iptux - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Open() file "%s" failed, %s
gl: Open() arquivo "%s" fallou, %s

en: Stat64() file "%s" failed, %s
gl: Stat64() arquivo "%s" fallou, %s

en: Mkdir() directory "%s" failed, %s
gl: Mkdir() directorio "%s" fallou, %s

en: Opendir() directory "%s" failed, %s
gl: Opendir() directorio "%s" fallou, %s

en: Your pal didn't receive the packet. He or she is offline maybe.
gl: O teu amigo non recibiu o paquetet. El/Ela seguramente estea fora de liña.

en: Personal
gl: Persoal

en: System
gl: Sistema

en: Network
gl: Rede

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Please input your nickname!
gl: Por favor intruduza o seu alcume!

en: Please input your group name!
gl: Por favor introduza o nome do teu grupo!

en: Photo
gl: Foto

en: Signature
gl: Sinatura

en: Preference network coding (You should be aware of what you are doing if you want to modify it.)
gl: Codificación de rede preferido( Deberias saber o que estás a facer antes de modificar esto.)

en: Pal's default face picture:
gl: Foto por defecto do teu amigo:

en: Panel font:
gl: Fonte de panel:

en: Automatically hide the panel after login
gl: Automaticamente agochar o panel despois de identificarse

en: unknown
gl: descoñecido

en: Others
gl: Outros

en: Broadcast
gl: Difusión

en: <ERROR>
gl: <ERRO>
