iso_15924 - en to lt translation catalogue (134 entries)

note: Name for Adlm
en: Adlam
lt: Adlamas

note: Name for Aghb
en: Caucasian Albanian
lt: Kaukazo Albanų

note: Name for Ahom
en: Ahom, Tai Ahom
lt: Ahomų

note: Name for Arab
en: Arabic
lt: Arabų

note: Name for Aran
en: Arabic (Nastaliq variant)
lt: Arabų (Nastaliq variantas)

note: Name for Armi
en: Imperial Aramaic
lt: Imperinė aramėjų

note: Name for Armn
en: Armenian
lt: Armėnų

note: Name for Avst
en: Avestan
lt: Avestos

note: Name for Bali
en: Balinese
lt: Baliečių

note: Name for Bamu
en: Bamum
lt: Bamumų

note: Name for Beng
en: Bengali
lt: Bengalų

note: Name for Blis
en: Blissymbols
lt: Blissimbolių

note: Name for Brai
en: Braille
lt: Brailis

note: Name for Bugi
en: Buginese
lt: Buginų

note: Name for Cans
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lt: Unifikuoti kanados aborigenų skiemenys

note: Name for Cari
en: Carian
lt: Karų

note: Name for Cham
en: Cham
lt: Chamų

note: Name for Cher
en: Cherokee
lt: Čerokių

note: Name for Copt
en: Coptic
lt: Koptų

note: Name for Cprt
en: Cypriot
lt: Kipro

note: Name for Cyrl
en: Cyrillic
lt: Kirilica

note: Name for Cyrs
en: Cyrillic (Old Church Slavonic variant)
lt: Kirilica (senasis bažnytinis variantas)

note: Name for Dsrt
en: Deseret (Mormon)
lt: Deseret (mormonų)

note: Name for Dupl
en: Duployan shorthand, Duployan stenography
lt: Diuplojė (Duployé) stenografija

note: Name for Egyd
en: Egyptian demotic
lt: Egiptiečių demotinis

note: Name for Egyh
en: Egyptian hieratic
lt: Egiptiečių hieratinis

note: Name for Egyp
en: Egyptian hieroglyphs
lt: Egipto hieroglifai

note: Name for Elba
en: Elbasan
lt: Elbasanio

note: Name for Ethi
en: Ethiopic (Geʻez)
lt: Etiopų (Geʻez)

note: Name for Geok
en: Khutsuri (Asomtavruli and Nuskhuri)
lt: Khutsuri (Asomtavruli ir Nuskhuri)

note: Name for Geor
en: Georgian (Mkhedruli)
lt: Kartvelų (Mkhedruli)

note: Name for Glag
en: Glagolitic
lt: Glagolitiškas

note: Name for Goth
en: Gothic
lt: Gotų

note: Name for Grek
en: Greek
lt: Graikų

note: Name for Gujr
en: Gujarati
lt: Gudžaratų

note: Name for Hanb
en: Han with Bopomofo (alias for Han + Bopomofo)
lt: Han su Bopomofo

note: Name for Hani
en: Han (Hanzi, Kanji, Hanja)
lt: Han (kandži)

note: Name for Hans
en: Han (Simplified variant)
lt: Han (supaprastintas variantas)

note: Name for Hant
en: Han (Traditional variant)
lt: Han (tradicinis variantas)

note: Name for Hatr
en: Hatran
lt: Hatriečių

note: Name for Hebr
en: Hebrew
lt: Hebrajų

note: Name for Hluw
en: Anatolian Hieroglyphs (Luwian Hieroglyphs, Hittite Hieroglyphs)
lt: Anatolų hieroglifai (luvių hieroglifai, hetitų hieroglifai)

note: Name for Hrkt
en: Japanese syllabaries (alias for Hiragana + Katakana)
lt: Japonų skiemeninės abėcėlės (Hiragana + Katakana)

note: Name for Hung
en: Old Hungarian (Hungarian Runic)
lt: Senasis Vengrų (Vengrų Runos)

note: Name for Inds
en: Indus (Harappan)
lt: Indų (harapų)

note: Name for Ital
en: Old Italic (Etruscan, Oscan, etc.)
lt: Senasis italų (etruskų, oskų, etc.)

note: Name for Jamo
en: Jamo (alias for Jamo subset of Hangul)
lt: Jamo (Hangul Jamo poaibis)

note: Name for Java
en: Javanese
lt: Javiečių

note: Name for Jpan
en: Japanese (alias for Han + Hiragana + Katakana)
lt: Japonų (Han + Hiragana + Katakana)

note: Name for Jurc
en: Jurchen
lt: Džurdžėnų

note: Name for Khmr
en: Khmer
lt: Khmerų

note: Name for Khoj
en: Khojki
lt: Khodžki

note: Name for Kitl
en: Khitan large script
lt: Kidanių didysis raštas

note: Name for Kits
en: Khitan small script
lt: Kidanių mažasis raštas

note: Name for Kore
en: Korean (alias for Hangul + Han)
lt: Korėjiečių (Hangul + Han)

note: Name for Kpel
en: Kpelle
lt: Kpelų

note: Name for Lana
en: Tai Tham (Lanna)
lt: Tai Tham (Lanos raštas)

note: Name for Latf
en: Latin (Fraktur variant)
lt: Lotynų (Fraktur variantas)

note: Name for Latg
en: Latin (Gaelic variant)
lt: Lotynų (gėlų variantas)

note: Name for Latn
en: Latin
lt: Lotynų

note: Name for Lina
en: Linear A
lt: Linijinis A

note: Name for Linb
en: Linear B
lt: Linijinis B

note: Name for Lisu
en: Lisu (Fraser)
lt: Lisu (Freiserio raštas)

note: Name for Lyci
en: Lycian
lt: Likiečių

note: Name for Lydi
en: Lydian
lt: Lidų

note: Name for Mand
en: Mandaic, Mandaean
lt: Mandėjų

note: Name for Mani
en: Manichaean
lt: Manichėjų

note: Name for Marc
en: Marchen
lt: Marchen (Žangžungo raštas)

note: Name for Maya
en: Mayan hieroglyphs
lt: Majų hieroglifai

note: Name for Mend
en: Mende Kikakui
lt: Mendžių kikakui

note: Name for Merc
en: Meroitic Cursive
lt: Meroitų kursyvas

note: Name for Mero
en: Meroitic Hieroglyphs
lt: Meroitų hieroglifai

note: Name for Mlym
en: Malayalam
lt: Malajų

note: Name for Modi
en: Modi, Moḍī
lt: Modi

note: Name for Mong
en: Mongolian
lt: Mongolų

note: Name for Moon
en: Moon (Moon code, Moon script, Moon type)
lt: Moon (Moon kodas, Moon raštas, Moon tipografija)

note: Name for Mroo
en: Mro, Mru
lt: Mro (Mru)

note: Name for Mymr
en: Myanmar (Burmese)
lt: Mianmaro (Birmos)

note: Name for Narb
en: Old North Arabian (Ancient North Arabian)
lt: Senasis šiaurės arabų (senovės šiaurės arabų)

note: Name for Nbat
en: Nabataean
lt: Nabatėjų

note: Name for Newa
en: Newa, Newar, Newari, Nepāla lipi
lt: Nevarų

note: Name for Nkgb
en: Nakhi Geba ('Na-'Khi ²Ggŏ-¹baw, Naxi Geba)
lt: Nasių geba

note: Name for Nshu
en: Nüshu
lt: Niušu

note: Name for Orkh
en: Old Turkic, Orkhon Runic
lt: Senasis tiurkų (Orchono runos)

note: Name for Osge
en: Osage
lt: Oseidžų

note: Name for Osma
en: Osmanya
lt: Osmanų

note: Name for Palm
en: Palmyrene
lt: Palmyros aramėjų

note: Name for Perm
en: Old Permic
lt: Senasis Permės

note: Name for Phag
en: Phags-pa
lt: Fags-pa

note: Name for Phli
en: Inscriptional Pahlavi
lt: Inskripcinis Pahlavi

note: Name for Phlp
en: Psalter Pahlavi
lt: Psalminis Pahlavi

note: Name for Phlv
en: Book Pahlavi
lt: Knyginis Pahlavi

note: Name for Phnx
en: Phoenician
lt: Finikiečių

note: Name for Piqd
en: Klingon (KLI pIqaD)
lt: Klingonų

note: Name for Plrd
en: Miao (Pollard)
lt: Pollardo raštas (miao)

note: Name for Prti
en: Inscriptional Parthian
lt: Inskripcinis partų

note: Name for Qaaa
en: Reserved for private use (start)
lt: Rezervuota asmeniniam naudojimui (pradžia)

note: Name for Qabx
en: Reserved for private use (end)
lt: Rezervuota asmeniniam naudojimui (pabaiga)

note: Name for Rjng
en: Rejang (Redjang, Kaganga)
lt: Redžangas

note: Name for Runr
en: Runic
lt: Runų

note: Name for Samr
en: Samaritan
lt: Samariečių

note: Name for Sarb
en: Old South Arabian
lt: Senasis pietų arabų

note: Name for Sgnw
en: SignWriting
lt: Ženklų raštas

note: Name for Shaw
en: Shavian (Shaw)
lt: Šo

note: Name for Shrd
en: Sharada, Śāradā
lt: Šarada

note: Name for Sidd
en: Siddham, Siddhaṃ, Siddhamātṛkā
lt: Sidhamas

note: Name for Sind
en: Khudawadi, Sindhi
lt: Khudawadi, Sindhų

note: Name for Sinh
en: Sinhala
lt: Singhų

note: Name for Sora
en: Sora Sompeng
lt: Sorų Sompeng

note: Name for Sund
en: Sundanese
lt: Sundaniečių

note: Name for Syrc
en: Syriac
lt: Siriečių

note: Name for Syre
en: Syriac (Estrangelo variant)
lt: Sirų (estrangelo)

note: Name for Syrj
en: Syriac (Western variant)
lt: Sirų (vakarietiškas variantas)

note: Name for Syrn
en: Syriac (Eastern variant)
lt: Sirų (rytietiškas variantas)

note: Name for Takr
en: Takri, Ṭākrī, Ṭāṅkrī
lt: Takri

note: Name for Talu
en: New Tai Lue
lt: Naujas Tai Lue

note: Name for Taml
en: Tamil
lt: Tamilų

note: Name for Tang
en: Tangut
lt: Tangutų

note: Name for Tfng
en: Tifinagh (Berber)
lt: Tifinagų (berberų)

note: Name for Tglg
en: Tagalog (Baybayin, Alibata)
lt: Tagalų (baibainas)

note: Name for Thai
en: Thai
lt: Tajų

note: Name for Tibt
en: Tibetan
lt: Tibetiečių

note: Name for Visp
en: Visible Speech
lt: Matoma kalba

note: Name for Wole
en: Woleai
lt: Voleajų

note: Name for Xpeo
en: Old Persian
lt: Senoji persų

note: Name for Xsux
en: Cuneiform, Sumero-Akkadian
lt: Dantiraštis (šumerų-akadų)

note: Name for Yiii
en: Yi
lt: Dži

note: Name for Zinh
en: Code for inherited script
lt: Kodas paveldėtam raštui

note: Name for Zmth
en: Mathematical notation
lt: Matematiniai ženklai

note: Name for Zsye
en: Symbols (Emoji variant)
lt: Simboliai (emodži variantas)

note: Name for Zsym
en: Symbols
lt: Simboliai

note: Name for Zxxx
en: Code for unwritten documents
lt: Kodas nerašytiems dokumentams

note: Name for Zyyy
en: Code for undetermined script
lt: Kodas nenustatytam raštui

note: Name for Zzzz
en: Code for uncoded script
lt: Kodas nekoduotam raštui
