ircp-tray - en to nl translation catalogue (6 entries)

note: Translators: the following string contains one strings that * is passed to it: is the ircp-tray program name.
en: Usage:
      %s: [-v] [-h]
nl: Gebruik:
      %s: [-v] [-h]

note: Translators: the following string contains two strings that * are passed to it: the first is the ircp-tray program name and * the second is the program version number.
en: %s version %s
nl: %s versie %s

en: Send Files
nl: Bestanden verzenden

en: Get Devices Info
nl: Apparaatinfo weergeven

en: Show History
nl: Geschiedenis tonen

en: Send files via infrared
nl: Bestanden via infrarood verzenden
