iptux 0.8.0-b2 - en to nb_NO translation catalogue (155 entries)

en: LAN communication software
nb_NO: Kommunikasjonsprogramvare for lokalnett

en: Empty Message
nb_NO: Tom melding

en: Received an image
nb_NO: Mottok en melding

en: unknown command mode: %d
nb_NO: ukjent kommandomodus: %d

en: receive
nb_NO: motta

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Failed to receive the file "%s" from %s! expect length %lld, received %lld
nb_NO: Klarte ikke å motta filen «%s» fra %s. Forventet lengde %lld. Mottatt %lld.

en: mysterious
nb_NO: mystisk

en: TRANSLATOR NAME
nb_NO: Allan Nordhøy <epost@anotheragency.no>

en: Thanks to
nb_NO: Takk til

en: New Message from %s
nb_NO: Ny melding fra %s

en: New File from %s
nb_NO: Ny fil fra %s

en: Receiving File Finished
nb_NO: Fil mottatt

en: Couldn’t load icon: %s
nb_NO: Kunne ikke laste inn ikon: %s

en: Network
nb_NO: Nettverk

en: Preferences
nb_NO: Innstillinger

en: _Apply
nb_NO: _Bruk

en: _Cancel
nb_NO: _Avbryt

en: Photo
nb_NO: Bilde

en: Signature
nb_NO: Signatur

en: Panel font:
nb_NO: Panelskrift:

en: Save the chat history
nb_NO: Lagre sludringshistorikken

en: From:
nb_NO: Fra:

en: Beginning of the IP(v4) section
nb_NO: Begynnelsen av IP(v4)-delen

en: To:
nb_NO: Til:

en: End of the IP(v4) section
nb_NO: Slutten av IP(v4)-delen

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Import
nb_NO: Importer

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: From
nb_NO: Fra

en: To
nb_NO: Til

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Please select download folder
nb_NO: Velg nedlastingsmappe

en: Select Font
nb_NO: Velg skrift

en: Please select a personal photo
nb_NO: Velg et personlig bilde

en: Please select a file to import data
nb_NO: Velg en fil for å importere data

en: _Open
nb_NO: _Åpne

en: Save data to file
nb_NO: Lagre data til fil

en: _Save
nb_NO: _Lagre

en: The notification has been sent to %s.
nb_NO: Merknaden har blitt sendt til %s.

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Chat History
nb_NO: Sludringshistorikk

en: Remove Selected
nb_NO: Fjern valgte

en: File to send.
nb_NO: Fil å sende.

en: Sending progress.
nb_NO: Sendingsframdrift.

en: Files
nb_NO: Filer

en: Detail
nb_NO: Detalj

en: Name
nb_NO: Navn

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Path
nb_NO: Sti

en: Sending Progress.
nb_NO: Sendingsframdrift.

en: Member
nb_NO: Medlem

en: Pals
nb_NO: Venner

en: Select All
nb_NO: Velg alle

en: Clear Up
nb_NO: Tøm oppover

en: Talk with %s(%s) IP:%s
nb_NO: Snakk med %s(%s) IP:%s

en: Version: %s
nb_NO: Versjon: %s

en: Nickname: %s@%s
nb_NO: Kallenavn: %s@%s

en: Nickname: %s
nb_NO: Kallenavn: %s

en: User: %s
nb_NO: Bruker: %s

en: Host: %s
nb_NO: Vert: %s

en: Address: %s(%s)
nb_NO: Adresse: %s(%s)

en: Address: %s
nb_NO: Adresse: %s

en: Compatibility: Microsoft
nb_NO: Kompatibilitet: Microsoft

en: Compatibility: GNU/Linux
nb_NO: Kompatibilitet: Linux|GNU

en: System coding: %s
nb_NO: Systemkoding: %s

en: Signature:
nb_NO: Signatur:

en: 
    Photo:
nb_NO: 
    Bilde:

en: Files to be received
nb_NO: Filer å motta

en: Receiving progress.
nb_NO: Mottaksframdrift.

en: Accept
nb_NO: Godta

en: Refuse
nb_NO: Avslå

en: File received.
nb_NO: Fil mottatt.

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Receiving Progress.
nb_NO: Mottaksframdrift.

en: Pals Online: 0
nb_NO: Venner pålogget: 0

en: Search Pals
nb_NO: Søk etter venner

en: Nickname
nb_NO: Kallenavn

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: User
nb_NO: Bruker

en: Host
nb_NO: Vert

en: Version: %s
nb_NO: Versjon: %s

en: Nickname: %s@%s
nb_NO: Kallenavn: %s@%s

en: Nickname: %s
nb_NO: Kallenavn: %s

en: User: %s
nb_NO: Bruker: %s

en: Host: %s
nb_NO: Vert: %s

en: Address: %s(%s)
nb_NO: Adresse: %s(%s)

en: Address: %s
nb_NO: Adresse: %s

en: Compatibility: Microsoft
nb_NO: Kompatibilitet: Microsoft

en: Compatibility: GNU/Linux
nb_NO: Kompatibilitet: Linux|GNU

en: System coding: %s
nb_NO: Systemkoding: %s

en: Signature:
nb_NO: Signatur:

en: Pal's nickname:
nb_NO: Vennens kallenavn

en: System coding:
nb_NO: Systemkoding:

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Add Files
nb_NO: Legg til filer

en: Add Folders
nb_NO: Legg til mapper

en: Delete Resources
nb_NO: Slett ressurser

en: Clear Password
nb_NO: Tøm passord

en: Set Password
nb_NO: Sett passord

en: unknown
nb_NO: ukjent

en: File
nb_NO: Fil

en: Task
nb_NO: Oppgave

en: Peer
nb_NO: Likemann

en: Filename
nb_NO: Filnavn

en: Completed
nb_NO: Fullført

en: Progress
nb_NO: Framdrift

en: Cost
nb_NO: Kostnad

en: Remaining
nb_NO: Gjenstår

en: The file you want to open not exist!
nb_NO: Filen du ønsker å åpne finnes ikke.

en: Others
nb_NO: Andre

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: <ERROR>
nb_NO: <FEIL>

en: Confirm Exit
nb_NO: Bekreft avslutning

en: Request Shared Resources
nb_NO: Forespør delte ressurser

en: Agree
nb_NO: Godta

en: 
    Empty Password!
nb_NO: 
    Tomt passord.

en: Enter a New Password
nb_NO: Skriv inn et nytt passord

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Repeat:
nb_NO: Gjenta:

en: Please select a folder to save files.
nb_NO: Velg en mappe å lagre filer.

en: Detect pal
nb_NO: Oppdag venn

en: Detect
nb_NO: Oppdag

en: Send Message
nb_NO: Send melding

en: Change Info
nb_NO: Endre info

en: Delete Pal
nb_NO: Slett venn

en: _Preferences
nb_NO: _Innstillinger

en: _Quit
nb_NO: _Avslutt

en: _File
nb_NO: _Fil

en: _Detect
nb_NO: _Oppdag

en: _Find
nb_NO: _Finn

en: _View
nb_NO: _Vis

en: Sort
nb_NO: Sorter

en: By Nickname
nb_NO: Etter kallenavn

en: By IP
nb_NO: Etter IP

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: _Refresh
nb_NO: _Gjenoppfrisk

en: Insert Picture
nb_NO: Sett inn bilde

en: Attach File
nb_NO: Legg ved fil

en: Attach Folder
nb_NO: Legg ved mappe

en: Clear Chat History
nb_NO: Tøm sludringshistorikk

en: _Window
nb_NO: _Vindu

en: _Transmission
nb_NO: _Overføring

en: _Chat Log
nb_NO: _Sludringslogg

en: _System Log
nb_NO: _Systemlogg

en: _Help
nb_NO: _Hjelp

en: _About
nb_NO: _Om

en: Report Bug
nb_NO: Innrapporter feil

en: Open This File
nb_NO: Åpne denne filen

en: Open Containing Folder
nb_NO: Åpne inneholdende mappe

en: Clear Tasklist
nb_NO: Tøm oppgaveliste
