indent-2.2.10 - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
sr: употреба: indent датотека  [-o излазна_датотека ]  [ опције ]
              indent датотека1 датотека2 ... датотекаН [ опције ]

en: %s: missing argument to parameter %s
sr: %s: параметру %s недостаје аргумент

en: %s: unknown option "%s"
sr: %s: непозната опција „%s“

en: option: %s
sr: опција: %s

en: GNU indent %s
sr: ГНУ увлачење %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
sr: %s: опција „%s“ захтева бројни параметар

en: set_option: internal error: p_type %d
sr: подеси_опцију: унутрашња грешка: п_врста %d

en: Profile contains an unterminated comment
sr: Профил садржи незавршени коментар

en: Profile contains unpalatable characters
sr: Профил садржи непожељне знакове

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
sr: Датотека названа променљивом окружења %s не постоји или није читљива

en: indent:  Strange version-control value
sr: indent:  Чудна вредност за контролу верзије

en: indent:  Using numbered-existing
sr: indent:  Користим постојеће набрајање

en: indent: Can't make backup filename of %s
sr: indent: Не могу да направим име резервне датотеке за %s

en: Can't open backup file %s
sr: Не могу да отворим резервну датотеку %s

en: Can't write to backup file %s
sr: Не могу да пишем у резервну датотеку %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
sr: Не могу да очувам време измене резервне датотеке %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
sr: indent: Виртуелна меморија је истрошена.

en: indent: Fatal Error:
sr: indent: Кобна грешка:

en: indent: System Error:
sr: indent: Системска грешка:

en: Warning
sr: Упозорење

en: Error
sr: Грешка

en: EOF encountered in comment
sr: Крај датотеке (EOF) затечен у коментару

en: Line broken
sr: Преломљен ред

en: Unexpected end of file
sr: Неочекиван крај датотеке

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
sr: Излаз садржи %d непразних линија и %d коментара

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
sr: (Редова са коментаром)/(Редова са кôдом): %6.3f

en: Line broken 2
sr: Преломљен ред 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
sr: indent: само једна излазна датотека (друга је била %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
sr: indent: само једна улазна датотека када је излазна датотека наведена

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
sr: indent: не могу се имати датотеке када се користи стандардни улаз

en: indent: only one input file when stdout is used
sr: indent: само једна улазна датотека када се користи стандардни излаз

en: command line
sr: линија наредби

en: Read profile %s
sr: Учитај профил %s

en: Can't open input file %s
sr: Не могу да отворим улазну датотеку %s

en: Can't stat input file %s
sr: Не могу да проучим улазну датотеку %s

en: Zero-length file %s
sr: Датотека нулте величине %s

en: File %s is too big to read
sr: Датотека %s је исувише велика за читање

en: System problem reading file %s
sr: Системски проблем читајући датотеку %s

en: Error reading input file %s
sr: Грешка читајући улазну датотеку %s

en: Error closing input file %s
sr: Грешка при затварању улазне датотеке %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
sr: Датотека %s садржи непостојеће (NULL) знакове: не могу наставити

en: Unterminated character constant
sr: Непрекинута константа знака

en: Unterminated string constant
sr: Непрекинута константа ниске

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
sr: двозначност старог начина доделе "=%s". Замена „= %s“

en: indent: can't create %s
sr: indent: не могу да створим %s

en: Can't close output file %s
sr: Не могу да затворим излазну датотеку %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
sr: Не могу да очувам време измене излазне датотеке %s

en: Unmatched 'else'
sr: Неупарено „else“

en: Stmt nesting error.
sr: Грешка при угњежђавању наредби.

en: Unknown code to parser
sr: Непознат кôд растављачу

en: CANNOT FIND '@' FILE!
sr: НЕ МОГУ ДА ПРОНАЂЕМ „@“ ДАТОТЕКУ!
