indicator-sensors - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Enabled sensors
lt: Įjungti davikliai

en: Temperature scale
lt: Temperatūros vienetai

en: Show indicator
lt: Rodyti daviklių indikatorių

en: Hardware Sensors Indicator
lt: Kompiuterio temperatūros ir kt. indikatorius

en: No Sensors Enabled For Monitoring
lt: Pasirinkite rodomus daviklius

en: Sensors detected but none are enabled for monitoring. To enable monitoring of sensors open the Preferences window and select the sensors to monitor
lt: Temperatūros (ar kiti) davikliai aptikti, bet nei vienas nepasirinktas stebėjimui. Atverkite „Nustatymų“ langą ir pasirinkite (įjunkite) daviklius, kuriuos norite stebėti

en: Indicator for GNOME / Unity showing hardware sensors.
lt: Kompiuterio temperatūros ir kt. daviklių indikatorius GNOME bei Unity aplinkoms.

en: Preferences…
lt: Nustatymai…

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: About…
lt: Apie…

en: About
lt: Apie

en: Quit
lt: Baigti

en: No Sensors
lt: Nėra daviklių

en: No active sensors
lt: Nepasirinktas daviklis

en: Sensor
lt: Daviklis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Label
lt: Pavadinimas

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Hardware Sensors Indicator Preferences
lt: Kompiuterio daviklių indikatoriaus nustatymai

en: General
lt: Bendri

en: Start automatically on login
lt: Pasileisti automatiškai prisijungus naudotojui

en: Value
lt: Reikšmė

en: Sensor Alarm
lt: Daviklio perspėjimas

en:  Sensor Properties
lt:  Daviklio savybės

en: Alarm
lt: Perspėjimas

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Below
lt: Žemiau

en: Above
lt: Virš

en: Low value
lt: Mažiausia reikšmė

en: High value
lt: Aukščiausia reikšmė

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Fan
lt: Vėdintuvas

note: first placeholder is sensor name, * second is error message
en: Error getting sensor value for sensor %s: %s [%d]
lt: Klaida gaunant duomenis iš daviklio „%s“: %s [%d]

en: No Sensors Detected
lt: Neaptiktas joks daviklis

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
lt: Klaida gaunant duomenis iš daviklio „%s“
