indicator-sensors - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Enabled sensors
ca: Sensors activats

en: Temperature scale
ca: Escala de temperatures

en: Show indicator
ca: Mostra indicador

en: Preferences…
ca: Preferències…

en: Preferences
ca: Preferències

en: About
ca: Quant a

en: Quit
ca: Surt

en: No Sensors
ca: No hi ha sensors

en: No active sensors
ca: No hi ha sensors actius

en: Icon
ca: Icona

en: Label
ca: Etiqueta

en: Enabled
ca: Activat

en: Alarm
ca: Alarma

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Below
ca: Per sota

en: Above
ca: Per damunt

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Fan
ca: Ventilador
