iso_3166-3 - en to kab translation catalogue (5 entries)

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
kab: Tigzirin n Canton akked Enderbury

note: Name for DYBJ
en: Dahomey
kab: Dahumey

note: Name for JTUM
en: Johnston Island
kab: Tigzirt n Johnston

note: Name for MIUM
en: Midway Islands
kab: Tigzirin n Midway

note: Name for WKUM
en: Wake Island
kab: Tigzirt n Wake
