indicator-sensors - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Primary sensor to display
pl: Główny czujnik do wyświetlenia

en: The primary sensor to display in the indicator, identified by it’s path.
pl: Główny czujnik do wyświetlania we wskaźniku, identyfikowany przez jego ścieżkę.

en: Display flags for the indicator
pl: Wyświetlaj znaczniki dla wskaźnika

en: The elements used to display the primary sensor within the indicator.
pl: Elementy używane do wyświetlania głównego czujnika bez wskaźnika.

en: Enabled sensors
pl: Włączone czujniki

en: The list of enabled sensors to monitor, each identified by it’s path.
pl: Lista włączonych czujników do monitorowania, każdy identyfikowany jest przez jego ścieżkę.

en: Temperature scale
pl: Skala temperatury

en: The temperature scale to display temperature sensor values.
pl: Skala temperatury do wyświetlania wartości temperatury czujników.

en: Show indicator
pl: Pokaż wskaźnik

en: Whether to show the indicator in the notification area.
pl: Czy pokazywać wskaźnik w obszarze powiadomień.

en: An indicator for Unity which displays hardware sensor readings
pl: Wskaźnik dla interfejsu Unity, pokazujący odczyty czujników sprzętu

en: No Sensors Enabled For Monitoring
pl: Brak Czujników włączonych do monitorowania

en: Sensors detected but none are enabled for monitoring. To enable monitoring of sensors open the Preferences window and select the sensors to monitor
pl: Czujniki zostały wykryte, ale żadne nie są włączone do monitorowania. Aby włączyć monitorowanie czujników, otwórz okno Preferencje i wybierz czujniki do monitorowania.

en: Indicator for GNOME / Unity showing hardware sensors.
pl: Wskaźnik dla GNOME / Unity pokazujący czujniki sprzętu.

en: Preferences…
pl: Preferencje…

en: Preferences
pl: Preferencje

en: About…
pl: O programie...

en: About
pl: O programie

en: Quit
pl: Wyjdź

en: No Sensors
pl: Brak czujników

en: No active sensors
pl: Brak aktywnych czujników

en: Sensor
pl: Czujnik

en: Icon
pl: Ikona

en: Label
pl: Etykieta

en: Enabled
pl: Włączony

en: General
pl: Ogólne

en: Start automatically on login
pl: Uruchamiaj automatycznie przy logowaniu

en: Primary sensor display
pl: Główny wyświetlany czujnik

en: Value
pl: Wartość

en: Celsius (°C)
pl: Celsjusza (°C)

en: Fahrenheit (°F)
pl: Fahrenheita (°F)

en: Sensor Alarm
pl: Alarm Czujników

en:  Sensor Properties
pl:  Właściwości czujników

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Below
pl: Poniżej

en: Above
pl: Powyżej

en: Low value
pl: Niska wartość

en: High value
pl: Wysoka wartość

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading temperature value for GPU %d
pl: Błąd odczytu wartości temperatury dla GPU %d

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading fanspeed value for GPU %d
pl: Błąd odczytu prędkości wentylatora dla GPU %d

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Fan
pl: Wentylator

note: first placeholder is sensor name, * second is error message
en: Error getting sensor value for sensor %s: %s [%d]
pl: Błąd przy otrzymywaniu wartości czujnika  %s: %s [%d]

en: No Sensors Detected
pl: Nie wykryto czujników

en: Try running the command 'sensors-detect' from the command-line and restarting %s
pl: Spróbuj uruchomić komendę 'sensors-detect' z linii poleceń i zrestartować %s

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
pl: Błąd przy otrzymywaniu wartości czujnika %s

en: Error reading new SMART data for sensor %s
pl: Błąd odczytu nowych danych SMART dla czujnika %s

en: Error refreshing SMART data for sensor %s
pl: Błąd odświeżania danych SMART dla czujnika %s
