indent 2.2.8 - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
ca: ús: indent fitxer [-o fitxer_de_salida ] [ opcions ]
           indent fitxer1 fitxer2 ... fitxerN [ opcions ]

en: %s: missing argument to parameter %s
ca: %s: falta l’argument per al paràmetre %s

en: %s: unknown option "%s"
ca: %s: es desconeix l’opció «%s»

en: option: %s
ca: opció: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
ca: %s: l’opció «%s» requereix un paràmetre numèric

en: set_option: internal error: p_type %d
ca: set_option: error intern: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
ca: El perfil conté un comentari no determinat

en: Profile contains unpalatable characters
ca: El perfil conté caràcters no acceptables

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
ca: El fitxer anomenat per la variable d’entorn %s no existeix o no es pot llegir

en: indent:  Strange version-control value
ca: indent:  Valor del control de versió extrany

en: indent:  Using numbered-existing
ca: indent: Ús de numerats existents

en: indent: Can't make backup filename of %s
ca: indent: No es pot fer una còpia de seguretat del fitxer %s

en: Can't open backup file %s
ca: No es pot obrir la còpia de seguretat %s

en: Can't write to backup file %s
ca: No es pot escriure a la còpia de seguretat %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
ca: No es pot conservar la modificació de temps en la còpia de seguretat %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
ca: indent: Memòria virtual exhaurida.

en: indent: Fatal Error:
ca: indent: Error fatal:

en: indent: System Error:
ca: indent: Error del sistema:

en: Warning
ca: Advertència

en: EOF encountered in comment
ca: S'ha trobat EOF en el comentari

en: Line broken
ca: Línia trencada

en: Unexpected end of file
ca: Inesperat final de fitxer

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
ca: Hi havia %d de línies no buides de sortida i %d comentaris

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
ca: (Línies amb comentaris)/(Línies amb codi): %6.3f

en: Line broken 2
ca: Línia trencada 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
ca: indent: només un fitxer de sortida (el 2n era %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
ca: indent: només un fitxer d'entrada quan el fitxer de sortida és especificat

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
ca: indent: no hi pot haver noms de fitxer quan s'especifica l'entrada estàndard

en: indent: only one input file when stdout is used
ca: indent: només un fitxer d'entrada quan stdout és emprat

en: command line
ca: línia d’ordres

en: Read profile %s
ca: Llegir perfil %s

en: Can't open input file %s
ca: No es pot obrir el fitxer d'entrada %s

en: Can't stat input file %s
ca: No hi pot haver el fitxer d'entrada %s

en: Zero-length file %s
ca: Fitxer de longitud zero %s

en: File %s is too big to read
ca: El fitxer %s és massa gran per ser llegit

en: System problem reading file %s
ca: Problema del sistema en llegir el fitxer %s

en: Error reading input file %s
ca: Error en llegir el fitxer d'entrada %s

en: Error closing input file %s
ca: Error en tancar el fitxer d'entrada %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
ca: El fitxer %s conté caràcters NULL; no es pot continuar

en: Unterminated character constant
ca: La constant caràcter no és acabada

en: Unterminated string constant
ca: La constant string no és acabada

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
ca: ambigüetat d'assignació old-style en "=%s".  S'assumeix "= %s"

en: indent: can't create %s
ca: indent: no es pot crear %s

en: Can't close output file %s
ca: No es pot tancar el fitxer de sortida %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
ca: No s'ha pogut conservar el temps de modificació en el fitxer de sortida %s

en: Unmatched 'else'
ca: 'else' desaparellat

en: Stmt nesting error.
ca: Stmt error de nesting

en: Unknown code to parser
ca: Codi desconegut per l'analitzador de sintaxis

en: CANNOT FIND '@' FILE!
ca: NO ES POT TROBAR EL FITXER '@'!
