indent 2.2.10 - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
hu: használat: indent fájl [-o kimeneti fájl ] [ opciók ]
           indent fájl1 fájl2 ... fájlN [ opciók ]

en: %s: missing argument to parameter %s
hu: %s: a(z) %s paraméter argumentuma hiányzik

en: %s: unknown option "%s"
hu: %s: ismeretlen kapcsoló: „%s”

en: option: %s
hu: kapcsoló:%s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
hu: %s: a(z) „%s” kapcsoló számparamétert igényel

en: set_option: internal error: p_type %d
hu: set_option: belső hiba: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
hu: A profil nem lezárt megjegyzést tartalmaz

en: Profile contains unpalatable characters
hu: A profil oda nem illő karaktert tartalmaz

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
hu: A(z) %s környezeti változó szerint elnevezett fájl nem létezik vagy nem olvasható

en: indent:  Strange version-control value
hu: indent:  Furcsa verziókövetés-érték

en: indent:  Using numbered-existing
hu: indent:  számozott, ha rendelkezésre áll.

en: indent: Can't make backup filename of %s
hu: indent: %s fájlról nem lehet biztonsági mentést készíteni

en: Can't open backup file %s
hu: Nem lehet megnyitni a(z) %s biztonsági mentés fájlt

en: Can't write to backup file %s
hu: Nem lehet írni a(z) %s biztonsági mentés fájlba

en: Can't preserve modification time on backup file %s
hu: Nem lehet megőrizni a(z) %s biztonsági mentés fájl módosításának idejét

en: indent: Virtual memory exhausted.
hu: indent: Virtuális memória elfogyott.

en: indent: Fatal Error:
hu: indent: Végzetes hiba:

en: indent: System Error:
hu: indent: Rendszerhiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Error
hu: Hiba

en: EOF encountered in comment
hu: EOF (fájl végjel) a megjegyzésben

en: Line broken
hu: Törött sor

en: Unexpected end of file
hu: Váratlan fájlvég

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
hu: %d nem üres sor és %d megjegyzés volt

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
hu: (Megjegyzéssorok)/(Kódsorok):%6.3f

en: Line broken 2
hu: Törött sor 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
hu: indent: csak egy kimeneti fájl van (a második %s volt)

en: indent: only one input file when output file is specified
hu: indent: csak egy bemeneti fájl lehet, amikor a kimenet meg van határozva

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
hu: indent: nem lehet megadni fájlnevet amikor a standard bemenet van meghatározva

en: indent: only one input file when stdout is used
hu: indent: csak egy bemeneti fájl lehet, amikor az stdout van használva

en: command line
hu: parancssor

en: Read profile %s
hu: A(z) %s profil olvasása

en: Can't open input file %s
hu: Nem lehet megnyitni a(z) %s bemeneti fájlt

en: Can't stat input file %s
hu: Nem lehet a minősíteni a(z) %s bemeneti fájlt

en: Zero-length file %s
hu: Figyelmeztetés: a(z) %s fájl nulla hosszúságú

en: File %s is too big to read
hu: A(z) %s fájl túl hosszú az olvasáshoz

en: System problem reading file %s
hu: Rendszerprobléma a(z) %s fájl olvasása közben

en: Error reading input file %s
hu: Hiba a(z) %s bemeneti fájl olvasása közben

en: Error closing input file %s
hu: Hiba a(z) %s bemeneti fájl lezárásakor

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
hu: A(z) %s NULL karaktereket tartalmaz:nem folytatható

en: Unterminated character constant
hu: Lezáratlan karakterállandó

en: Unterminated string constant
hu: Lezáratlan karakterlánc-állandó

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
hu: régi stílusú kétértelmű hozzárendelés "=%s". "= %s" feltételezve

en: indent: can't create %s
hu: indent: %s létrehozása nem lehetséges

en: Can't close output file %s
hu: Nem lehet a(z) %s kimeneti fájlt lezárni

en: Can't preserve modification time on output file %s
hu: Nem lehet a(z) %s kimeneti fájl módosítási idejét megőrizni

en: Unmatched 'else'
hu: Pár nélküli „else”

en: Stmt nesting error.
hu: Stmt beágyazási hiba.

en: Unknown code to parser
hu: Ismeretlen kód a feldolgozóban

en: CANNOT FIND '@' FILE!
hu: NINCS MEG A „@” FÁJL!
