InVesalius3 - en to sr translation catalogue (50 entries)

en: Image size: %d x %d
sr: Величина слике: %d x %d

en: Spacing: %.2f
sr: Размак: %.2f

en: Location: %.2f
sr: Место: %.2f

en: %s %s
    Made in InVesalius
sr: %s %s
    Направљено у УВесалијусу

en: Image
sr: Слика

en: Bone
sr: Кост

en: Keep all slices
sr: Задржи све исечке

en: Skip 1 for each 2 slices
sr: Прескочи 1 за свака 2 исечка

en: Skip 2 for each 3 slices
sr: Прескочи 2 за свака 3 исечка

en: Skip 3 for each 4 slices
sr: Прескочи 3 за свака 4 исечка

en: Skip 4 for each 5 slices
sr: Прескочи 4 за свака 5 исечка

en: Skip 5 for each 6 slices
sr: Прескочи 5 за свака 6 исечка

en: Default
sr: Основно

en: Hue
sr: Нијанса

en: Saturation
sr: Засићеност

en: Desert
sr: Пустиња

en: Rainbow
sr: Дуга

en: Ocean
sr: Океан

en: Inverse Gray
sr: Обрнута сива

en: Mask %d
sr: Маска %d

en: Draw
sr: Исцртај

en: Erase
sr: Обриши

en: Threshold
sr: Осетљивост

en: Low
sr: Мала

en: Medium
sr: Средња

en: High
sr: Велика

en: Optimal *
sr: Оптимално *

en: Surface %d
sr: Површина %d

en: Abdomen
sr: Стомак

en: Brain
sr: Мозак

en: Default
sr: Основно

en: BMP image
sr: БМП слика

en: JPG image
sr: ЈПГ слика

en: PNG image
sr: ПНГ слика

en: PostScript document
sr: Пост скрипт документ

en: TIFF image
sr: ТИФФ слика

en: Image %d
sr: Слика %d

en: Data panel
sr: Панел података

en: About...
sr: О програму...

en: File
sr: Датотека

en: Help
sr: Помоћ

en: Ready
sr: Спреман

en: Patient name
sr: Име пацијента

en: Patient ID
sr: ИБ пацијента

en: Age
sr: Старост

en: Gender
sr: Пол

en: Date of birth
sr: Датум рођења

en: Circle
sr: Круг

en: Square
sr: Квадрат

en: Transparency:
sr: Провидност:
