GNU indent 2.2.12 - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
uk: користування: indent файл [-o файл результатів ] [ параметри ]
           indent файл1 файл2 ... файлN [ параметри ]

en: %s: missing argument to parameter %s
uk: %s: пропущено аргумент параметра %s

en: %s: unknown option "%s"
uk: %s: невідомий параметр «%s»

en: option: %s
uk: параметр: %s

en: GNU indent %s
uk: GNU indent: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
uk: %s: для параметр «%s» слід вказати числове значення

en: set_option: internal error: p_type %d
uk: set_option: внутрішня помилка: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
uk: Профіль містить незавершений коментар

en: Profile contains unpalatable characters
uk: Профіль містить неприпустимі символи

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
uk: Файла, визначеного змінною середовища %s, не існує або цей файл не читабельний

en: indent:  Strange version-control value
uk: indent: дивне значення версії

en: indent:  Using numbered-existing
uk: indent: використовуються наявні числа

en: indent: Can't make backup filename of %s
uk: indent: Не вдається створити резервну копію файла %s

en: Can't open backup file %s
uk: Не вдається відкрити резервну копію файла %s

en: Can't write to backup file %s
uk: Не вдається записати резервну копію файла %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
uk: Не вдається змінити дату зміни файла резервної копії %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
uk: indent: Вичерпано віртуальну пам'ять

en: indent: Fatal Error:
uk: indent: Критична помилка:

en: indent: System Error:
uk: indent: Системна помилка:

en: Warning
uk: Попередження

en: Error
uk: Помилка

en: EOF encountered in comment
uk: Кінець файла всередині коментаря

en: Line broken
uk: Рядок пошкоджений

en: Unexpected end of file
uk: Несподіваний кінець файла

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
uk: Було %d непорожніх вихідних рядків та %d коментарів

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
uk: (коментарі)/(код): %6.3f

en: Line broken 2
uk: Рядок зіпсований 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
uk: indenr: лише один вихідний файл (другий був %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
uk: indent: можна використовувати лише один вхідний файл, коли вказано файл результатів

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
uk: indent: не можна вказувати назви файлів, коли вказано стандартний потік вводу

en: indent: only one input file when stdout is used
uk: indent: лише один вхідний файл, коли вказано стандартний потік вводу

en: command line
uk: командний рядок

en: Read profile %s
uk: Читаємо профіль %s

en: Can't open input file %s
uk: Не вдається відкрити вхідний файл %s

en: Can't stat input file %s
uk: Не вдається отримати статус вхідного файла %s

en: Zero-length file %s
uk: Файл %s має нульову довжину

en: File %s is too big to read
uk: Файл %s надто великий

en: System problem reading file %s
uk: Системна помилка читання файла %s

en: Error reading input file %s
uk: Помилка читання вхідного файла %s

en: Error closing input file %s
uk: Помилка під час спроби закриття вхідного файла %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
uk: Файл %s містить символи NULL: обробка неможлива

en: Unterminated character constant
uk: Незавершена символьна константа

en: Unterminated string constant
uk: Незавершена рядкова константа

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
uk: призначення у старому стилі, неоднозначне у «=%s». Вважаємо, що мали на увазі «= %s»

en: indent: can't create %s
uk: indent: не вдається створити %s

en: Can't close output file %s
uk: Не вдається відкрити вхідний файл %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
uk: Не вдається зберегти час зміни вхідного файла %s

en: Unmatched 'else'
uk: 'else' без пари

en: Stmt nesting error.
uk: Помилка вкладення stmt.

en: Unknown code to parser
uk: Невідомий для аналізатора код

en: CANNOT FIND '@' FILE!
uk: НЕ ВДАЛОСЯ ЗНАЙТИ ФАЙЛ '@'!
