iso_15924 - en to tzm translation catalogue (5 entries)

note: Name for Adlm
en: Adlam
tzm: Tadlamit

note: Name for Afak
en: Afaka
tzm: Tafakayt

note: Name for Arab
en: Arabic
tzm: Taεṛabt

note: Name for Batk
en: Batak
tzm: Tabatakit

note: Name for Brah
en: Brahmi
tzm: Tabrahmit
