indicator-sensors - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Primary sensor to display
gl: Sensor primario a visualizar

en: The primary sensor to display in the indicator, identified by it’s path.
gl: O sensor primario a mostrar no indicador, identificado pola súa ruta.

en: Enabled sensors
gl: Sensores activados

en: The list of enabled sensors to monitor, each identified by it’s path.
gl: A lista de sensores activados a monitorizar, cada un identificado con unha ruta.

en: Temperature scale
gl: Escala de temperatura

en: The temperature scale to display temperature sensor values.
gl: A escala de temperatura para visualizar os valores de sensores de temperatura.

en: Hardware Sensors Indicator
gl: Indicador dos sensores de hardware

en: An indicator for Unity which displays hardware sensor readings
gl: Un indicador para Unity que mostra as lecturas dos sensores de hardware

en: Preferences…
gl: Preferencias...

en: Quit
gl: Saír

en: No Sensors
gl: Sen sensores

en: No active sensors
gl: Non hai sensores activos

en: Label
gl: Etiqueta

en: Enabled
gl: Activado

en: General
gl: Xeral

en: Start automatically on login
gl: Iniciar automaticamente ao inicio

en: Sensor Alarm
gl: Alarma de sensor

en:  Sensor Properties
gl:  Propiedades de sensores

en: Alarm
gl: Alarma

en: Disabled
gl: Desactivada

en: Below
gl: Baixar

en: Above
gl: Subir

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading temperature value for GPU %d
gl: Produciuse un erro ao ler o valor de temperatura para a GPU %d

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading fanspeed value for GPU %d
gl: Produciuse un erro ao ler o valor de velocidade dos ventiladores para a GPU %d

en: Temperature
gl: Temperatura

en: Fan
gl: Ventilador

note: first placeholder is sensor name, * second is error message
en: Error getting sensor value for sensor %s: %s [%d]
gl: Produciuse un erro ao obter o valor do sensor para o sensor %s: %s [%d]

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
gl: Produciuse un erro ao obter o valor do sensor para o sensor %s

en: Error reading new SMART data for sensor %s
gl: Produciuse un erro ao ler os datos SMART novos para o sensor %s

en: Error refreshing SMART data for sensor %s
gl: Produciuse un erro ao actualizr os datos SMART para o sensor %s
