GNU indent 2.2.12 - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
sk: použitie: indent súbor [-o výstupný_súbor ] [ voľby ]
              indent súbor1 súbor2 ... súborN [ voľby ]

en: %s: missing argument to parameter %s
sk: %s: chýbajúci argument k parametru %s

en: %s: unknown option "%s"
sk: %s: neznáma voľba "%s"

en: option: %s
sk: voľba: %s

en: GNU indent %s
sk: GNU indent: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
sk: %s: voľba ``%s'' vyžaduje ako parameter číslo

en: set_option: internal error: p_type %d
sk: set_option: interná chyba: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
sk: Profil obsahuje neukončený komentár

en: Profile contains unpalatable characters
sk: Profil obsahuje nepríjemné znaky

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
sk: Súbor určený premennou prostredia %s neexistuje alebo je nečitateľný

en: indent:  Strange version-control value
sk: indent:  Divná hodnota version-control

en: indent:  Using numbered-existing
sk: indent:  Použijú sa existujúce očíslované

en: indent: Can't make backup filename of %s
sk: indent: Nemôžem vytvoriť záložnú kópiu súboru %s

en: Can't open backup file %s
sk: Nemôžem otvoriť záložný súbor %s

en: Can't write to backup file %s
sk: Nemôžem zapísať do záložného súboru %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
sk: Nemôžem zachovať čas zmeny záložného súboru %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
sk: indent: Vyčerpaná virtuálna pamäť.

en: indent: Fatal Error:
sk: indent: Závažná chyba:

en: indent: System Error:
sk: indent: Systémová chyba:

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Error
sk: Chyba

en: EOF encountered in comment
sk: V komentári sa vyskytol koniec súboru

en: Line broken
sk: Riadok poškodený

en: Unexpected end of file
sk: Neočakávaný koniec súboru

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
sk: Spracovaných %d neprázdnych výstupných riadkov a %d komentárov

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
sk: (Riadkov s komentármi)/(Riadkov s kódom): %6.3f

en: Line broken 2
sk: Riadok poškodený 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
sk: indent: iba jeden výstupný súbor (druhý bol %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
sk: indent: iba jeden vstupný súbor, keď je zadaný výstupný súbor

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
sk: indent: nemožno zadať súbory, ak ste zadali štandardný vstup

en: indent: only one input file when stdout is used
sk: indent: iba jeden vstupný súbor, keď je použitý štandardný výstup

en: command line
sk: príkazový riadok

en: Read profile %s
sk: Čítať profil %s

en: Can't open input file %s
sk: Nemôžem otvoriť vstupný súbor %s

en: Can't stat input file %s
sk: Nemôžem zistiť stav vstupného súboru %s

en: Zero-length file %s
sk: Súbor %s má nulovú dĺžku

en: File %s is too big to read
sk: Súbor %s je príliš veľký na čítanie

en: System problem reading file %s
sk: Systémový problém pri čítaní súboru %s

en: Error reading input file %s
sk: Chyba pri čítaní vstupného súboru %s

en: Error closing input file %s
sk: Chyba pri zatváraní vstupného súboru %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
sk: Súbor %s obsahuje nulové znaky: nemožno pokračovať

en: Unterminated character constant
sk: Neukončená znaková konštanta

en: Unterminated string constant
sk: Neukončená reťazcová konštanta

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
sk: nejednoznačnosť priradenia starého štýlu v "=%s". Predpokladá sa "= %s"

en: indent: can't create %s
sk: indent: nemôžem vytvoriť %s

en: Can't close output file %s
sk: Nemôžem zatvoriť výstupný súbor %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
sk: Nemôžem zachovať čas zmeny výstupného súboru %s

en: Unmatched 'else'
sk: Nezodpovedajúce 'else'

en: Stmt nesting error.
sk: Chyba vnorenia stmt.

en: Unknown code to parser
sk: Analyzátor nepozná tento kód

en: CANNOT FIND '@' FILE!
sk: NEPODARILO SA NÁJSŤ SÚBOR '@'!
