indicator-sensors - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Primary sensor to display
sk: Hlavný snímač na displeji

en: The primary sensor to display in the indicator, identified by it’s path.
sk: Hlavný senzor pre zobrazenie v indikátoru, každý je identifikovaný vlastnou hlavičkou.

en: Display flags for the indicator
sk: Zobrazenie znamenia pre indikátor

en: The elements used to display the primary sensor within the indicator.
sk: Základné zobrazenie hlavného snímača podľa indikátora.

en: Enabled sensors
sk: Povolené snimače

en: The list of enabled sensors to monitor, each identified by it’s path.
sk: Zoznam povolených senzorov na monitorovanie, každý je identifikovaný svojim miestom.

en: Temperature scale
sk: Nameraná teplota

en: The temperature scale to display temperature sensor values.
sk: Zobrazenie hodnoty teploty senzorov.

en: Show indicator
sk: Zobrazenie indikátora

en: Whether to show the indicator in the notification area.
sk: Zobrazenie indikátora v oznamovacej oblasti.

en: Hardware Sensors Indicator
sk: Indikátor snímača hardvéru

en: An indicator for Unity which displays hardware sensor readings
sk: Unity indikátor, ktorý zobrazuje hodnoty senzorov

en: No Sensors Enabled For Monitoring
sk: Nie sú povolené žiadne senzory pre monitorovanie

en: Sensors detected but none are enabled for monitoring. To enable monitoring of sensors open the Preferences window and select the sensors to monitor
sk: Senzory sú detekované, ale žiadny nieje povolený pre monitorovanie. Pre povolenie senzorov otvorte ponuku s nastavením a vyberte požadovaný senzor

en: Indicator for GNOME / Unity showing hardware sensors.
sk: Indikátor pre GNOME / Unity zobrazujúcí hardvérové senzory.

en: Preferences…
sk: Nastavenie...

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: About…
sk: O mne...

en: About
sk: O programe

en: Quit
sk: Ukončiť

en: No Sensors
sk: Bez snímača

en: No active sensors
sk: Neaktivované snímače

en: Sensor
sk: Snímač

en: Icon
sk: Ikona

en: Label
sk: Označenie

en: Enabled
sk: Aktivovaný

en: Hardware Sensors Indicator Preferences
sk: Predvoľby Indikátora Hardvérových Senzorov

en: General
sk: Všeobecné

en: Start automatically on login
sk: Zapnúť automaticky pri prihlásení

en: Primary sensor display
sk: Základný snímač displeja

en: Value
sk: Hodnota

en: Celsius (°C)
sk: Celzia (°C)

en: Sensor Alarm
sk: Snímač signalizácie

en:  Sensor Properties
sk:  Vlastnosti snímača

en: Alarm
sk: Signalizácia

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Below
sk: Nižšie

en: Above
sk: Vyššie

en: Low value
sk: Najnižšia hodnota

en: High value
sk: Najvyššia hodnota

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading temperature value for GPU %d
sk: Chybné načítanie hodnoty teploty pre GPU %d

note: first placeholder is sensor name
en: Error reading fanspeed value for GPU %d
sk: Chybné načítanie hodnoty otáčok ventilátora pre GPU %d

en: Temperature
sk: Teplota

en: Fan
sk: Ventilátor

note: first placeholder is sensor name, * second is error message
en: Error getting sensor value for sensor %s: %s [%d]
sk: Chyba pri získavaní hodnoty zo senzoru %s:  %s [%d]

note: translators: V is the unit for Voltage, replace with appropriate unit
en: V
sk: Volt

en: No Sensors Detected
sk: Nie sú detekované žiadne senzory

en: Try running the command 'sensors-detect' from the command-line and restarting %s
sk: Spustite príkaz 'sensors-detect' v príkazovom riadku a reštartujte %s

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
sk: Chyba pri získavaný hodnoty zo senzoru %s

en: Error reading new SMART data for sensor %s
sk: Chyba pri načítaný SMART dát zo senzoru %s

en: Error refreshing SMART data for sensor %s
sk: Chyba pri načítaný SMART dát pre senzor %s
