indicator-sensors - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled sensors
sr: Омогућени сензори

en: No Sensors
sr: Нема сензора

en: No active sensors
sr: Нема активних сензора

en: Sensor
sr: Сензор

en: Label
sr: Етикета

en: Enabled
sr: Укључено

en: General
sr: Опште

en: Start automatically on login
sr: Покрени приликом пријављивања

en: Celsius (°C)
sr: Целзијус (°C)

en: Fahrenheit (°F)
sr: Фаренхајт (°F)
