GNU indent 2.2.12 - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
cs: Použití: indent SOUBOR [-o VÝSTUPNÍ_SOUBOR] [PŘEPÍNAČE]
             indent SOUBOR1 SOUBOR2… SOUBORN [PŘEPÍNAČE]

en: %s: missing argument to parameter %s
cs: %s: u parametru %s chybí argument

en: %s: unknown option "%s"
cs: %s: neznámý přepínač „%s“

en: option: %s
cs: přepínač: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
cs: %s: přepínač „%s“ vyžaduje číselný parametr

en: set_option: internal error: p_type %d
cs: set_option: vnitřní chyba: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
cs: Profil obsahuje neukončený komentář

en: Profile contains unpalatable characters
cs: Profil obsahuje nepřijatelné znaky

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
cs: Soubor uvedený v proměnné prostředí %s neexistuje nebo není čitelný

en: indent:  Strange version-control value
cs: indent: Podivná hodnota proměnné řídící verzování (VERSION_CONTROL)

en: indent:  Using numbered-existing
cs: indent: Použiji „numbered-existing“ (číslované verze)

en: indent: Can't make backup filename of %s
cs: indent: Nelze vytvořit název záložního souboru pro %s

en: Can't open backup file %s
cs: Záložní soubor %s nezle otevřít

en: Can't write to backup file %s
cs: Do záložního souboru %s nelze zapisovat

en: Can't preserve modification time on backup file %s
cs: Nelze zachovat čas změny obsahu záložního souboru %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
cs: indent: Virtuální paměť vyčerpána.

en: indent: Fatal Error:
cs: indent: Závažná chyba:

en: indent: System Error:
cs: indent: Systémová chyba:

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: EOF encountered in comment
cs: Konec souboru nalezen uvnitř komentáře

en: Line broken
cs: Řádek zalomen

en: Unexpected end of file
cs: Neočekávaný konec souboru

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
cs: Na výstup bylo zasláno %d neprázdných řádků a %d komentářů

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
cs: Řádku včetně komentářů / řádků kódu: %'6.3f

en: Line broken 2
cs: Zalomený řádek 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
cs: indent: pouze jeden výstupní soubor (druhý byl %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
cs: indent: pouze jeden vstupní soubor, když je zadán výstupní soubor

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
cs: indent: je-li zadán standardní vstup, nelze udávat názvy souborů

en: indent: only one input file when stdout is used
cs: indent: je-li použit standardní výstup, lze zadat jen jeden vstupní soubor

en: command line
cs: příkazová řádka

en: Read profile %s
cs: Čtu profil %s

en: Can't open input file %s
cs: Nelze otevřít vstupní soubor %s

en: Can't stat input file %s
cs: Nelze získat informace o vstupním souboru %s

en: Zero-length file %s
cs: Soubor %s má nulovou délku

en: File %s is too big to read
cs: Soubor %s je pro čtení příliš velký

en: System problem reading file %s
cs: Systémové problémy při čtení souboru %s

en: Error reading input file %s
cs: Chyba při čtení vstupního souboru %s

en: Error closing input file %s
cs: Chyba při zavírání vstupního souboru %s

en: File %s contains NULL-characters: cannot proceed
cs: Soubor %s obsahuje NULLové znaky: nelze pokračovat

en: Unterminated character constant
cs: Neukončená znaková konstanta

en: Unterminated string constant
cs: Neukončená řetězcová konstanta

en: old style assignment ambiguity in "=%s". Assuming "= %s"
cs: přiřazení ve starém slohu je nejednoznačné v „=%s“. Předpokládá se „= %s“.

en: indent: can't create %s
cs: indent: nelze vytvořit %s

en: Can't close output file %s
cs: Nelze zavřít výstupní soubor %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
cs: Nelze zachovat čas změny obsahu výstupního souboru %s

en: Unmatched 'else'
cs: Nadbytečné „else“

en: Stmt nesting error.
cs: Chyba zanořování bloků příkazů.

en: Unknown code to parser
cs: Parser takovému kódu nerozumí

en: CANNOT FIND '@' FILE!
cs: NELZE NALÉZT „@“-SOUBOR!
