iptux - en to lb translation catalogue (40 entries)

en: Personal
lb: Perséinlech

en: Network
lb: Netzwierk

en: Preferences
lb: Astellungen

en: Please input your nickname!
lb: Weg git Aeren Spetznum an

en: Please input your group name!
lb: Git Weg Aeren Gruppennum an

en: Photo
lb: Foto

en: Signature
lb: Ënnerschrëft

en: Automatically hide the panel after login
lb: Automatech verstopt den Panel no dem aloggen

en: Automatically clean up the chat history
lb: Automatech Chat history laeschen

en: Save the chat history
lb: Chat historie speicheren

en: From:
lb: vun

en: To:
lb: fier

en: Add
lb: Dobäisetzen

en: Delete
lb: Läschen

en: Import
lb: Importéieren

en: Export
lb: Exportéieren

en: Clear
lb: Eidelmaachen

en: From
lb: vun

en: To
lb: fier

en: Please select download folder
lb: Weg wielt den Eroofluerddossier aus

en: Select Font
lb: Schrëft auswielen

en: Save data to file
lb: Save daten an een fichier

en: Close
lb: Zoumaachen

en: Send
lb: Fortschécken

en: Select All
lb: Alles auswielen

en: Version: %s
lb: Versioun %s

en: Refuse
lb: Refuseieren

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: unknown
lb: onbekannt

en: Others
lb: Aner

en: Broadcast
lb: Noriichten

en: <ERROR>
lb: Fehler

en: Enter a New Password
lb: Git eent neid Passwuert an

en: Password:
lb: Passwuert:

en: Repeat:
lb: nachengkeier

en: Sort
lb: Sortéieren

en: Descending
lb: Ofsteigend

en: _File
lb: _Fichier

en: Attach File
lb: Fichier attacheieren

en: Attach Folder
lb: Dossier attacheieren
