indicator-sensors - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled sensors
uk: Увімкнені датчики

en: Temperature scale
uk: Температурна шкала

en: Hardware Sensors Indicator
uk: Індикатор апаратних датчиків

en: An indicator for Unity which displays hardware sensor readings
uk: Індикатор показань апаратних датчиків для Unity

en: Quit
uk: Вийти

en: No Sensors
uk: Нема датчиків

en: No active sensors
uk: Немає активних датчиків

en: Sensor
uk: Датчик

en: Label
uk: Мітка

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: General
uk: Загальні налаштування

en: Start automatically on login
uk: Запускати автоматично при вході в систему

note: first placeholder is * sensor name
en: Error getting sensor value for sensor %s
uk: Помилка отримання значення для датчика %s
