InVesalius3 - en to ms translation catalogue (80 entries)

en: Bone
ms: Tulang

en:  Off
ms: Padam

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Keep all slices
ms: Simpan semua kepingan

en: Skip 1 for each 2 slices
ms: Langkau 1 untuk setiap 2 kepingan

en: Skip 2 for each 3 slices
ms: Langkau 2 untuk setiap 3 kepingan

en: Skip 3 for each 4 slices
ms: Langkau 3 untuk setiap 4 kepingan

en: Skip 4 for each 5 slices
ms: Langkau 4 untuk setiap 5 kepingan

en: Skip 5 for each 6 slices
ms: Langkau 5 untuk setiap 6 kepingan

en: Default
ms: Mungkir

en: Hue
ms: Corak

en: Saturation
ms: Penepuan

en: Desert
ms: Gurun

en: Rainbow
ms: Pelangi

en: Ocean
ms: Lautan

en: Inverse Gray
ms: Kelabu songsang

en: Mask %d
ms: Topeng %d

en: Draw
ms: Lukis

en: Erase
ms: Padam

en: Threshold
ms: Ambang

en: Low
ms: Rendah

en: Medium
ms: Sederhana

en: High
ms: Tinggi

en: Optimal *
ms: Optimum

en: Surface %d
ms:  %d permukaan

en: Brain
ms: Otak

en: Default
ms: Mungkir

en: Larynx
ms: Halkum

en: Liver
ms: Hati

en: Lung - Soft
ms: Paru-paru-Lembut

en: Lung - Hard
ms: Paru-paru-Keras

en: Pelvis
ms: Tulang Punggung

en: Sinus
ms: Rongga

en: Vasculature - Hard
ms: Vasculature - Keras

en: Vasculature - Soft
ms: Vasculature - Lembut

en: Front
ms: Hadapan

en: Back
ms: Kembali

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Isometric
ms: Isometrik

en: Black & White
ms: Hitam & Putih

en: Bone + Skin
ms: Tulang & Kulit

en: Bone + Skin II
ms: Tulang & Kulit II

en: Glossy
ms: Gilap

en: Glossy II
ms: Gilap II

en: Pencil
ms: Pensil

en: Soft + Skin
ms: Lembut + Kulit

en: Soft + Skin II
ms: Lembut + Kulit II

en: Soft + Skin III
ms: Lembut + Kulit III

en: Soft
ms: Lembut

en: Standard
ms: Tahap

en: Vascular
ms: Pembuluh

en: Vascular II
ms: Pembuluh II

en: Vascular III
ms: Pembuluh III

en: Vascular IV
ms: Pembuluh IV

en: Cut plane
ms: Satah Pemotong

en: Fix gantry tilt applying the degrees below
ms: Baiki kemiringan gantri menggunakan darjah-darjah di bawah

en: Linear
ms: lurus

en: Angular
ms: Bersudut

en: Axial
ms: Paksi

en: Coronal
ms: Korona

en: Sagittal
ms: Sagital

en: Masks
ms: Topeng

en: Measures
ms: Ukuran

en: Measure distance
ms: Jarak Ukuran

en: Measure angle
ms: Sudut Ukuran

en: Name
ms: Nama

en: Mask
ms: Topeng

en: Volume (mm³)
ms: Isipadu (mm³)

en: Transparency
ms: Lut Sinaran

en: Location
ms: Lokasi

en: Type
ms: Jenis

en: Value
ms: Nilai

en: Select region of interest
ms: Pilih Rantau Kepentingan

en: Configure 3D surface
ms: konfigurasi Permukaan 3D

en: Export data
ms: Eksport data

en: Axial slice
ms: Kepingan paksi

en: Coronal slice
ms: Kepingan korona

en: Custom
ms: ukuran
