iso_15924 - en to lv translation catalogue (137 entries)

note: Name for Aghb
en: Caucasian Albanian
lv: Kaukāza albāņu

note: Name for Arab
en: Arabic
lv: Arābu

note: Name for Armi
en: Imperial Aramaic
lv: Imperiālā aramiešu

note: Name for Armn
en: Armenian
lv: Armēņu

note: Name for Avst
en: Avestan
lv: Avesta

note: Name for Bali
en: Balinese
lv: Baliešu

note: Name for Bass
en: Bassa Vah
lv: Bassa raksts

note: Name for Batk
en: Batak
lv: Bataksu

note: Name for Blis
en: Blissymbols
lv: Bliss simbolu

note: Name for Brai
en: Braille
lv: Braila raksts

note: Name for Bugi
en: Buginese
lv: Bugu

note: Name for Cakm
en: Chakma
lv: Čakmas

note: Name for Cans
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lv: Vienotās Kanādas iezemiešu zilbes

note: Name for Cari
en: Carian
lv: Likija

note: Name for Cham
en: Cham
lv: Čamorru

note: Name for Cher
en: Cherokee
lv: Irokēzu

note: Name for Cirt
en: Cirth
lv: Kirta

note: Name for Copt
en: Coptic
lv: Koptu

note: Name for Cyrl
en: Cyrillic
lv: Kirilica

note: Name for Cyrs
en: Cyrillic (Old Church Slavonic variant)
lv: Kirilica (Senslāvu variants)

note: Name for Deva
en: Devanagari (Nagari)
lv: Devānagāri (Nagari)

note: Name for Dupl
en: Duployan shorthand, Duployan stenography
lv: Duplo īsinājums, Duplo stenogrāfija

note: Name for Egyd
en: Egyptian demotic
lv: Ēģiptiešu demotiskais raksts

note: Name for Egyh
en: Egyptian hieratic
lv: Ēģiptiešu hierātiskais raksts

note: Name for Egyp
en: Egyptian hieroglyphs
lv: Ēģiptiešu hieroglifi

note: Name for Ethi
en: Ethiopic (Geʻez)
lv: Etiopiešu (Gēzes)

note: Name for Geok
en: Khutsuri (Asomtavruli and Nuskhuri)
lv: Kutsuri (Asomtavruli un Nuskuri)

note: Name for Glag
en: Glagolitic
lv: Glagolica

note: Name for Goth
en: Gothic
lv: Gotu

note: Name for Gran
en: Grantha
lv: Granta

note: Name for Grek
en: Greek
lv: Grieķu

note: Name for Gujr
en: Gujarati
lv: Gudžaratu

note: Name for Guru
en: Gurmukhi
lv: Gurmuku

note: Name for Hani
en: Han (Hanzi, Kanji, Hanja)
lv: Ķīniešu (Hanzi, Kandži, Handži)

note: Name for Hano
en: Hanunoo (Hanunóo)
lv: Hanunū

note: Name for Hans
en: Han (Simplified variant)
lv: Ķīniešu vienkāršotā

note: Name for Hant
en: Han (Traditional variant)
lv: Ķīniešu tradicionālā

note: Name for Hebr
en: Hebrew
lv: Ivrits

note: Name for Hluw
en: Anatolian Hieroglyphs (Luwian Hieroglyphs, Hittite Hieroglyphs)
lv: Anatolijas hieroglifi (luvijiešu hieroglifi, hetu hieroglifi)

note: Name for Hmng
en: Pahawh Hmong
lv: Pahav Hmong

note: Name for Hrkt
en: Japanese syllabaries (alias for Hiragana + Katakana)
lv: Japāņu zilbes (iekļauj katakana un hiragana)

note: Name for Hung
en: Old Hungarian (Hungarian Runic)
lv: Vecais Ungārijas (Ungārijas Rūnas)

note: Name for Inds
en: Indus (Harappan)
lv: Indus (Harapana)

note: Name for Ital
en: Old Italic (Etruscan, Oscan, etc.)
lv: Vecitāļu (Etruskas, Oskanas, u.c.)

note: Name for Java
en: Javanese
lv: Javiešu

note: Name for Jpan
en: Japanese (alias for Han + Hiragana + Katakana)
lv: Japāņu (iekļauj Han + Hiragana + Katakana)

note: Name for Jurc
en: Jurchen
lv: Jurčen

note: Name for Kali
en: Kayah Li
lv: Kajah li

note: Name for Khar
en: Kharoshthi
lv: Kharošthi

note: Name for Khmr
en: Khmer
lv: Khmeru

note: Name for Knda
en: Kannada
lv: Kannadu

note: Name for Kore
en: Korean (alias for Hangul + Han)
lv: Korejiešu (iekļauj Hangul + Han)

note: Name for Kpel
en: Kpelle
lv: Kpellu

note: Name for Lana
en: Tai Tham (Lanna)
lv: Tai Thama (Lanna)

note: Name for Latf
en: Latin (Fraktur variant)
lv: Latīņu (Frakturas variants)

note: Name for Latg
en: Latin (Gaelic variant)
lv: Latīņu (Gēlu variants)

note: Name for Latn
en: Latin
lv: Latīņu

note: Name for Lepc
en: Lepcha (Róng)
lv: Lepča (Rōng)

note: Name for Lina
en: Linear A
lv: Lineārā A

note: Name for Linb
en: Linear B
lv: Lineārā B

note: Name for Lyci
en: Lycian
lv: Likijas

note: Name for Lydi
en: Lydian
lv: Līdiešu

note: Name for Mand
en: Mandaic, Mandaean
lv: Mandaic

note: Name for Mani
en: Manichaean
lv: Maniheistas

note: Name for Maya
en: Mayan hieroglyphs
lv: Maiju hieroglifi

note: Name for Mend
en: Mende Kikakui
lv: Mendu Kikakui

note: Name for Merc
en: Meroitic Cursive
lv: Meroitikas kursīva

note: Name for Mero
en: Meroitic Hieroglyphs
lv: Meroitikas hieroglifu

note: Name for Mlym
en: Malayalam
lv: Malajalu

note: Name for Modi
en: Modi, Moḍī
lv: Modi

note: Name for Mong
en: Mongolian
lv: Mongoļu

note: Name for Moon
en: Moon (Moon code, Moon script, Moon type)
lv: Mūna raksts

note: Name for Mtei
en: Meitei Mayek (Meithei, Meetei)
lv: Meitei Majek (Meithe, Mētei)

note: Name for Mymr
en: Myanmar (Burmese)
lv: Birmiešu

note: Name for Narb
en: Old North Arabian (Ancient North Arabian)
lv: Vecā Ziemeļarābijas (Senais Ziemeļarābijas)

note: Name for Nbat
en: Nabataean
lv: Nabateja

note: Name for Nkoo
en: N’Ko
lv: N-ko

note: Name for Nshu
en: Nüshu
lv: Njūšu

note: Name for Ogam
en: Ogham
lv: Ogamiskais raksts

note: Name for Olck
en: Ol Chiki (Ol Cemet’, Ol, Santali)
lv: Ol čiki

note: Name for Orkh
en: Old Turkic, Orkhon Runic
lv: Senais Turku, Orkhonas Runika

note: Name for Osma
en: Osmanya
lv: Osmaņu

note: Name for Palm
en: Palmyrene
lv: Palmjrena

note: Name for Pauc
en: Pau Cin Hau
lv: Pau cin hau

note: Name for Perm
en: Old Permic
lv: Vecā Permijas

note: Name for Phli
en: Inscriptional Pahlavi
lv: Uzrakstu Pehlevi

note: Name for Phlp
en: Psalter Pahlavi
lv: Psalmu Pehveli

note: Name for Phlv
en: Book Pahlavi
lv: Grāmatu Pahlvi

note: Name for Phnx
en: Phoenician
lv: Feniķiešu

note: Name for Plrd
en: Miao (Pollard)
lv: Miao (Pollardas)

note: Name for Prti
en: Inscriptional Parthian
lv: Uzrakstu Partiešu

note: Name for Qaaa
en: Reserved for private use (start)
lv: Rezervēts privātai lietošanai (sākums)

note: Name for Qabx
en: Reserved for private use (end)
lv: Rezervēts privātai lietošanai (beigas)

note: Name for Rjng
en: Rejang (Redjang, Kaganga)
lv: Rejangas (Redžangas, Kagangas)

note: Name for Runr
en: Runic
lv: Rūnu raksts

note: Name for Samr
en: Samaritan
lv: Samārijas

note: Name for Sara
en: Sarati
lv: Sarāti

note: Name for Sarb
en: Old South Arabian
lv: Senā dienvidarābu

note: Name for Sgnw
en: SignWriting
lv: Zīmju rakstība

note: Name for Shaw
en: Shavian (Shaw)
lv: Šavu

note: Name for Shrd
en: Sharada, Śāradā
lv: Šāradā

note: Name for Sidd
en: Siddham, Siddhaṃ, Siddhamātṛkā
lv: Sidham

note: Name for Sind
en: Khudawadi, Sindhi
lv: Sindi

note: Name for Sinh
en: Sinhala
lv: Singāļu

note: Name for Sund
en: Sundanese
lv: Sundaniešu

note: Name for Sylo
en: Syloti Nagri
lv: Syloti Nagri raksts

note: Name for Syrc
en: Syriac
lv: Sīriešu

note: Name for Syre
en: Syriac (Estrangelo variant)
lv: Sīriešu (Estrangelo variants)

note: Name for Syrj
en: Syriac (Western variant)
lv: Rietumsīriešu

note: Name for Syrn
en: Syriac (Eastern variant)
lv: Austrumsīriešu

note: Name for Tagb
en: Tagbanwa
lv: Tagbanva

note: Name for Takr
en: Takri, Ṭākrī, Ṭāṅkrī
lv: Takri

note: Name for Tale
en: Tai Le
lv: Tai le

note: Name for Talu
en: New Tai Lue
lv: Jaunais Tai lue

note: Name for Taml
en: Tamil
lv: Tamilu

note: Name for Tang
en: Tangut
lv: Tanguti

note: Name for Tavt
en: Tai Viet
lv: Tai Vetas

note: Name for Teng
en: Tengwar
lv: Tengvaru

note: Name for Tfng
en: Tifinagh (Berber)
lv: Tifinaga (Berberu)

note: Name for Tglg
en: Tagalog (Baybayin, Alibata)
lv: Tagalu

note: Name for Thaa
en: Thaana
lv: Taana

note: Name for Thai
en: Thai
lv: Taju

note: Name for Tibt
en: Tibetan
lv: Tibetiešu

note: Name for Ugar
en: Ugaritic
lv: Ugaritiešu

note: Name for Vaii
en: Vai
lv: Vaju

note: Name for Visp
en: Visible Speech
lv: Redzamā runa

note: Name for Wara
en: Warang Citi (Varang Kshiti)
lv: Varangas Citi (Varangas Kšiti)

note: Name for Wole
en: Woleai
lv: Voleai

note: Name for Xpeo
en: Old Persian
lv: Senpersu

note: Name for Xsux
en: Cuneiform, Sumero-Akkadian
lv: Šumeru-akadiešu ķīļraksts

note: Name for Yiii
en: Yi
lv: Ji

note: Name for Zinh
en: Code for inherited script
lv: Kods mantotajām rakstībām

note: Name for Zmth
en: Mathematical notation
lv: Matemātiskais pieraksts

note: Name for Zsym
en: Symbols
lv: Simboli

note: Name for Zxxx
en: Code for unwritten documents
lv: Kods nerakstītiem dokumentiem

note: Name for Zyyy
en: Code for undetermined script
lv: Kods nenoteiktiem rakstiem

note: Name for Zzzz
en: Code for uncoded script
lv: Kods nekodētiem rakstiem
