iso_15924 - en to ota translation catalogue (7 entries)

note: Name for Adlm
en: Adlam
ota: آدلام

note: Name for Afak
en: Afaka
ota: آفاقا

note: Name for Arab
en: Arabic
ota: عربجە

note: Name for Armn
en: Armenian
ota: ارمنیجە

note: Name for Avst
en: Avestan
ota: آوستجە

note: Name for Bali
en: Balinese
ota: بالیجە

note: Name for Bamu
en: Bamum
ota: باموم
