indent 2.2.10 - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
tr: kullanım: indent dosya [-o çıkışdosyası ] [ seçenekler ]
           indent dosya1 dosya2 ... dosyaN [ seçenekler ]

en: %s: missing argument to parameter %s
tr: %s: parametrede eksik argüman %s

en: %s: unknown option "%s"
tr: %s: bilinmeyen seçenek "%s"

en: option: %s
tr: seçenek: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
tr: %s: ``%s'' seçeneği sayısal parametre gerektirir

en: set_option: internal error: p_type %d
tr: set_option: içsel hata: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
tr: Profil sonlanmamış bir açıklama içeriyor

en: Profile contains unpalatable characters
tr: Profil geçersiz karakterler içeriyor

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
tr: %s ortam değişkeni ile adlandırılan dosya yok veya okunabilir değil

en: indent:  Strange version-control value
tr: indent: Garip sürüm-denetim değeri

en: indent:  Using numbered-existing
tr: indent: Varolan sürüm kullanılıyor

en: indent: Can't make backup filename of %s
tr: indent: %s yedek dosyası oluşturulamadı

en: Can't open backup file %s
tr: %s yedek dosyası açılamadı

en: Can't write to backup file %s
tr: %s yedek dosyasına yazılamadı

en: Can't preserve modification time on backup file %s
tr: %s yedek dosyasının değişim zaman damgası korunamadı

en: indent: Virtual memory exhausted.
tr: indent: Sanal bellek tükendi.

en: indent: Fatal Error:
tr: indent: Ölümcül Hata:

en: indent: System Error:
tr: indent: Sistem Hatası:

en: Warning
tr: Uyarı

en: Error
tr: Hata

en: EOF encountered in comment
tr: Açıklama içinde dosya sonu (EOF)

en: Line broken
tr: Satır hatalı

en: Unexpected end of file
tr: Beklenmeyen dosya sonu

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
tr: %d boş olmayan çıktı satırı ve %d açıklama vardı

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
tr: (Açıklama satırları)/(Program satırları): %6.3f

en: Line broken 2
tr: Satır hatalı 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
tr: indent: yalnızca bir çıktı dosyası (2. %s idi)

en: indent: only one input file when output file is specified
tr: indent: çıktı dosyası verildiği zaman yalnızca bir girdi dosyası

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
tr: indent: standart girdi belirtildiği zaman dosya adı verilemez

en: indent: only one input file when stdout is used
tr: indent: standart çıktı kullanıldığı zaman yalnızca bir girdi dosyası

en: command line
tr: komut satırı

en: Read profile %s
tr: %s profili okundu

en: Can't open input file %s
tr: %s girdi dosyası açılamadı

en: Can't stat input file %s
tr: %s girdi dosyası durumlanamadı

en: Zero-length file %s
tr: Sıfır uzunlukta dosya %s

en: File %s is too big to read
tr: %s dosyası okumak için fazla büyük

en: System problem reading file %s
tr: %s dosyası okunurken sistem sorunu oluştu

en: Error reading input file %s
tr: %s girdi dosyası okunurken hata oluştu

en: Error closing input file %s
tr: %s girdi dosyası kapatılırken hata oluştu

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
tr: %s dosyası NULL karakter içeriyor: devam edilemiyor

en: Unterminated character constant
tr: Sonlanmamış karakter sabiti

en: Unterminated string constant
tr: Sonlanmamış dizge sabiti

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
tr: "=%s" içerisinde eski tarz değer atama belirsizliği. "=%s" varsayıldı.

en: indent: can't create %s
tr: indent: %s oluşturulamadı

en: Can't close output file %s
tr: %s çıktı dosyası kapatılamadı

en: Can't preserve modification time on output file %s
tr: %s çıktı dosyasının değişim zamanı korunamadı

en: Unmatched 'else'
tr: Karşılıksız 'else'

en: Stmt nesting error.
tr: İfade iç içeliği hatası.

en: Unknown code to parser
tr: Ayrıştırıcıya bilinmeyen kod

en: CANNOT FIND '@' FILE!
tr: '@' DOSYASI BULUNAMADI!
