iso_3166-1 - en to nso translation catalogue (12 entries)

note: Name for ATG
en: Antigua and Barbuda
nso: Antigua le Barbuda

note: Name for BIH
en: Bosnia and Herzegovina
nso: Bosnia le Herzegovina

note: Name for EGY
en: Egypt
nso: Egepeta

note: Name for FRA
en: France
nso: Fora

note: Name for GTM
en: Guatemala
nso: Gautemala

note: Name for MNP
en: Northern Mariana Islands
nso: Lebowa la Mariana Islands

note: Name for NCL
en: New Caledonia
nso: Caledonia ye Ntshwa

note: Name for NZL
en: New Zealand
nso: Zealand ye Ntshwa

note: Name for PNG
en: Papua New Guinea
nso: Guinea ye Ntshwa ya Papua

note: Name for TON
en: Tonga
nso: Setonga

note: Name for TTO
en: Trinidad and Tobago
nso: Trinidad le Tobago

note: Name for ZAF
en: South Africa
nso: Africa Borwa
