input-pad HEAD - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: Alphabets
eu: Alfabetoak

en: Bold
eu: Lodia

en: Italic
eu: Etzana

en: All
eu: Guztia

en: Numbers
eu: Zenbakiak

en: Graphics
eu: Grafikoak

en: Arrow
eu: Gezia

en: General
eu: Orokorra

en: Command
eu: Komandoa

en: Date
eu: Data

en: Normal Date
eu: Data normala

en: Date and Time
eu: Data eta ordua

en: ISO 8601 date
eu: ISO 8601 data

en: Normal Time
eu: Ordu normala

en: English Time
eu: Ordua ingelesez

en: Month
eu: Hilabetea

en: English Month
eu: Hilabetea ingelesez

en: Short Month
eu: Hilabetearen laburdura

en: English Short Month
eu: Hilabetearen laburdura ingelesez

en: Weekday
eu: Asteguna

en: English Weekday
eu: Asteguna ingelesez

en: Short Weekday
eu: Astegunaren laburdura

en: English Short Weekday
eu: Astegunaren laburdura ingelesez

note: "IPA" stands for "International Phonetic Alphabet"
en: IPA (Obsolete)
eu: IPA (Zaharkitua)

note: "IPA" stands for "International Phonetic Alphabet"
en: IPA (Unofficial)
eu: IPA (ez-ofiziala)

en: Chat
eu: Berriketa

en: Star
eu: Izarra

en: Drink
eu: Edan

en: Beer
eu: Garagardoa

en: Cake
eu: Opila

en: Cat
eu: Katua

en: Dog
eu: Zakurra

en: Bear
eu: Hartza

en: Tongue
eu: Mihia

en: Boy
eu: Mutila

en: Confused
eu: Nahastuta

en: Angry
eu: Haserre

en: Crying
eu: Negarrez

en: Thinking
eu: Pentsatzen

en: Don't Know
eu: Ez dakit

en: Bunny
eu: Untxia

en: Devil
eu: Deabrua

en: Angel
eu: Angelua

en: Clock
eu: Ordularia

en: Coffee
eu: Kafea

en: Yes
eu: Bai

en: Sorry
eu: Barkatu

en: Crow
eu: Belea

en: Detail (Kuwashiku)
eu: Xehetasuna (Kuwashiku)

en: Bye
eu: Agur

en: Chinese
eu: Txinera

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Close
eu: _Itxi

en: Show _All Characters
eu: Erakutsi karaktere _guztiak

en: Show _Custom Characters
eu: Erakutsi karaktere _pertsonalizatuak

en: Show _Nothing
eu: Ez erakutsi ezer

en: Show _Keyboard Layout
eu: Erakutsi _teklatu-diseinua

en: _Help
eu: _Laguntza

en: You can choose encoding type
eu: Kodetze mota aukeratu dezakezu

en: _Send
eu: _Bidali

en: _Options
eu: _Aukerak

en: <b>Keyboard Option</b>
eu: <b>Teklatu aukera</b>

en: Arrows
eu: Geziak

en: Specials
eu: Bereziak

en: Display version
eu: Bistaratu bertsioa

en: Group
eu: Taldea

en: Subgroup
eu: Azpitaldea
