iptux - en to pl translation catalogue (191 entries)

en: It can:
pl: Umożliwia:

en: Fatal Error!!
    Failed to create new socket!
    %s
pl: Błąd Krytyczny!!
    Nie można utworzyć nowego gniazda sieciowego!
    %s

en: Open() file "%s" failed, %s
pl: Open() plik "%s" błąd, %s

en: Stat64() file "%s" failed, %s
pl: Stat64() plik "%s" błąd, %s

en: Mkdir() directory "%s" failed, %s
pl: Mkdir() katalog "%s" błąd, %s

en: Opendir() directory "%s" failed, %s
pl: Opendir() katalog "%s" błąd, %s

en: Your pal didn't receive the packet. He or she is offline maybe.
pl: Twój znajomy nie otrzymał pakietu. Być może jest niedostępny.

en: receive
pl: odbiór

en: Receive the file "%s" from %s successfully!
pl: Odbiór pliku "%s" od %s zakończony powodzeniem!

en: Failed to receive the directory "%s" from %s!
pl: Błąd odbioru katalogu "%s" od %s!

en: Receive the directory "%s" from %s successfully!
pl: Odbiór katalogu "%s" od %s zakończony powodzeniem!

en: send
pl: Wyślij

en: Failed to send the file "%s" to %s!
pl: Błąd wysyłania pliku "%s" do %s!

en: Send the file "%s" to %s successfully!
pl: Wysyłanie pliku "%s" do %s zakończone powodzeniem!

en: Failed to send the directory "%s" to %s!
pl: Błąd wysyłania katalogu "%s" do %s!

en: Send the directory "%s" to %s successfully!
pl: Wysyłanie katalogu "%s" do %s zakończone powodzeniem!

en: mysterious
pl: tajemniczy

en: TRANSLATOR NAME
pl: Eryk Michalak

en: Thanks to
pl: Podziękowania dla

en: Loading the process successfully!
pl: Proces załadowany pomyślnie

en: Receiving File Finished
pl: Zakończono otrzymywanie pliku

en: Personal
pl: Osobiste

en: Network
pl: Sieć

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Please input your nickname!
pl: Proszę wpisać swój nick

en: Please input your group name!
pl: Proszę wpisać swoją nazwę grupy!

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Signature
pl: Sygnatura

en: Preference network coding (You should be aware of what you are doing if you want to modify it.)
pl: Kandydat kodowania sieci (Zmień tylko gdy jesteś świadomy tego co robisz.)

en: Pal's default face picture:
pl: Domyślny avatar kontaktów:

en: Panel font:
pl: Czcionka panelu:

en: Automatically open the chat dialog
pl: Automatyczne otwieranie okna rozmowy

en: Automatically hide the panel after login
pl: Automatycznie ukryj panel po zalogowaniu

en: Automatically open the File Transmission Management
pl: Automatycznie otwórz Narzędzie Transmisji Plików

en: Use the 'Enter' key to send message
pl: Używaj 'Enter' by wysłać wiadomość

en: Automatically clean up the chat history
pl: Automatycznie czyść historię rozmowy

en: Save the chat history
pl: Zapisz historię rozmowy

en: Use the Blacklist (NOT recommended)
pl: Używaj Blacklisty ( NIE zalecane)

en: Filter the request of sharing files
pl: Filtruj żądanie współdzielenia plików

en: From:
pl: Od:

en: Beginning of the IP(v4) section
pl: Początek sekcji IP(v4)

en: To:
pl: Do:

en: End of the IP(v4) section
pl: Koniec sekcji IP(v4)

en: Add
pl: Dodaj

en: Delete
pl: Usuń

en: Added IP(v4) Section:
pl: Dodaj sekcję IP(v4)

en: Export
pl: Eksport

en: Clear
pl: Wyczyść

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Description
pl: Opis

en: Please select download folder
pl: Wybierz folder pobierania

en: Select Font
pl: Wybierz czcionkę

en: Fopen() file "%s" failed!
    %s
pl: Fopen() plik "%s" błąd!
    %s

en: Please select a face picture
pl: Wybierz avatar

en: Please select a personal photo
pl: Wybierz osobiste zdjęcie

en: 
    Illegal IP(v4) address: %s!
pl: 
    Nieprawidłowy adres IP(v4): %s!

en: Please select a file to import data
pl: Wybierz plik do zaimportowania danych

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Save data to file
pl: Zapisz dane do pliku

en: _Save
pl: _Zapisz

en: The notification has been sent to %s.
pl: Zgłoszenie zostało wysłane do %s.

en: %s To Send.
pl: %s do wysłania.

en: Close
pl: Zamknij

en: Send
pl: Wyślij

en: File to send.
pl: Plik do wysłania.

en: Sending progress.
pl: Postęp wysyłania.

en: Dirs
pl: Katalogi

en: Detail
pl: Szczegół

en: Name
pl: Nazwa

en: Size
pl: Rozmiar

en: Path
pl: Ścieżka

en: Member
pl: Członek

en: Pals
pl: Znajomi

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Reverse Select
pl: Wybór zwrotu

en: Clear Up
pl: Wyczyść

en: Talk with the group %s
pl: Rozmawiaj z grupą %s

en: Version: %s
pl: Wersja: %s

en: Nickname: %s@%s
pl: Nick: %s@%s

en: Nickname: %s
pl: Nick: %s

en: User: %s
pl: Użytkownik: %s

en: Address: %s(%s)
pl: Addres: %s(%s)

en: Address: %s
pl: Addres: %s

en: Compatibility: Microsoft
pl: Kompatybilność: Microsoft

en: Compatibility: GNU/Linux
pl: Kompatybilność: GNU/Linux

en: System coding: %s
pl: Kodowanie Systemu: %s

en: Signature:
pl: Sygnatura:

en: 
    Photo:
pl: 
    Zdjęcie:

en: Please select a picture to insert the buffer
pl: Wybierz zdjęcie, aby wstawić do bufora

en: Receiving progress.
pl: Postęp otrzymywania.

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Refuse
pl: Odrzuć

en: Source
pl: Źródło

en: SaveAs
pl: Zapisz jako

en: %s to Receive.
pl: %s do otrzymania.

en: Recevied-From: Nickname:%s User:%s Host:%s
pl: Otrzymane od: Nick:%s Użytkownik:%s Host:%s

en: Send-To: Nickname:%s User:%s Host:%s
pl: Wysłane do: Nick:%s Użytkownik:%s Host:%s

en: Send-Broadcast
pl: Wysłane-Rozgłoszenie

en: User:%s Host:%s
pl: Użytkownik:%s Host:%s

en: Pals Online: 0
pl: Znajomych Online: 0

en: Search Pals
pl: Szukaj Znajomych

en: Nickname
pl: Nick

en: Group
pl: Grupa

en: User
pl: Użytkownik

en: Change Pal's Information
pl: Zmień Informacje o znajomym

en: Pal's nickname:
pl: Nick Znajomego:

en: Please input pal's new nickname!
pl: Wpisz nowy nick znajomego!

en: Pal's group name:
pl: Nazwa grupy Znajomego

en: Please input pal's new group name!
pl: Wpisz nową nazwę grupy znajomego!

en: System coding:
pl: Kodowanie Systemu:

en: Be SURE to know what you are doing!
pl: Upewnij się, że WIESZ CO ROBISZ!

en: Pal's face picture:
pl: Avatar Znajomego:

en: Be compatible with iptux's protocol (DANGEROUS)
pl: Zgodność z protokołem iptux (niebezpieczne)

en: Shared Files Management
pl: Zarządzanie Współdzieleniem Plików

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Add Files
pl: Dodaj Pliki

en: Add Folders
pl: Dodaj Katalogi

en: Delete Resources
pl: Usuń Zasoby

en: Clear Password
pl: Wyczyśc Hasło

en: Set Password
pl: Ustaw hasło

en: regular
pl: regularny

en: directory
pl: katalog

en: unknown
pl: nieznany

en: File
pl: Plik

en: Type
pl: Typ

en: Choose the files to share
pl: Wybierz pliki do współdzielenia

en: Choose the folders to share
pl: Wybierz katalogi do współdzielenia

en: Files Transmission Management
pl: Narzędzie Transmisji Plików

en: State
pl: Stan

en: Task
pl: Zadanie

en: Peer
pl: Partner

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Completed
pl: Zakończone

en: Progress
pl: Postęp

en: Cost
pl: Koszt

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Rate
pl: Szybkość

en: Others
pl: Inne

en: Broadcast
pl: Adres rozgłoszeniowy

en: Can't find any available web browser!
pl: Nie można znaleźć żadnej dostępnej przeglądarki internetowej!

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: <ERROR>
pl: <Błąd>

en: File transfer has not been completed.
    Are you sure to cancel and quit?
pl: Przesyłanie plików nie zostało zakończone.
    Czy na pewno anulować, i wyjść?

en: Confirm Exit
pl: Potwierdz zamknięcie

en: Request Shared Resources
pl: Zapytanie o Udostępnione Zasoby

en: Agree
pl: Akceptuj

en: Your pal (%s)[%s]
    is requesting to get your shared resources,
    Do you agree?
pl: Twój znajomy (%s)[%s]
    ,pyta o Twoje Udostępnione Zasoby
    Zgadzasz się?

en: Access Password
pl: Hasło dostępu

en: Please input the password for the shared files behind
pl: Proszę wpisać hasło dla udostępnionych plików

en: (%s)[%s]Password:
pl: (%s)[%s]Hasło:

en: 
    Empty Password!
pl: 
    Puste Hasło!

en: Enter a New Password
pl: Wpisz Nowe Hasło

en: Password:
pl: Hasło:

en: Repeat:
pl: Powtórz:

en: 
    Password Mismatched!
pl: 
    Niezgodne Hasło!

en: Detect
pl: Wykrywanie

en: Please input an IP address (IPv4 only):
pl: Wpisz adres IP (Tylko IPv4):

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Delete Pal
pl: Usuń Kontakt

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Quit
pl: _Zakończ

en: _File
pl: _Plik

en: _Detect
pl: _Wykryj

en: _Find
pl: _Znajdź

en: _View
pl: _Widok

en: Sort
pl: Sortuj

en: By Nickname
pl: Wg Nazwy

en: By IP
pl: Wg IP

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: _Chat
pl: _Czat

en: Insert Picture
pl: Wstaw obrazek

en: Attach File
pl: Dołącz Plik

en: Attach Folder
pl: Dołącz Folder

en: _Window
pl: _Okno

en: _Transmission
pl: _Transmisja

en: _Shared Management
pl: _Zarządzanie Współdzieleniem Plików i Folderów

en: _Chat Log
pl: _Logi czatu

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _About
pl: _O programie

en: Report Bug
pl: Zgłoś błąd

en: What's New
pl: Co nowego

en: Open This File
pl: Otwórz ten plik

en: Open Containing Folder
pl: Otwórz katalog zawierający

en: Terminate Task
pl: Zakończ Zadanie

en: Terminate All
pl: Zakończ Wszystkie

en: Clear Tasklist
pl: Wyczyśc Listę Zadań
