indicator-sensors - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Primary sensor to display
cs: Hlavní senzor k zobrazení

en: The primary sensor to display in the indicator, identified by it’s path.
cs: Hlavní senzor k zobrazení v indikátoru, každý je identifikován vlastní hlavičkou.

en: Display flags for the indicator
cs: Zobrazení příznaků pro indikátor

en: The elements used to display the primary sensor within the indicator.
cs: Tyto prvky slouží k zobrazení hlavního senzoru uvnitř indikátoru.

en: Enabled sensors
cs: Povolit senzory

en: The list of enabled sensors to monitor, each identified by it’s path.
cs: Seznam povolených senzorů k monitorování, každý je identifikován vlastní hlavičkou.

en: Temperature scale
cs: Teplotní stupnice

en: The temperature scale to display temperature sensor values.
cs: Teplotní stupnice ke zobrazení teplotních hodnot senzoru.

en: Show indicator
cs: Zobrazit indikátor

en: Whether to show the indicator in the notification area.
cs: Zobrazení indikátoru v oznamovací oblasti.

en: Hardware Sensors Indicator
cs: Indikátor hardwarových senzorů

en: An indicator for Unity which displays hardware sensor readings
cs: Indikátor pro Unity, který zobrazuje hodnoty hardwarových senzorů

en: No Sensors Enabled For Monitoring
cs: Žádné senzory nejsou povoleny pro monitorování

en: Sensors detected but none are enabled for monitoring. To enable monitoring of sensors open the Preferences window and select the sensors to monitor
cs: Senzory jsou detekovány, ale žádný není povolen pro monitorování. Pro povolení senzorů otevřete nabídku s nastavením a vyberte požadovaný senzor

en: Indicator for GNOME / Unity showing hardware sensors.
cs: Indikátor pro GNOME / Unity zobrazující hardwarové senzory.

en: Preferences…
cs: Předvolby…

en: Preferences
cs: Předvolby

en: About…
cs: O aplikaci...

en: About
cs: O aplikaci

en: Quit
cs: Ukončit

en: No Sensors
cs: Žádný senzor

en: No active sensors
cs: Žádné aktivní senzory

en: Sensor
cs: Senzor

en: Icon
cs: Ikona

en: Label
cs: Označení

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Hardware Sensors Indicator Preferences
cs: Predvolby indikátora hardvérových senzorov

en: General
cs: Obecné

en: Start automatically on login
cs: Spustit při přihlášení

en: Primary sensor display
cs: Primární zobrazení senzoru

en: Value
cs: Hodnota

en: Celsius (°C)
cs: Celsia (°C)

en: Fahrenheit (°F)
cs: Fahrenheita (°F)

en: Sensor Alarm
cs: Alarm senzoru

en:  Sensor Properties
cs:  Vlastnosti senzorů

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Below
cs: Nižší než

en: Above
cs: Vyšší než

en: Low value
cs: Nejnižší hodnota

en: High value
cs: Nejvyšší hodnota

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading temperature value for GPU %d
cs: Chyba při získávání informací o teplotě GPU %d

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading fanspeed value for GPU %d
cs: Chyba při získávání hodnot pro rychlost větráčku GPU %d

en: Temperature
cs: Teplota

en: Fan
cs: Větrák

note: first placeholder is sensor name, * second is error message
en: Error getting sensor value for sensor %s: %s [%d]
cs: Chyby při získávání hodnoty ze senzoru %s: %s [%d]

en: No Sensors Detected
cs: Žádné senzory nejsou detekovány

en: Try running the command 'sensors-detect' from the command-line and restarting %s
cs: Spusťte příkaz 'sensors-detect' z příkazové řádky a restartujte %s

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
cs: Chyba při získávání hodnoty ze senzoru %s

en: Error reading new SMART data for sensor %s
cs: Chyba při čtení SMART dat u senzoru %s

en: Error refreshing SMART data for sensor %s
cs: Chyba při znovu načítání SMART dat u senzoru %s
