GNU indent 2.2.12 - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
nl: Gebruik:  indent BESTAND [-o UITVOERBESTAND] [OPTIES]
         of:  indent BESTAND1 BESTAND2 ... BESTANDn [OPTIES]

en: %s: missing argument to parameter %s
nl: %s: ontbrekend argument bij optie %s

en: %s: unknown option "%s"
nl: %s: onbekende optie '%s'

en: option: %s
nl: optie: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
nl: %s: optie '%s' vereist een numeriek argument

en: set_option: internal error: p_type %d
nl: set_option(): *interne fout*: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
nl: Profiel bevat een onafgemaakt commentaar

en: Profile contains unpalatable characters
nl: Profiel bevat ongeldige tekens

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
nl: Het bestand genoemd in omgevingsvariable %s bestaat niet
    of is niet leesbaar

en: indent:  Strange version-control value
nl: indent: vreemde waarde voor versiebeheer

en: indent:  Using numbered-existing
nl: indent: bestaande nummering wordt gebruikt

en: indent: Can't make backup filename of %s
nl: indent: kan geen bestandsnaam maken voor een reservekopie van %s

en: Can't open backup file %s
nl: Kan reservekopiebestand %s niet openen

en: Can't write to backup file %s
nl: Kan reservekopiebestand %s niet schrijven

en: Can't preserve modification time on backup file %s
nl: Kan wijzigingstijd van reservekopiebestand %s niet behouden

en: indent: Virtual memory exhausted.
nl: indent: Onvoldoende virtueel geheugen beschikbaar.

en: indent: Fatal Error:
nl: indent: Fatale fout:

en: indent: System Error:
nl: indent: Systeemfout:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: EOF encountered in comment
nl: Einde van bestand werd bereikt midden in een commentaar

en: Line broken
nl: Regel afgebroken

en: Unexpected end of file
nl: Onverwacht bestandseinde

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
nl: Er waren %d niet-lege uitvoerregels en %d commentaarregels

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
nl: (Regels met commentaar)/(Regels met code): %6.3f

en: Line broken 2
nl: Regel afgebroken 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
nl: indent: slechts één uitvoerbestand is mogelijk (het tweede was %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
nl: indent: slechts één invoerbestand is toegestaan als uitvoerbestand gegeven is

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
nl: indent: bestandsnamen zijn niet toegestaan bij gebruik van standaardinvoer

en: indent: only one input file when stdout is used
nl: indent: slechts één invoerbestand is toegestaan bij gebruik van standaarduitvoer

en: command line
nl: opdrachtregel

en: Read profile %s
nl: Profiel %s gelezen

en: Can't open input file %s
nl: Kan invoerbestand %s niet openen

en: Can't stat input file %s
nl: Kan status van invoerbestand %s niet opvragen

en: Zero-length file %s
nl: Bestand %s heeft lengte nul

en: File %s is too big to read
nl: Bestand %s is te groot om in te lezen

en: System problem reading file %s
nl: Systeem heeft problemen met het lezen van bestand %s

en: Error reading input file %s
nl: Fout bij lezen van invoerbestand %s

en: Error closing input file %s
nl: Fout bij sluiten van invoerbestand %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
nl: Bestand %s bevat NULL-tekens; kan niet verdergaan

en: Unterminated character constant
nl: Onafgemaakte tekenconstante

en: Unterminated string constant
nl: Onafgemaakte tekenreeksconstante

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
nl: oudestijl-toewijzing ('=%s') is meerduidig; het is begrepen als '= %s'

en: indent: can't create %s
nl: indent: kan %s niet aanmaken

en: Can't close output file %s
nl: Kan uitvoerbestand %s niet sluiten

en: Can't preserve modification time on output file %s
nl: Kan wijzigingstijd van uitvoerbestand %s niet behouden

en: Unmatched 'else'
nl: Losse 'else'

en: Stmt nesting error.
nl: Nestingsfout van statements.

en: Unknown code to parser
nl: Onbekende code voor de ontleder

en: CANNOT FIND '@' FILE!
nl: KAN '@'-BESTAND NIET VINDEN!
