiju imena datoteke %s

en: Can't open backup file %s
hr: Ne mogu otvoriti datoteku kopije %s

en: Can't write to backup file %s
hr: Ne mogu pisati u datoteku kopije %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
hr: Ne mogu očuvati vrijeme uređivanja datoteke kopije %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
hr: indent: Virtualna memorija iscrpljena.

en: indent: Fatal Error:
hr: indent: Fatalna greška:

en: indent: System Error:
hr: indent: Greška sustava:

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Error
hr: Greška

en: EOF encountered in comment
hr: Pronađen kraj datoteke u komentaru

en: Line broken
hr: Redak prekinut

en: Unexpected end of file
hr: Neočekivani kraj datoteke

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
hr: Pronađeno je %d nepraznih izlaznih redaka i %d komentara

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
hr: (Retci s komentarima)/(Retci s kodom): %6.3f

en: Line broken 2
hr: Redak prekinut 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
hr: indent: samo jedna izlazna datoteka (druga je %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
hr: indent: samo jedna ulazna datoteka kad je izlazna navedena

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
hr: indent: ne mogu se koristiti datoteke kad je naveden standardni ulaz

en: indent: only one input file when stdout is used
hr: indent: samo jedna ulazna datoteka kad se koristi standardni izlaz

en: command line
hr: naredbeni redak

en: Read profile %s
hr: Čitaj profil %s

en: Can't open input file %s
hr: Ne mogu otvoriti ulaznu datoteku %s

en: Can't stat input file %s
hr: Ne mogu izvršiti stat na ulaznoj datoteci %s

en: Zero-length file %s
hr: Datoteka duljine nula %s

en: File %s is too big to read
hr: Datoteka %s je prevelika za čitanje

en: System problem reading file %s
hr: Problem sustava pri čitanju datoteke %s

en: Error reading input file %s
hr: Greška čitanja ulazne datoteke %s

en: Error closing input file %s
hr: Greška zatvaranja ulazne datoteke %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
hr: Datoteka %s sadrži prazne (NULL) znakove: ne može se nastaviti

en: Unterminated character constant
hr: Nezavršena znakovna konstanta

en: Unterminated string constant
hr: Nezavršena konstanta znakovnog niza

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
hr: višeznačnost starog načina pridruživanja u „=%s”. Pretpostavljam „= %s”

en: indent: can't create %s
hr: indent: ne mogu napraviti %s

en: Can't close output file %s
hr: Ne mogu zatvoriti izlaznu datoteku %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
hr: Ne mogu očuvati vrijeme uređivanja izlazne datoteke %s

en: Unmatched 'else'
hr: Neuparen „else”

en: Stmt nesting error.
hr: Stmt greška gnježđenja.

en: Unknown code to parser
hr: Nepoznat kod za parser

en: CANNOT FIND '@' FILE!
hr: NE MOGU PRONAĆI „@” DATOTEKU!
