ircp-tray 0.7.0 - en to pl translation catalogue (46 entries)

note: Translators: the following string contains one strings that * is passed to it: is the ircp-tray program name.
en: Usage:
      %s: [-v] [-h]
pl: Sposób użycia:
      %s: [-v] [-h]

note: Translators: the following string contains two strings that * are passed to it: the first is the ircp-tray program name and * the second is the program version number.
en: %s version %s
pl: %s wersja %s

en: IrDA service not started!
pl: Usługa IrDA nie jest włączona!

en: Send Files
pl: Wyslij pliki

en: Get Devices Info
pl: Pobierz informacje o urządzeniu

en: Show History
pl: Wyświetl historię

en: Send files via infrared
pl: Wyślij pliki przez podczerwień

en: A utility for IrDA OBEX beaming and receiving
pl: Narzędzie do przesyłania plików IrDA OBEX

note: new device discovered
en: Remote device discovered: %s
pl: Odkryto zdalne urządzenie: %s

en: Infrared File Transfer: %s
pl: Transfer plików przez podczerwień：%s

en: Remote device %s disappeared
pl: Zdalne urządzenie %s zniknęło

en: Infrared File Transfer
pl: Transfer plików przez podczerwień

en: <b>Hints</b>
pl: <b>Podpowiedzi</b>

en: COMPUTER
pl: KOMPUTER

en: PRINTER
pl: DRUKARKA

en: FAX
pl: FAKS

en: EXTENSION
pl: ROZSZERZENIE

en: TELEPHONY
pl: TELEFONIA

en: MESSAGE
pl: WIADOMOŚĆ

note: Window title
en: Information
pl: Informacje

en: History
pl: Historia

en: Beaming Progress
pl: Postęp transferu

en: <b>Transfering</b> %s
pl: <b>Przesyłanie</b> %s

en: <small>%.1f KiB of %.1f KiB (%.1fbps)</small>
pl: <small>%.1f kB z %.1f kB (%.1fB/s)</small>

en: <small>%.1f KiB of %.1f KiB</small>
pl: <small>%.1f kB z %.1f kB</small>

en: %d bytes
pl: %d bajtów

en: Receive %s %s
pl: Odbieraj %s %s

en: Infrared file received
pl: Odebrano plik przez podczerwień

en: Saved to: %s
    Size: %d bytes
pl: Zapisano do: %s
    Rozmiar: %d bajtów

en: File receiving was aborted by remote
pl: Przesyłanie pliku porzucone przez zdalne urządzenie

en: Incoming File Transfer
pl: Transfer nadchodzącego pliku

en: File already exists
pl: Plik już istnieje

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
pl: Plik "%s" już istnieje. Zastąpić go?

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: Unable to open file for saving
pl: Nie można otworzyć pliku do zapisania

en: Incoming File Transfer Request
pl: Rządanie transferu nadchodzącego pliku

en: A remote IrDA device (%s) is attempting to send you a file. Do you want to accept it?
pl: Zdalne urządzenie (%s) zamierza wysłać Ci plik.Czy akceptujesz to?

note: label
en: File name:
pl: Nazwa pliku：

note: save to button
en: Save to
pl: Zapisz do

en: Unable to connect remote
pl: Nie można połączyć się zdalnie

en: Sending %s %s
pl: Wysyłanie %s %s

en: File was sent successfully
pl: Plik został wysłany poprawnie

en: File beaming was aborted by remote
pl: Przesyłanie pliku zostało odrzucone przez urządzenie zdalne

en: It seems no active device around here, Do you still want to continue?
pl: Wygląda na to, że nie ma już aktywnych urządzeń wokół Ciebie. Czy mimo to kontynuować?

en: Select File to Beam
pl: Wybierz plik do przesłania

en: A simple OBEX file transfer applet
pl: Prosty aplet transferu plików przez OBEX
