iso_3166-2 - en to bn_BD translation catalogue (9 entries)

note: Name for AD-02
en: Canillo
bn_BD: ক্যানিলো

note: Name for AD-03
en: Encamp
bn_BD: এনক্যাম্প

note: Name for AD-04
en: La Massana
bn_BD: লা মাসানা

note: Name for AD-05
en: Ordino
bn_BD: অর্ডিনো

note: Name for AD-06
en: Sant Julià de Lòria
bn_BD: সান্ত জুলিয়া দে লরিয়া

note: Name for AD-07
en: Andorra la Vella
bn_BD: অ্যান্ডোরা লা ভেলা

note: Name for AD-08
en: Escaldes-Engordany
bn_BD: এস্ক্যাল্ডেস-এনগোরদানি

note: Name for AE-DU
en: Dubayy
bn_BD: দুবে

note: Name for AE-FU
en: Al Fujayrah
bn_BD: আল ফুজায়রাহ
