iso_3166-1 - en to xh translation catalogue (12 entries)

note: Name for ATG
en: Antigua and Barbuda
xh: Antigua no Barbuda

note: Name for AUS
en: Australia
xh: Australiya

note: Name for CHN
en: China
xh: Tshayina

note: Name for DEU
en: Germany
xh: Jamani

note: Name for DOM
en: Dominican Republic
xh: Ulawulo lokuziphatha kwe Dominican

note: Name for FRA
en: France
xh: Franisi

note: Name for ISR
en: Israel
xh: Sirayeli

note: Name for ITA
en: Italy
xh: Ithali

note: Name for JPN
en: Japan
xh: Japhani

note: Name for NZL
en: New Zealand
xh: New Zealand (izealand entsha)

note: Name for TTO
en: Trinidad and Tobago
xh: Trinidad ne Tobago

note: Name for ZAF
en: South Africa
xh: Mzantsi Afrika
